Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 105
По това ли си падаш вече? Да не ме замениш с някоя такава, че няма да ти остави пари за Локорско
Виж целия пост
# 106
Баси у трамая кифли с джуки, аве класата си е класа Simple Smile
Те тАва е кофти бизнес план Satisfied

Янче, ней мойта таз тераска Simple Smile аз неам тераска Sad Ма е убава, де.

Ко щях да пиша, забрайх.
Айде, съботно ПП Grinning
Виж целия пост
# 107
Баси у трамая кифли с джуки, аве класата си е класа Simple Smile
Те тАва е кофти бизнес план Satisfied

не просто говори красноречиво за цената на нафтата Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Храненето от месарския магазин:


гривоф ма1на
Много си прав. Grinning Макси грива ни е на гърба на аптеката и оттам минават да ги хранят. Те си имаха един бял котарак Цезар, който умря миналата зима. Той беше котаракът на възрастния Гривов. А сега са тез двамата. Белият котарак ни е един дебеланчо ... викам му "наш дебеланчо". Joy Йеденето му е приоритет. Joy

ДД ви! Grinning

Бо, тя мойта градина ... вършея из нея като остане време. Сега обаче с таз изолация дет слагат ... неска сичко е в топчета морска пяна. Воопще ни мойш я събра, ама аз се мъча де. Joy Бее, зарязана ми е сега градината, дано поне позавали, че е сухо вечи. А, и пак ше ви я снимам, щот цъфналите лалета са вече много повече. Grinning
Виж целия пост
# 109
Сега обаче с таз изолация дет слагат

Ни мъ шашкай тъй, егаси...изкарах си Ъкъла!

Пия количка и искам да си сложа уискенце в нея. Ма няма Sad
Виж целия пост
# 110
Тури нещо друго високоградусово тогава. Wink
Виж целия пост
# 111
Аз уиски имам, възможност да пия на работа нямам Sad . имаме един шкаф с уиски и вино Simple Smile .

След работа отивам да си взема една пола Simple Smile обадиха ми се, че са я доставили в магазина. Данооо да ми става Heart
Виж целия пост
# 112
Да се снимаш с полата и да съ постнеш, ей! Kissing Heart

Изолация на къщата, Дайсче. Даже на едната снимка съм хванала тръба от скелето. Уф! Не обичам майстори. Много цапат.
Виж целия пост
# 113
Пия количка и искам да си сложа уискенце в нея. Ма няма Sad

колко ноу грешки в едно изречение Simple Smile
1. уиски се пие само с лед
2. кола без алкохол не се пие
3. да не чувам пак няма
Виж целия пост
# 114
В събота ще си нося тефтера Joy
Ще си записвам всеки урок чинно!
Виж целия пост
# 115
Записвай, че накрая като нищо ще държиш изпит Wink.

Нямам пролетни цветя, само мушкато.


Скрит текст:
Това беше миналата пролет:






Виж целия пост
# 116
Ох, Ян, страшна красота. Heart Eyes
Пролетни цветя може да нямаш, но пък мушкатата ти са един път.
Виж целия пост
# 117
Само това съм наредила в сандъчетата, кралските в едните са ми от 5-6 години някъде. Цъфтят, орязвам и пак наново. Ама тук са евтини саксийките, направо с цвят продават, та знам какво взимам.

Чакам Исето да пише как е минал РД. С тая страхотна торта.
Виж целия пост
# 118
🤩🤩🤩🤩🤩🤩 Янчеее,имай милост! ,❤️ Страхотни са !
Паднаха ми очите😊 Прелест!
Виж целия пост
# 119
Чакам Исето да пише как е минал РД. С тая страхотна торта.

Как да е минал? Она саа нарезала къ казак и нема спомени Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия