Пъзели 40

  • 25 409
  • 743
# 210
Бебето Йода е страхотно и аз ще следя за него Green Heart
Ние с mimok_l направихме размяната  Айсберг срещу Зарзават Smiley
Още не съм пуснала преждата, защото все още нямам отговор от първия в списъка. Ако някой проявява нетърпение към него да си каже Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Аз редя един Блубърд ама лежерно и мързеливо. Снимка ще има тия дни като се наканя да го завърша.
Виж целия пост
# 212
Хора, чета за документна измама и ми е толкова гадно, че бих предпочела да редя пилета и цветя 😂
Виж целия пост
# 213
Мона Лиза, пробвай, помага 
https://www.youtube.com/watch?v=JEolOj2DIto
Виж целия пост
# 214
Момичета и вчера с Мона Лиза, и днес със sali  ми беше много приятно да се запознаем и побъбрим.
Виж целия пост
# 215
Odd Pieces мини от 150 части:
Виж целия пост
# 216
Тони, кучето е станало един път!
Той си е за тебе, ако още го искаш Simple Smile
И аз фен на Джейн Остин, но си харесах повече няколко на Шмидт.
Виж целия пост
# 217
Тони, кучето е станало един път!
Той си е за тебе, ако още го искаш Simple Smile
И аз фен на Джейн Остин, но си харесах повече няколко на Шмидт.
Искам го, разбира се, после ако го иска Nalsi, ще й го запазя за нея.
Виж целия пост
# 218
Тони, кучето е станало един път!
Той си е за тебе, ако още го искаш Simple Smile
И аз фен на Джейн Остин, но си харесах повече няколко на Шмидт.
Искам го, разбира се, после ако го иска Nalsi, ще й го запазя за нея.
Да, искам го! Благодаря!
Виж целия пост
# 219
Те са тук!!!


С благодарности на Лютиче, която ми удари едно рамо за поръчката Hug Не можах да се сдържа да гледам други хора как ги редят и обърнах интернета докато не ги намерих на много приятна цена в немска книжарница. След кратка консултация реших, че ще се поръчва и бях толкова нетърпелива, че пуснах поръчката докато чаках на светофар Joy В резултат на това не усетих кога и защо сайтът ми е затрил ИД-то. Последва дебнене на пратката в неразпознати. Габиели имат много удобна функция да си разпознаеш сам пратката през сайта им...която се оказа изключена заради злоупотреби. Важното е, че вече са тук, обожавам ги Heart Eyes Единственият проблем е, че искам и останалите 3 от серията Joy Намират се и те по разни места, но цените им са по-солени и още се колебая.

А дървеният Unidragon изглежда много готино.


И по-тъжната част. С тях достигнах бройката от 112 + 1 очакван - 1 пътуващ.
За момента прилагам това решение:
"- купчина от кашони, артистично или архитектурно-практично подредена просто където има свободно място на пода (стават едновременно декорация и разделител за стаята);"
Но ще трябва да се измисли нещо друго Joy
Виж целия пост
# 220
Добро ви утро на всички!
Аз се извинявам за забавянето...започнах работа и....Ами рязко нямам време дори да се изкъпя. Хахаха. Не просто от една седмица стартирах новата работа. Уж по 4 часа беше уговорката, а  започнах на 8.... За капак цяла седмица аварии на ВиК в квартала и почти всеки ден и вода няма по цели дни...че и нощи...и всяка свободна минута се запълва с домакинстване и внимание за децата.
Едва ли ще имам вече толкова свободно време...Confused
Пиша на л.с. за преждите.
Виж целия пост
# 221
Здравейте. Аз преди време писах тук за да питам за едни лепила. Успяхме да се справим със залепването. За първи път ни беше. В крайна сметка се получи чудесен плакат за стаята на сина ми. Той е фен на групата.
Виж целия пост
# 222
Добро утро и от мен!
Поредния мързелив,много лесен Yellow Heart
-Suns Out-550ч
Виж целия пост
# 223
Още 5 дни до новата промоция в Озон. Joy
В групите продават само някакви боклуци на безбожни цени, възмутена съм.

Зори, черното не те ли затрудни? Аз доста ги въртях парчетата, но това беше отдавна, може и вече да ми е по-лесно.  Joy

Бухтичка, страхотни нови попълнения, щом си минала на кашони, една психологическа граница е премината. Joy
Виж целия пост
# 224
Мона Лиза, и на мен ми направи впечатление за какви цени се продават пъзели там. Аз като пусна нещо, се купува за нула време, предполагам, че заради цената. Те за пъзели втора употреба искат по 18-20 лв, това е безумно. Предпочитам да изчакам промоция от озон и да си ги взема нови от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия