Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 15 620
  • 584
# 180
Добро утро Coffee
вчера ходих до мазето и намерих една книжка, която се чудих къде е Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Шегобиец си Снежанков. Joy
//
Джемс, подкрепям поста ти за избора на място и хубавелата без частта за всеки българин търговец ецетера. Не си идвал скоро май тук. Simple Smile
Виж целия пост
# 182
вчера ходих до мазето и намерих една книжка, която се чудих къде е Simple Smile

рикия има ли там ?
Виж целия пост
# 183
вчера ходих до мазето и намерих една книжка, която се чудих къде е Simple Smile

рикия има ли там ?
Не видях да има, аз за малко бях там Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Е, то мазе без ракия какво мазе е.
Дефектно. Веднага да се изправи дефекта.
Пп Нашата домашна ракийка е на привършек, въх.. мъ Джастев вика - ей, ся ще покарат кайсиите и ще направим новата реколта домашнярка. Grinning Успукуявъ мъ, димек. Себе си ли, мен ли, важното е да ни е спокойно. Joy
Виж целия пост
# 185
Не видях да има, аз за малко бях там Simple Smile

да не те е страх от тъмното Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Като се заложи кайсиевата ракия, целият двор ухае. Simple Smile
Джасте, само такава ли правите?
Виж целия пост
# 187
Ян, не само кайсиева. Джастев прави и гроздова, и сливова. Зависи какъв материал има и какво е решил. Grinning
Мен, ако ме пита - и от трите, дядо попе. Joy Тъй, да има, пък и разнообразно да е.
Виж целия пост
# 188
Баджанакът (май така се казва) прави страОтна кайсиева. А не пие. Животът е радост и тъга.
Виж целия пост
# 189
Е такива творци уважавам аз. И баджанаци...
Виж целия пост
# 190
Джасте, и у нас основно е гроздова и сливова. За това има собствен материал. За кайсиевата се купува. Wink Синът пое шафетата, майстор е и на виното, и на ракията.
Скрит текст:
БоШкеее, досега само свирка не бяха правили пред вратата на входа. Все бях улучвала и пикаещи, и друсащи се, и просто кротко седящи. Ма ей на, сега и на това се натъкнах - по обед. И въобще не се стреснаха младежите, изобщо не ни отразиха, продължиха си. Само не знам дали само младежът бе ощастливен, или и девойката след туй.
Виж целия пост
# 191
Е такива творци уважавам аз. И баджанаци...
Баджанакът е симпатяга, ама айде не му отдавай уважение. Joy
Виж целия пост
# 192
вчера ходих до мазето и намерих една книжка, която се чудих къде е Simple Smile

рикия има ли там ?

Поне некой стар компот. Да го даде на мъжа на Джастата, той ше му намери приложение.
Виж целия пост
# 193
Янчее, оле, леле, мале. Да се смееш ли, да плачеш ли. Какъв емотикон да сложа ... ни нам.

Много съм тъпа, много. За пореден път убеждавам една клиентка /същата таз и друг път съм я консултирала подробно и тя винаги си прави каквото си знае/ да не си купува хормон за гушата, да си направи допълнителните изследвания, да иде на ендокринолог пак; обяснявам, че ел-тирозин е аминокиселина, а другото лек-во е хормон. Е, не успях, само дето приказвах, приказвах и накрая се ядосах. Не разбира от акъл и тва е. Пък ако трябваше да не й го давам щеше до скандал да се стигне, от нейна страна. Тъпа съм, така и не се научих да мълча и просто да продавам. Ужас!

Исе, шти стисками палци. Grinning
Виж целия пост
# 194
Не си тъпа, Инче. Заради такива тъпаци човек се чувства тъп, но не става тъп. Но те си остават тъпаци. Има хора, които се вслушват, заради тях си струва. За такива като тая пръдла, не си струва да се хабиш, като не поддава, ами да си троши дебелата тиква. Майната и. Нали знаеш - кой каквото сам си направи..

Пп Ян, ахаха, да се смее ли човек, да плаче ли. Абе поне шоу не ви липсва. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия