Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 184
  • 765
# 195
На мен преди време блейзърите ми дойдоха и двата с издърпани конци - къси кончета по 3-4 мм, но за тези пари сметнах че трябва да е безупречно. Обадих се и ми ги подмениха без проблем. Момичето също беше учудено как са пристигнали при мен в такъв вид. Момичето с luxury тениската - обади им се, ще ти я подменят. Коректни са.
Виж целия пост
# 196
На мен преди време блейзърите ми дойдоха и двата с издърпани конци - къси кончета по 3-4 мм, но за тези пари сметнах че трябва да е безупречно. Обадих се и ми ги подмениха без проблем. Момичето също беше учудено как са пристигнали при мен в такъв вид. Момичето с luxury тениската - обади им се, ще ти я подменят. Коректни са.
Да,да знам. Но се учудих как може да ги пратят така…
Виж целия пост
# 197
Един не лош, алтернативен вариант от Зара на 1/3 от цената на Алеса.

Доста ми допадна на мен тази поличка, но ще видя първо заровската дали ще стои добре. Ако мога да мина по-тънки за почти същата дреха, защо не..

EDIT: сега видях, че отзад за жалост не са същите, а са баш като къси панталонки. Sad
Виж целия пост
# 198
Как ви се виждат цените на новите дънки ? Иначе са много хубави .
Виж целия пост
# 199
Повече ми е чудно кое на светоотразителното педя якенце струва 179 лв 😃
Виж целия пост
# 200
Аз честно казано, бих я върнала, не бих рискувала да я пера.
Виж целия пост
# 201
На Алеса пола-панталонът и отпред и отзад си е като пола + кефа да седнеш и да се разкрачиш 😂, докато на Зара и на мен не ми допада, че на дупето са си панталонки. Колкото и пъти да търся заместители на Алеса, все нещо не ми достига. (С някои изключения, късите дънкови панталонки на Levi's например за мен са по-добри от на Алеса и на промоция си купувам 2 чифта за същите пари)  Но Алесите са си топа, ако ги нямаше тия "етикети" и " печати" все едно сме дамгосани с Алеса, навсякъде, някой ако не е видял блузката и шапката, да го прочете на панталона и обувките...Еми Алеса, извинявайте ама не виждате ли, че дрехите стават като на циганите от махалата с Гучито. Та казвах, че ако не е това всичкото етикетиране, щях да купя още мнооого неща, много!
Виж целия пост
# 202
Повече ми е чудно кое на светоотразителното педя якенце струва 179 лв 😃
Да, и аз си го помислих... Въпреки че цветово ми харесва и бих се замислила да го поръчам ако беше по - дълго. Много им се чудя за какво ги правят толкова безумно къси тези якета, нали якето е уж да ти топли... P. S. Новите панталони са до М размер, светло розовия и този в цвят мента също, скоро май съвсем може да махнат L-ките 🤔
Виж целия пост
# 203
Да, има разлика, но е вариант. Аз също не харесвам логата. Даже се замислям да откажа последната поръчка. Беше доста импулсивно заради цветовете, но мисля че няма да ми допаднат нещата. Днес в Кауфланд видях 3 девойки с дрехи Alessa. Toва, което преди харесвах в тях - индивидуалност и дрехи, които няма всеки трети, вече се изгуби. От километри се вижда, че е Alessa. Аз искам просто красиви дрехи, които да нося с удоволствие, а не да се превръщам в ходещ билборд.
На Алеса пола-панталонът и отпред и отзад си е като пола + кефа да седнеш и да се разкрачиш 😂, докато на Зара и на мен не ми допада, че на дупето са си панталонки. Колкото и пъти да търся заместители на Алеса, все нещо не ми достига. (С някои изключения, късите дънкови панталонки на Levi's например за мен са по-добри от на Алеса и на промоция си купувам 2 чифта за същите пари)  Но Алесите са си топа, ако ги нямаше тия "етикети" и " печати" все едно сме дамгосани с Алеса, навсякъде, някой ако не е видял блузката и шапката, да го прочете на панталона и обувките...Еми Алеса, извинявайте ама не виждате ли, че дрехите стават като на циганите от махалата с Гучито. Та казвах, че ако не е това всичкото етикетиране, щях да купя още мнооого неща, много!
Виж целия пост
# 204
Според мен много дами научиха за тях, харесаха качеството и Алеса се превърна в масов бранд. Наистина уникалноста се изгуби. В моя град даже и ученичките от 7-8 клас са с luxury якето, зимното... кой родител дава такива пари, като знам как пазят..
Това с ходещия билборд ми хареса .. 🤣
Виж целия пост
# 205
Повече ми е чудно кое на светоотразителното педя якенце струва 179 лв 😃
Да, и аз си го помислих... Въпреки че цветово ми харесва и бих се замислила да го поръчам ако беше по - дълго. Много им се чудя за какво ги правят толкова безумно къси тези якета, нали якето е уж да ти топли... P. S. Новите панталони са до М размер, светло розовия и този в цвят мента също, скоро май съвсем може да махнат L-ките 🤔


Мале , съвсем ще откажат клиентите си. Вместо да мислят за печалби ,те се чудят как да фалират и да отказват хората ако наистина махат размерите !

Море , панталона много ми харесва и лично аз не бих слагала колан, защото ще се изгуби ефекта на талията.

За блузата ,това е недопустимо и разочароващо.....
Виж целия пост
# 206
.......
В моя град даже и ученичките от 7-8 клас са с luxury якето, зимното... кой родител дава такива пари, като знам как пазят..

Ми то кат ти се тръшка, какво да го правиш🤷🏼‍♀️

Алесите си облъчват главно ученичките онлайн, като гледам напоследък и новите модели..
Виж целия пост
# 207
Колкото и да се тръшка с минимална заплата, яке за 200-300лв. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 208
Като стане малко продават и купуват ново .
Дрехите ли са толкова хубави или просто снимката те привлича да купиш...
Те сигурно и панталон за 20лв могат успешно да го продадат за 100 , гледаш седи им много добре и си купуваш ... 😃
Виж целия пост
# 209
Като стане малко продават и купуват ново .
Дрехите ли са толкова хубави или просто снимката те привлича да купиш...
Те сигурно и панталон за 20лв могат успешно да го продадат за 100 , гледаш седи им много добре и си купуваш ... 😃
О, да, аз много пъти съм споделяла, че за мен визията на сестрите е един от главните фактори да се продава толкова. Масово хората не си правят сметката на техните тела как ще стои дадено нещо. Плюс, че и от един момент нататък (аз съм така) се зарибяваш да гониш карти. Момичета, аз тая дънкова пола панталон за 130лв не я отразявах даже, ама сега като я коментирате тука се замислих и ми се прищя да си я купя като я издадат пак. Дънкова пола нямам, тази ще ми е първата, то не съм и много по късите поли, защото като седна и все се притеснявам да не ми се виждат гащите 🤣 Нося рокли над коленете, но това ми е доста по-късо... Така, че тази е перфектна за мен май...цената е като за 3 поли, но пък май е модел, който и след 10г ще е актуален, ако не съм станала дебела разбира се. Не знам дънковите и кожените дрехи някога да са излизали от мода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия