Кралски работи и клюки - май 2022

  • 74 656
  • 1 220
# 1 155
В Норфолк, на състезанието на Зара.




Виж целия пост
# 1 156
Личи си колко са близки Тиндалови и Кеймбридж.

Кейт на градински партита през годините
Виж целия пост
# 1 157
Какво ще им стане да са без шапки, пусти традиции... Хайде официално ,но на градински партита ,асоциирам с градина, природа ,свобода...
Виж целия пост
# 1 158
Те точно  на английските градински партита в двореца ходят с шапки.
Виж целия пост
# 1 159
Попадна ми статия, че родители от частното училище на Джордж и Шарлът се оплакват, че бодигардовете, които ги карат на училище паркират джиповете на тротоара и не изключват двигателите им. Единият родител даже коментира, че може би е време да се оплачат на Кейт, която вероятно не знае за тази ситуация.
Виж целия пост
# 1 160
Принцеса Амалия ще започне бакалавър в Амстердамския университет през идната учебна година. Ще учи политика, психология, право и икономика (озадачена съм). Успех!🌷

Виж целия пост
# 1 161
Кое те озадачава? Конкретната специалност се изучава на английски и е доста интересна като съдържание (дисциплини и хорариум) и е супер "international" (PPLE UvA   https://pple.uva.nl/academic-programme/academic-programme.html)...
За мен е особено подходяща специалност за конкретната престолонаследница.
Виж целия пост
# 1 162
Уилям и Лукас




Виж целия пост
# 1 163
Ще има парти за 1-я рожден ден на Лили в Англия . На 4 юни във тяхната къща Frogmore Cottage. Южени и семейство вече са се изнесли, за да могат Хари и Меган да се настанят там за престоя
https://life.dir.bg/zvezdi/lilibet-zapoznay-se-s-lilibet-kralits … iya-y-rozhden-den
Виж целия пост
# 1 164
Какво ще им стане да са без шапки, пусти традиции... Хайде официално ,но на градински партита ,асоциирам с градина, природа ,свобода...
Едно време вместо градински партита е имало специални тържества в двореца, на които са представяли младите момичета и момчета (дебют в обществото) и краля (кралицата) са удостоявали с вниманието си хора, които са имали някакви заслуги пред обществото. С течение на времето постепенно тези тържества са се изнесли в градината на двореца и така са се превърнали в градински партита. Но си останало изискването за официално облекло. Въпреки, че като гледам някои дами как са облечени с пенюари и домашни дрехи се питам дали официалното облекло вече е изискване.
Виж целия пост
# 1 165
Очаква се тържествата да донесат 1 млрд. лири приходи за четири дни.
Виж целия пост
# 1 166
Аз четох тази статия

Кралският юбилей ще донесе 3 милиарда паунда на британската икономика.  :sm-collaps:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10862301/Britains-long- … itter_dailymailUK

Която и да е вярната цифра ще е супер. Ще се разбере до седмица/две.
Виж целия пост
# 1 167
Чух това от Васил Христов по бтв, но определено ще е добра инжекция.
Виж целия пост
# 1 168
Естествено, че ще е печелившо, то ако не е, няма да се занимават да го правят Simple Smile с всичките туристи, които вече са там и тепърва ще се изсипят, ще е добре за всичко.
Виж целия пост
# 1 169
..но определено ще е добра инжекция.
Абсолютно!

Всеки ден се появяват нови снимки от подготовката за празненствата и всичко изглежда чудесно. Останаха още няколко дни, даже вече и програма има изнесена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия