RYANAIR - 20

  • 47 384
  • 727
# 270
От кой терминал излитат полетите Ryanair
Виж целия пост
# 271
От кой терминал излитат полетите Ryanair
Т 2
Виж целия пост
# 272
Здравейте! Имам въпрос (вероятно е коментирано, започнах да чета от началото на темата, но все още не съм открила отговора). Когато в документа за плащане пише "1 регистрация на летището безплатно", това означава ли, че не е нужен чек-ин онлайн, а бордната карта ще бъде издадена на летището безплатно?
Скрит текст:

Точно това означава, регистрация означава чек-ин
Виж целия пост
# 273
Точно това означава, регистрация означава чек-ин
Благодаря!
Това е и моята логика, но понеже билетът не е за мен се притеснявам, може би, повече от необходимото. Sweat
Ще стане ясно на 28/06 дали има драма Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Служители на Раянеър стачкуват

Виж целия пост
# 275
Съученици на щерката вчера са висели 14 часа на летището в Будапеща, в очакване на полет за София. Вместо в 15:30 ч. излетели в 5 часа тази сутрин.
Виж целия пост
# 276
Съученици на щерката вчера са висели 14 часа на летището в Будапеща, в очакване на полет за София. Вместо в 15:30 ч. излетели в 5 часа тази сутрин.
Отвратително. Погрижили ли са се някак за пътниците?
Виж целия пост
# 277
Съученици на щерката вчера са висели 14 часа на летището в Будапеща, в очакване на полет за София. Вместо в 15:30 ч. излетели в 5 часа тази сутрин.
Дано им платят обезщетение, за едночасов полет мисля, че е 250 евро. Закъснението е над 3 часа, така че... нека си настояват, полага им се обезщетение.
Виж целия пост
# 278
Висели са си по пейките. Те постоянно им променяха информацията - закъснение 3 часа, после като наближи часът - още 2 часа и т.н. Не са знаели от самото начало, че 14 часа ще е закъснението...Да, ще си търсят обезщетение.
Виж целия пост
# 279
Имам спешен въпрос, малко след дъжд качулка. Преди малко се чекирах и ми направи впечатления, че цифрите на личната карта отпред са 9, а отзад 10. Написах 10. И сега се нервя дали съм направила грешка. Моля за съвет.
Виж целия пост
# 280
Имам спешен въпрос, малко след дъжд качулка. Преди малко се чекирах и ми направи впечатления, че цифрите на личната карта отпред са 9, а отзад 10. Написах 10. И сега се нервя дали съм направила грешка. Моля за съвет.
Никой, никой, никой на гейта и преди него не гледа номера, а само имената. Ако започнат, ще закъсняват по още с два часа на полет. Той е същият номер отзад плюс добавка една цифра. Спокойно, един вид. Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Имам спешен въпрос, малко след дъжд качулка. Преди малко се чекирах и ми направи впечатления, че цифрите на личната карта отпред са 9, а отзад 10. Написах 10. И сега се нервя дали съм направила грешка. Моля за съвет.
Никой, никой, никой на гейта и преди него не гледа номера, а само имената. Ако започнат, ще закъсняват по още с два часа на полет. Той е същият номер отзад плюс добавка една цифра. Спокойно, един вид. Simple Smile
Ох, благодаря. Що ми трябваше да гледам отзад. Щото съм снимала на приятелка ЛК и ми се стори, че снимката не е ОК. А не е да не съм го правила, но 2 години нелетене ...  Чакам да видя в чата какво ще ми кажат. Още веднъж благодаря. Иде ми да се гръмна.
Виж целия пост
# 282
Ако канселирам полет връщат ли някаква сума ?
Виж целия пост
# 283
Не
Виж целия пост
# 284
Съученици на щерката вчера са висели 14 часа на летището в Будапеща, в очакване на полет за София. Вместо в 15:30 ч. излетели в 5 часа тази сутрин.
Дано им платят обезщетение, за едночасов полет мисля, че е 250 евро. Закъснението е над 3 часа, така че... нека си настояват, полага им се обезщетение.
Ако закъснението е заради стачките на персонала, няма да има обезщетение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия