Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 196
  • 765
# 270
Не знам защо съм се заблудила,  че има такава розова рокля.
Точно за нея говоря ,но в зелено . Много я мисля роклята, но дали няма да ми е горещо с нея лятото.
А и не съм сигурна дали ще ми стои добре и затова не мога да се наканя да я купя още.
Виж целия пост
# 271
Не знам защо съм се заблудила,  че има такава розова рокля.
Точно за нея говоря ,но в зелено . Много я мисля роклята, но дали няма да ми е горещо с нея лятото.
А и не съм сигурна дали ще ми стои добре и затова не мога да се наканя да я купя още.

Определено е плътна.Аз я носех зимата(с подходящ клин),есента и пролетта. Леко е свободна,добре се съчетава с коланче на талията.С късо яке,с блейзер. Но не е  за лятото.
Може да си я носиш през студените пролетни дни  Simple Smile
Виж целия пост
# 272
Сега искам дългите неонови дънки в розово Spring fever. Колко пъти ще го нося тоя неонов панталон не знам, ама като прочетох, че се сваля огромният черен етикет и вече го искам. Искам и панталонът в ментовия цвят Spring Mood. И полата в ментово. Абе уж не ми харесваха, заради надписите Алеса, ама те са в същия цвят, май няма да се виждат много...😅 До сега изобщо не им обръщах внимание, именно заради надписите ги игнорирах още като излязоха, но сега ги гледам и някак си ги представям на мен. 😊 Иначе жълтият и червеният колан и аз ги искам, пък и са двулицеви! Бежовото коланче със златната тока ще го взимам, видя се. Гледам го откакто излезе. Също много заглеждам и Afternoon Walk Дългите дънки в синия цвят. Може би, защото много от новите им топове са представени с тези дънки.  Единствено ме отблъскват стърчащите и накриво зашити гайки. Някак не успявам да ги харесам, колкото и да разглеждам всичките им дънки. Ох, пак ще пръсна една хилядарка, не се издържа...квото изкарам го давам за Алеса, това е болест!
Виж целия пост
# 273
Пазаруването онлайн пристрастява . На мен много ми харесват новите дънки .
Виж целия пост
# 274
Обаче като приближих да видя 'тънкия деним' на тези дънки стои едно такова лъскаво и изкуствено. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 275
Обаче като приближих да видя 'тънкия деним' на тези дънки стои едно такова лъскаво и изкуствено. Rolling Eyes
Кои дънки, неоновите ли?
Виж целия пост
# 276
Да, розовите.
Виж целия пост
# 277
Аз имам проблем с един от блейзърите. Дадох го на химическо за първи път и ми го върнаха със съсипана емблема. Сякаш е разтопена от високата температура.  Като го взимах от тях само проверих дали всички копчета са налични и въобще не ми хрумна, че може да е там проблема. И сега нито мога да потърся сметка на химическото,  защото го видях след няколко дни вкъщи,  нито да го върна на Алесите, защото и те вина нямат. А е много грозно и не мога да го нося така. Мисля след празниците да ги помоля да ми го поправят със заплащане от моя страна
Виж целия пост
# 278
Според мен може да си го переш и на ръка .
Виж целия пост
# 279
На мен ми се обадиха за блузката с петната и ще ме компенсират с 15% за следващата поръчка. Аз ще си я поръчам отново, като ми възстановят паричките, тъкмо ще ми излезне и по- евтина. ☺
Виж целия пост
# 280
Mimsi111, какво пише на етикета на блейзъра?
На моите е указано единствено възможно P в кръгче, което означава само пране. Пак го носиш на химическо, но там само го перат без всякакви химикали или каквото използват при стандартното им третиране.
Ако и при теб е този знак на етикета, значи вината е на химическото. Вероятно са го пуснали с химикалите, които са повредили емблемата.
Виж целия пост
# 281
Аз не бих рискувала да занеса блейзър на химическо, а бих си го изпрала на ръка, с хладка вода.
Виж целия пост
# 282
Според етикета не може да се пере и центрофугира. Сметнах, че когато съм дала почти 200 лв за сако, няма смисъл да рискувам да го пера вкъщи при положение,  че има професионалисти, на които това им е работата. Самата Мими твърди, че масово проблемите с дрехите идват от неправилно третиране и това, че масово хората перат дрехи, които са за химическо.
Има го и знака P в кръгче, може ли малко да ми разясните каква грешка са допуснали в химическото,  защото непременно ще се разправям с тях и искам да съм запозната( може и на лично съобщение)
P.s. Изобщо пък не искам да коментирам копчетата колко надраскани и захабени са станали. Аз в моята пералня да си го бях изпрала, ефекта щеше да е същия....
Виж целия пост
# 283
Според мен в една вода да го сложиш , не би трябвало нищо да му стане .
Виж целия пост
# 284
И аз имам един блвйзър от тези с емблемата, още не съм го носила и като ви чета коментарите настръхвам направо..стои си с етикета в кутията и започвам да се чудя дали да не го върна за някои от тези, които могат да се перат.....яи преди съм питала за мнение тук и получих съвети да си го изпера на ръка с хладка вода, за което съм съгласна че не би трябвало да му стане нищо, но като не съм го носила още мога да помисля дали да не го подменя ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия