RYANAIR - 20

  • 47 384
  • 727
# 255
Здравейте. Мисля да сменя датата на полета си и знам, че има такса. Питането ми е, като започна да сменям датата- първо ми предлагат за кога има свободни места и като избера- тогава анулира първоначалната дата. Или- първо автоматично анулира първоначалната? Малко сложно обяснено, но...

Добре е направено. Полета си ви седи потвърден докато не платите най-накрая. Не може да откажете и после ако излезете от страницата преди да сте избрали другия да останете без полет.
Виж целия пост
# 256
Ще правим прекачване през Италия за Гърция, обаче при чекирането Раян искат да качвам сертификати или други  Ковид документи. Не отпаднаха ли ограниченията?
  Приложението издаде бордните карти, но свети едно каре в червено за качаване на Ковид документ.
Как да постъпя? Трябва да ли да правим пак тестове?
Виж целия пост
# 257
гледайте държавите какво искат, авиокомпаниите не си обновяват информацията с месеци
Виж целия пост
# 258
Следя ситуацията за Гърция, защото ще летим натам след 3 седмици и в момента не се изискват сертификати. А и за Италия отпаднаха, така че няма нужда нищо да прикачвате.
Виж целия пост
# 259
Ryanair: През цялото лято ще има отменени и забавени полети
Виж целия пост
# 260
Ужасс, миналата седмица до Братислава закъснение 2часа с Райънеър. Тази седмица с Уиз-1час....дано да е само за лятото.
Виж целия пост
# 261
Закъснение час- два на фона на отменен полет, нищо не е. По Великден Райънер стачкуваха 3 дни и нямаше полето от/ до Шарлероа. Сега чета, че май и от 24.06. до 26.06. ще стачкуват отново 😐
Виж целия пост
# 262
17-годишна, пътува сама с приорити. Трябва ли да минава на гише или да я пращам директно към ескалаторите? Благодаря
Виж целия пост
# 263
Ако няма багаж за чекиране - на ескалатора.
А проверихте ли дали ще и искат декларация от родителите за напускане на страната?
Виж целия пост
# 264
17-годишна, пътува сама с приорити. Трябва ли да минава на гише или да я пращам директно към ескалаторите? Благодаря
Няма значение дали е с прайорити или не, опашките са само за чекиран багаж. Така че... вляво към ескалатора Wink
Виж целия пост
# 265
Френските медии съобщават за очаквани стачки на Ryanair в следните държави:
Франция - 25 и 26 юни
Белгия - 24 и 26 юни
Италия - 25 юни
Испания - 24-30 юни и 1-2 юли
Португалия - 24-26 юни
Виж целия пост
# 266
Настръхвам. Пътувам на 4 юли.
Виж целия пост
# 267
Благодаря. Има си декларации. За багажа уточних, че е с приорити, няма чекиран на идване към Берлин. На връщане ми е ясно.
Дано се разминат стачките!!!
Виж целия пост
# 268
Френските медии съобщават за очаквани стачки на Ryanair в следните държави:
Франция - 25 и 26 юни
Белгия - 24 и 26 юни
Италия - 25 юни
Испания - 24-30 юни и 1-2 юли
Португалия - 24-26 юни
За Белгия четох от 24 до 26.06, а не 24. и 26.
Виж целия пост
# 269
Здравейте! Имам въпрос (вероятно е коментирано, започнах да чета от началото на темата, но все още не съм открила отговора). Когато в документа за плащане пише "1 регистрация на летището безплатно", това означава ли, че не е нужен чек-ин онлайн, а бордната карта ще бъде издадена на летището безплатно?
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия