Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 450
Добре че си ти , Джасте, та да разбера, че Великден било днес , а не утре Joy
Виж целия пост
# 451
Който заспива в 9, става в 7 Joy

Христос Воскресе!, спамъри!
Желая ви мир и любов!

Джасте, много за хубави!!
Виж целия пост
# 452
Честит Великден мили мои
Виж целия пост
# 453
Светъл празник да имате! Animal Hatching Chick
..
Джасте, поздравих те вече в другия спам. Мастерица си гоуема. Heart
Виж целия пост
# 454
Светъл празник, спамъри. Бъдете здрави и благословени. С пожелание за много любов в сърцата ви и благоденствие в домовете ви.
Аз ни яйца съм боядисвала, ни козунаци съм месила. Направих традиционния си кекс Grinning

Ей ни на, с племеницата
Скрит текст:
Yum
Виж целия пост
# 455
Честит Великден! Да сте здрави и щастливи! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 456
Айй, сладки боси крачета!
Виж целия пост
# 457
Светли празници, спамъри!
Мини, ти ли си им на гости, или те са тук? Пораснало е малкото човече. Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Виж целия пост
# 459
Янче, те са на гости. Трябваше документите на бебка да оправят, ЕГН да й дадат и го съчетаха с Великден. Да, много е пораснала и с глас се смее на всичко. Изпълва ми сърцето Heart
Виж целия пост
# 460
Светли празници, спамъри!

Мини, ти ли си им на гости, или те са тук? Пораснало е малкото човече. Simple Smile

Еха, много си майстор! Браво Simple Smile


При нас вчера пече слънце, валя грамотевична буря, после пак слънце, после град. Днес е пролет Simple Smile
Чакаме лятото до седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Къде го тва при вас?

Много се разходих. Вече биричка и хоризонтално положение.
Виж целия пост
# 462
Мини, много сте сладки. Heart Eyes
Ще и изям пухкавите краченца на малката усмивка. Heart

Ян, твоето е кулинарно изкуство. Недостижима си.

Ние ходихме до вилата, зюмбюлите и нарцисите бяха прецъфтели, но си набрах люляк - много бял и по малко лилав:

Пп Хапнахме(тази година случихме на чудно агнешко), пийнахме, измерихме диваните и след малко ще се стягаме за гости. Grinning
Виж целия пост
# 463

Барселона
Виж целия пост
# 464
Блазя ви! При нас пак работи парното, ей сега се показа слънцето. Ама черните облаци не са се разкарали. Вали, духа, хладно... Като гледам прогнозата за следващите 10 дни - все такова ще е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия