И тя бройката пак набъбна, а мечтата да стигна 80 ми се струва пълен мираж.
И тя бройката пак набъбна, а мечтата да стигна 80 ми се струва пълен мираж.
Там всяко кътче от къщата е запълнено с някаква стока.
Та и при вас така. Обърнеш се пъзели. В което няма нищо лошо, много ви се радвам 

А и съм от тези дето могат да заспят върху пъзела ама няма да станат, толкова се заплесвам като почна да редя.
, а има и още кафе
Там всяко кътче от къщата е запълнено с някаква стока. 

Но не мисля, че някой ще издържи на толкова пътуващи пъзели
А аз съм ви замислила готина идея и предпочитам да осъществя нея, че иначе ще ви писне докато стане
Ще пробвам да открадна пак няколко минути по-късно... 
) Eleyn, пиша ти на лични, ти си следваща в списъка.

Препоръчани теми