Кралски работи и клюки - май 2022

  • 74 655
  • 1 220
# 120
Имам предвид  по майчина линия Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Имам предвид  по майчина линия Simple Smile
Дейвид Линли.
Виж целия пост
# 122
Вече не прилича на Сара според мен, нито пък на Бети. На себе си ми прилича, много е смесена от към черти. Джордж е копие на Чарлз Спенсър а Луи на дядо си  Мидълтън.

Много е красива в оригинал без наметка, роклята на Матилде.


Виж целия пост
# 123
На манекена е прекрасна роклята, но вариантът върху Матилде - не.
Има и попадения тя, но току извади някой лелченски тоалет като този. Confused
Виж целия пост
# 124
Не знам, на мен са ми буквално 1:1 - усмивка, очи, зъби, като копи-пейст са

Виж целия пост
# 125
На манекена е прекрасна роклята, но вариантът върху Матилде - не.
Има и попадения тя, но току извади някой лелченски тоалет като този. Confused
Съгласна съм. Роклята си е хубава, но не е за нея Laughing.
Виж целия пост
# 126
Принц Джордж с предишното семейно куче Лупо и принцеса Шарлът със сегашното куче на семейството Орла.
Виж целия пост
# 127
Да просто фигурата на Матилде  не е за такива рокли.
Съгласна Лана, на жени със съразмерни женствени фигури.
А Мари днес е страхотна. Много красива рокля. Такива на едро цветя много харесвам, не ми стоят пеньоарено.
Патрон е на асоциацията за епилепсия и е на посещение в такава болница.


Виж целия пост
# 128
В сряда отново е имало пробив в охраната на Уиндзор. Мъж, представил се за свещеник е успял да премине през охраната и е прекарал нощта на територията на двореца.


Това, което чух по радиото е, че се е представил за приятел на висш представител на църквата, Batallion’s padre Rev Matt Coles. Пуснали са го и е прекарал деня в помещенията на гвардейците, хапнал и пийнал с тях и дори  му е предложено да остане да нощува, което и направил. Чак сутринта били установили, че всъщност е сериозен пропуск на системата. Станало е в сряда, когато кралицата е била още в Сандригам, но го съобщават днес.
Виж целия пост
# 129
Хм, май ще хвърчат глави. В тези модерни времена с всякаква техника да допуснеш такъв пропуск....
Виж целия пост
# 130
Жалко, че Шарлът не прилича никак на майка си, ама има време да се промени това. На някои снимки обаче доста ми прилича на малкия Хари.
На мен ми прилича на Сара Чато, първата братовчедка на дядо и.
Сара Чато e дете на сестрата на кралицата, принцеса Маргарет.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_Sarah_Chatto
Тъй, де! Братовчедката на дядо й 🙂
На мен пък Шарлот още от малка ми прилича точно на Елизабет.
Само дето върви височка за разлика от нея.

Хах, това, че "дори му предложили да пренощува" наша трактовка ли е или наистина така е било? Второто означава, че е разграден двор там и всеки как иска може да влиза и излиза, остава и пр. Те не се ли знаят помежду си тези хора, няма ли си всеки място, легло и пр.!

ПП. Ахааа, поизлъгал ги значи. Пък при тях нали всичко е на доверие... 😂
Виж целия пост
# 131
За мен Шарлот е копи пейст на баща си и има малко от прабаба си Бети в долната част на лицето.
А пък Сара Чато е взела доста и от баща си - Антъни Армстронг-Джоунс:


Виж целия пост
# 132
Изобщо не е моя трактовка, а бързо преводче на това.
Виж целия пост
# 133
Децата имат период на  "грозното пате", израстват и тогава стават лебеди.Излишно е да се  разисква красотата им в този период на израстване.
Виж целия пост
# 134
Матилде такава хубава рокля, обаче на нея пак изчезва Simple Smile

Така е, ако може за всички деца в темата да важи това.

Шарлът и на Сара Чато не ми прилича в момента, на нея си прилича, както каза някой.

Да ходим значи спокойно на посещение при кралицата и ще ни нахранят и ще ни подслонят за нощта. Самарянски Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия