Сватба - Булките на 2022-2023 |Тема 10|

  • 56 568
  • 759
# 600
Ами на 30 април 2021, една седмица преди датата ни, всички чакахме обещаната заповед за вдигане на по-голямата част от Ковид ограниченията. Изненадата беше голяма, когато се оказа, че на дискотека може, но на сватба - не. Булките от ФБ групата се огранизирахме, писахме писма и мейли до където се сетим, с мъжа ми ни даваха по БТВ, една друга булка се снима за Нова. След 2 дни министърът излезе и каза, че това било просто грешка, някой забравил да махне сватбите от заповедта... Беше доста инфарктно за нас честно казано.
Виж целия пост
# 601
Ние също бяхме със сватбена приказка. Комуникацията беше трудна и тромава, на моменти мислех, че ще се съсипе всичко 😂. В крайна сметка получихме прекрасна украса и всичко беше перфектно. Единствено останах изненадана от цената 😂 уж всичко беше изговорено, но тези цветя много поскъпнаха и от украса за 1600лв платихме 2200 😅.
По-скоро не ги препоръчвам- нервите с трудната комуникация не си струват. Съжалявам, че заложихме на тях, а не на Мелодика 🤷🏻♀
Виж целия пост
# 602
Благодаря ви,момичета!
Всички отзиви се припокриват,няма да рискувам определено,въпреки,че много харесвам работата им.
Виж целия пост
# 603
Може ли да ми препоръчате хубав ресторант в София, в който да се съберем след гражданския брак? Ще бъдем около 15-20 човека. Искам според ресторанта да избера и запазя зала и час, за другата година.
Виж целия пост
# 604
Може ли да ми препоръчате хубав ресторант в София, в който да се съберем след гражданския брак? Ще бъдем около 15-20 човека. Искам според ресторанта да избера и запазя зала и час, за другата година.

Мисля,че ресторант Ниагара би било добра идея,имат и лятна градина.
Петрус също много ми допада,храната и обслужването са чудесни.
Виж целия пост
# 605
Нашата сватба беше юни. Искахме да е навън. За декорацията с естествени цветя се спряхме на АБИ ABI wedding - и мат страница във ФБ. Празненството беше във Face bar and dinner. Храната беше невероятно вкусна. Имам забележки относно обслужването и презентацията на тортата не беше според уговорката. От агенцията съм изключително доволна. Дамата беше изключително отзивчива и детайлна. Искаше да знае какво ми харесва, как си го представям и след това ми направи няколко предложения за различни видове цветя и декор. И не на последно място, рано сутринта в деня на сватбата и се обадих да и кажа, че искам да е ветре Simple Smile Тя не е мърморила грам!  Разбира се, бяхме изговорили този вариант и с нея, и с ресторанта. Точно в 19.00 ч. малко след сватбения танц ни тръгна по вода ИЗ ведро Simple Smile Е нямаше как да не съм благодарна!
Виж целия пост
# 606
Момичета, имате ли опит с ROSSIX STUDIO за видеозаснемане? Търся видеограф, като бюджетът ни е максимум 1200лв. Другото, което искам да попитам е колко горе долу излиза наемането на сватбен координатор, който да отговаря само за украсата и координирането в деня на самата сватба?
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 607
Може ли да ми препоръчате хубав ресторант в София, в който да се съберем след гражданския брак? Ще бъдем около 15-20 човека. Искам според ресторанта да избера и запазя зала и час, за другата година.

Мисля,че ресторант Ниагара би било добра идея,имат и лятна градина.
Петрус също много ми допада,храната и обслужването са чудесни.
Щастливеца бих избрала аз,на Витошка е,точно до ритуалната зала
Виж целия пост
# 608
Сигурно сте писали по-назад, но какво направихте с поканите? Електронни, или хартиен носител?

Клоня повече към електронни, някакви препоръки къде и кой да ги изготви?
Виж целия пост
# 609
Сигурно сте писали по-назад, но какво направихте с поканите? Електронни, или хартиен носител?

Клоня повече към електронни, някакви препоръки къде и кой да ги изготви?

Ние имахме и двете. Електронните бяха в withjoy.com, силно ги препоръчвам. Правиш си безплатен сайт-покана, може да го шерваш както като линк в чат, така и да въведеш в системата мейлите на всичките си приятели и да им го пратиш. Отделно ни помогна много и за потвърждение на присъствието от приятели, като там бяхме вкарали и въпроси от типа на "ще ви трябва ли вегетарианско меню", които иначе трябва да питате отделно всеки...
Виж целия пост
# 610
Здравейте, има ли такива, които са сключили брак и след определено време вече са правили сватба. Идеята ни е сега само да подпишем с кумове и родителите, а догодина да се направи някакво празненство с роднини. То даже се чудя ще има ли смисъл от всички ритуали тогава. За това ми е интересно има ли и други такива😁
Виж целия пост
# 611
Здравейте, има ли такива, които са сключили брак и след определено време вече са правили сватба. Идеята ни е сега само да подпишем с кумове и родителите, а догодина да се направи някакво празненство с роднини. То даже се чудя ще има ли смисъл от всички ритуали тогава. За това ми е интересно има ли и други такива😁
Кои ритуали визираш?
Ние подписахме  седем години след като се сгодихме,така се случи ... бременност,бебе,после Ковид 😂 С дете на пет години бяхме като се наканихме.
Излишно е да казвам,че половината ритуали пропуснахме.
Имахме захранване и менче,единствено защото си е ритуал по посрещането.
Реч на кума и кумата
Танц
Букет
Торта
И това е 🙂
Кумът ни беше измислил една по негово желание кратка игра с гостите.Други игри нямахме.
Виж целия пост
# 612
Здравейте, има ли такива, които са сключили брак и след определено време вече са правили сватба. Идеята ни е сега само да подпишем с кумове и родителите, а догодина да се направи някакво празненство с роднини. То даже се чудя ще има ли смисъл от всички ритуали тогава. За това ми е интересно има ли и други такива😁

Здравейте,

Ние ще сключим брак в самия ден на сватбата, но ми е любопитно, по какви съображения хората избират варианта, който сте посочили. Нямам предвид, когато сключват брак в деня преди сватбата или същата седмица, а когато избират да го направят месеци/година след самото бракуване. По принцип, имах идея да сключим брак например тази година, а догодина на същата дата да отпразнуваме сватбата си, като исках да изненадаме гостите си, че всъщност не са на сватбено тържество, а на първата годишнина от сватбата ни, но тази идея по една или друга причина отпадна и отпразнуването на събитието след като минат месеци не допадна на бъдещия ми мъж.

Поздрави!
Виж целия пост
# 613
Най-голямото съображение по мои наблюдения е, че хората искат да се оженят, но все още не са събрали пари за тържеството. За това си дават година например, докато го направят така, както им се иска.
Виж целия пост
# 614
Здравейте, има ли такива, които са сключили брак и след определено време вече са правили сватба. Идеята ни е сега само да подпишем с кумове и родителите, а догодина да се направи някакво празненство с роднини. То даже се чудя ще има ли смисъл от всички ритуали тогава. За това ми е интересно има ли и други такива😁

Здравейте,

Ние ще сключим брак в самия ден на сватбата, но ми е любопитно, по какви съображения хората избират варианта, който сте посочили. Нямам предвид, когато сключват брак в деня преди сватбата или същата седмица, а когато избират да го направят месеци/година след самото бракуване. По принцип, имах идея да сключим брак например тази година, а догодина на същата дата да отпразнуваме сватбата си, като исках да изненадаме гостите си, че всъщност не са на сватбено тържество, а на първата годишнина от сватбата ни, но тази идея по една или друга причина отпадна и отпразнуването на събитието след като минат месеци не допадна на бъдещия ми мъж.

Поздрави!
Здравейте,
Ами бременна съм и приятелят ми ми предложи преди дни, като идеята му е сега да сключим брак, за да не припознава детето, а догодина да се съберем с роднините и приятели, понеже не сме от един и същ град.
Знам, че някой сега ще питат не сме ли мислили преди и т. н. Но това не искам да го коментирам, като цело не очаквах да ми предложи.

За ритуали като вземане на булка например, при положение, че 5години живеем заедно и ще сме с брак от една да кажем😆.
Но пък си мисля, че тогава можем да минем само с църковен и после в ресторанта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия