Кралски работи и клюки - май 2022

  • 74 656
  • 1 220
# 180
Летисия трябвало да сложи и една черна и една бяла обувка Grinning
Хем ми харесва роклята на нея хем ми е прекалено арлекиновска Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Това черно-бяло бе        мода, ето че се завръща. Блузи имаше такива, чел и бял ръкав ,черна  и бяла половина.
Сега у Летисия , утре и в други градове като сладоледа.
Виж целия пост
# 182


Nature Fire
Виж целия пост
# 183
Лети е трепач. Много ми хареса. Черно-бялата рокля върви на тъмната и коса със светъл кичур.😂

Матилде с мака също е супер, само панталона да беше без десен и палтото облечено.
Виж целия пост
# 184
Харесва ми Лети днес. Даже съвсем случайно роклята ми изкочи като реклама 🤣
https://m.aboutyou.bg/p/mango/roklya-yinyan-7715961
Виж целия пост
# 185
Много яка снимка, белият кичур от черната страна на роклята.
Самата Летисия изглежда страхотно на тази снимка (много се радвам, че вече е без маска).

Сутринта ми излезе реклама на тази рокля, не очаквах още днес да я видя в действие 🙃

ПП Тирамису 😂😂
Виж целия пост
# 186
Ха ха ха и то звездно появяване.
И на мен ми харесва. Знае Летисия какво да облече. Има какво да покаже и добре го показва.
Даже се смее. 😉😀

Готина Маргрете  днес.

Виж целия пост
# 187
Уилям е връчвал инвеститури в Бъкингам
Мел Б е получила своето MBE



Вчера е открил центъра на James' Place, това е благотворителна организация за спасяване на живота на мъже, изживяващи суицидна криза.
Виж целия пост
# 188
Хубава е Летисия и роклята също не е лоша. Матилде....ми, такива торбести дрехи не ми харесват и това е, ако и да са модерни. Преди време за мой голям потрес бяха мноу фьешън клоунските гащи, а сега дрехи, дет стоят кат харизани и с няколко номера отгоре.
Виж целия пост
# 189
Херцогинята на Кеймбридж присъства на събитие, организирано от Британския моден съвет - в Лондонския музей на дизайна - където ще връчи наградата на кралица Елизабет II за британски дизайн.


Софи


Виж целия пост
# 190
Хубав цвят на Кейт, но не ми харесва в движение как се набира на таза.
С права коса е страхотна, добре че позабрави за буклите напоследък.
Виж целия пост
# 191
Малко месенце й трябва и няма да се набира така  Grinning
Страхотен цвят е избрала, изглежда чудесно. Аз я предпочитам с букли.
Виж целия пост
# 192
Хубав цвят на Кейт, но не ми харесва в движение как се набира на таза.
С права коса е страхотна, добре че позабрави за буклите напоследък.
+1
Отдавна не ми беше харесвала.
Косата така е много по-добре!
Виж целия пост
# 193
Новата линия на Лондонското метро ще отвори на 24-ти. Чуден цвят са избрали.
Виж целия пост
# 194




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия