Пъзели 40

  • 25 408
  • 743
# 285
Днешният мрачен ден предразполага към пъзело-редене. Отворих предпоследния нереден, който имаме:

Много хубава къща House With Garden
Виж целия пост
# 286
Момичета, имате ли нещо против да се шмугна за айсберга, да го взема от мимок, че ми е близо до вкъщи? Ако не сте се разбрали вече де , пък после ще го занеса на изток Blush
Вмъквай се, аз и писах на мимок, но съм подхванала друг така че не е зор за Айсберг.
Започнах първи пъзел на Блек сии Лайт, не е лош.
Виж целия пост
# 287
Аз бях на уикенд по женски с приятелки. Днес на обяд се завърнах и довърших пъзела, който бяха започнала през седмицата. Autumn kiss на WHSmith
Виж целия пост
# 288
Днешният мрачен ден предразполага към пъзело-редене. Отворих предпоследния нереден, който имаме:

Много хубава къща House With Garden

Кажи ми, моля те дали е труден, много му се чудех.

Ето ги моливите:
Виж целия пост
# 289
Евето, мерси Kissing Heart нещо напоследък нямам време да редя, а усещам, че ми липсва. Реших , че като е чужд ще ме стимулира Joy

Мона Лиза , тези моливи и аз ги видях, определно са страхотни и бих ги взела/редила някой ден Heart
Виж целия пост
# 290
И аз да се отбележа в нещичко, много чистене, много задачи беше тези дни, и нямаше време за редене, но този беше истинска почивка, Corner peace, цветовете са потресаващо наситени на живо




И започнах ударно една Венеция по залез, която се оказва доста по-лесна, отколкото ми се струваше.
Виж целия пост
# 291
Аз пак подхванах нещо шарено
Виж целия пост
# 292
Ако някой ви каже, че Кафето с поничката са лесни, не му вярвайте, лъжат ви!!! Joy
Толкова ми е трудно, но днес съм и много уморена де, че ми се наложи да отворя снимката на Евето и да гледам някои части как са наредени.
Виж целия пост
# 293
Здравейте момичета!
От днес съм във вашите редици, като съвсем начинаещ, но с пъзел от 1000 части  Simple Smile
https://www.ozone.bg/product/pazel-cherry-pazzi-ot-1000-chasti-chameleon/
Надявам се да оказвате помощ Heart
Виж целия пост
# 294
Мона Лиза, почини си първо, де! Няма зор, нареди нещо лекичко преди него Wink Аз днес наредих половин CheeryPazzi, но утре сигурно няма да мога да го пипна изобщо.
Трънка, този и мен ме чака, но сега едни коне започнах (че са ми слабост). Марката е добра и би трябвало успешно да го наредиш - препоръката ми е да не се напъваш, а да редиш само за/с удоволствие; ако ти идва нагорно, спри и на другия ден пробвай пак Simple Smile Като си го видиш готов накрая, е голяма радост Simple Smile
Виж целия пост
# 295
...
Кажи ми, моля те дали е труден, много му се чудех.
...
Къщата и планините отгоре ми се сториха лесни. Останалите области изглеждаха трудни. Но, поради един инцидент, пъзелът в момента отново е в насипен вид обратно в кутията си, вероятно и с липсващи части.

Надявам се скоро пак да опитам да го наредя и ще мога да ти го пратя да му се порадваш, ако пожелаеш. И ако няма липси (дано, че гардероба не подлежи на преместване Disappointed Relieved)
Виж целия пост
# 296
Днес съм по-добре, вчера ми мина изпита, но се проточи от 8:30 до 15 часа. Писах, мислих, писах мислих, това с мисленето било много изтощително. 😂

Ако моливите се харесат на повече хора мога по-натам като поприключат пътуващите пъзели да го пусна за редене.

White duckling,  надявам се да няма липси, ужасно е да има, направо така го преживявам драматично.
Виж целия пост
# 297
Пате, вземи прахосмукачката,наложи и оня накрайник за ъгли, надени на него тънък дамски чорап или парче стар чорапогащник и мини по фугата между пода и гардероба. Ако има недалеч парче ще го изтегли. Може и с някаква тел да бръкнеш и да поизкараш мизерийка и току виж парченце...

Мона Лиза, брой ме първЪ , ако ще пускаш моливите. Sunglasses
Много са готини. Гледах ги и им се зачудих, но сега с новата работа не смея нищо да купувам... Няма време за хоби. И ММ ще ме изсели, ако продължа с пъзели Joy. Имам десетина, че да не са двайсе вече ненаредени... Добре че в три къщи съм ги пръснала и не личи колко са Joy. При мама най-много...
За пътуващи обаче не е мрънкал много...засега...
Аз снощи пак си спретнах прекрасна вечер с мама и с преждите. Разказва ми за родата си, докато аз редих. И ...то стана два часа...едва гледам сега. Лепнат ми очите и трябва да ставам вече, че работата ме зове...
На едното Чаве се опитва да му тръгва сопол и ако  до довечера е тръгнал ще имам време да свърша преждите бързо. Иначе ще ги забавя до Великден.
Божеее къ прозвуча...сякаш искам да ми се разболее детето, за да редя пъзели JoyJoyJoy... Ееее не... Яко съм потънала в депресия, а това ми хоби ме разтоварва. Явно за това дърпам към къщи...хахаха...Sunglasses
Виж целия пост
# 298
И аз бих наредила моливите:)
Виж целия пост
# 299
За моливите и аз сигурно бих се наредила по-нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия