Сватба - Булките на 2022-2023 |Тема 10|

  • 56 565
  • 759
# 630
Благодаря за отговорите, запозната съм с всички подобни сайтове и магазини. Въпросът ми е дали в Асеновград може да се намери булчинска рокля на цена от 200 до 400 лв?
На Пиротска намерих доста "богата" рокля, нов модел , с дантела, брокат, ръкави за 650 лв.
Виж целия пост
# 631
През 2009 съм си купувала абитуриентска рокля от Асеновград за 450 лв, нещо ме съмнява в наши дни да са такива цени.
Виж целия пост
# 632
Благодаря за отговорите, запозната съм с всички подобни сайтове и магазини. Въпросът ми е дали в Асеновград може да се намери булчинска рокля на цена от 200 до 400 лв?
На Пиротска намерих доста "богата" рокля, нов модел , с дантела, брокат, ръкави за 650 лв.
Съмнявам да има такива цени във физически магазин. Не стигнах до Асеновград, но обиколих почти всичко в София. Разликата в качеството е огромна, и аз бях на принципа нещо бюджетно и семпло, но не исках да изглежда евтино. Красива вечерна рокля в бяло. Еми нямаше на Пиротска. Понеже видях, че искате с шлейф и дълъг ръкав, а аз такава не намерих там, на мен ми предложиха да ми я ушият и да си я представя за 800-980 лв ( в два магазина го предложиха). Обиколих 8 салона за сватбени рокли. Цените са от 1400-3200 лв на това, което ми допадна. Но красиво изработени рокли, които направо ми залепнаха. (Със стандартна фигура съм, макар и по- едричка и се намират рокли и без поръчка). Повечето салони правят добри намаления на наличните.
Не пречи да се разходите, но знам че там е практика да се шие по поръчка, което е рисковано и е свързано с поне още 2 пътувания без гаранция в качеството и вида на дрехата. И ако една рокля е 400 лв и отидете 3 пъти до там, това е загуба на време. А времето е по- скъпо от парите.
По- лесно е да поръчате 4-5 рокли от сайт и да пробвате, ще върнете каквото, което не е вашето. С обувките по същия начин, поне аз така направих.
Виж целия пост
# 633
Моята рокля си взех от преминала булка, много качествени материи, шита по поръчка и ми лепна на фигурата. Определено си беше "моята рокля", а ми струваше 120 лв.Simple Smile
Виж целия пост
# 634
Мерси момичета, така ще направя, категорично ме отказахте от ходенето до Асеновград. Веднъж ходене е ок, но 2-3 пъти предвид краткия срок и бременността е невъзможно. Иначе и аз съм стандартен размер, единствено не знам коремчето колко ще порасне за 2 месеца, но ще си избера 5-6 рокли от М до ХЛ дано си намеря подходяща.
Попаднах на много готина рокля на ASOS за 15 лв Grinning, нова с етикет във втората употреба до нас. За малко да се уредя, но ми беше много малка.

А тази е 650 лв от Пиротска, същата в друг магазин беше 1200 лв.


Относно тортите, спряла съм се на червено кадифе, полугола.

Виж целия пост
# 635
Мерси момичета, така ще направя, категорично ме отказахте от ходенето до Асеновград. Веднъж ходене е ок, но 2-3 пъти предвид краткия срок и бременността е невъзможно. Иначе и аз съм стандартен размер, единствено не знам коремчето колко ще порасне за 2 месеца, но ще си избера 5-6 рокли от М до ХЛ дано си намеря подходяща.
Попаднах на много готина рокля на ASOS за 15 лв Grinning, нова с етикет във втората употреба до нас. За малко да се уредя, но ми беше много малка.

А тази е 650 лв от Пиротска, същата в друг магазин беше 1200 лв.


Относно тортите, спряла съм се на червено кадифе, полугола.



Щом очакваш бебче, се щади, вторите са супер вариант, в немските магазини също видях че има леки рокли, но и красиви. Разходи се до Манията на ботевградско, там бяха много роклите, дано я има “твоята”. Аз не намерих моя номер, всички бяха с етикети и нови.
За тортите ще давам отзив след неделя, когато е големия ден и ще съм обективна. Ние ходихме да ядем торти, че и двамата не сме им фенове, другите момичета ще дадат отзиви.
Виж целия пост
# 636
Ами тази от Асос е по-хубава Grinning Аз си бях поръчала същата, но варианта с късия ръкав. Много лека и ефирна.

Тази от Пиротска е доста претрупана. 
Виж целия пост
# 637
Ами тази от Асос е по-хубава Grinning Аз си бях поръчала същата, но варианта с късия ръкав. Много лека и ефирна.

Тази от Пиротска е доста претрупана. 

Даа и на мен ми идва в повече, особено пък за скромно събитие като подпис и обяд, но не се отказвам от дългите ръкави. Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Разглеждам роклите в сайта на Asos, но се притеснявам за качеството. Някой поръчвал ли е да сподели? Изглеждат ли много китайски?
Виж целия пост
# 639
Разглеждам роклите в сайта на Asos, но се притеснявам за качеството. Някой поръчвал ли е да сподели? Изглеждат ли много китайски?

Буквално два коментара по-горе обсъждаме рокля от Asos. Съвсем ок са си, не са китайски, но не са и като рокля за 2000 лв. Като качество са на нивото на Chi Chi London, Mascara.

Скрит текст:

Тази беше страхотна и тежка, но както виждате имам прекалено дадености за нея и не стоеше добре.


В тази се влюбих, страхотна ефирна пола, но не се вписваше в концепцията за сватбата ми. Ако беше градинска или плажна, щеше да е идеална. 
Виж целия пост
# 640
Разглеждам роклите в сайта на Asos, но се притеснявам за качеството. Някой поръчвал ли е да сподели? Изглеждат ли много китайски?

Буквално два коментара по-горе обсъждаме рокля от Asos. Съвсем ок са си, не са китайски, но не са и като рокля за 2000 лв. Като качество са на нивото на Chi Chi London, Mascara.

Скрит текст:

Тази беше страхотна и тежка, но както виждате имам прекалено дадености за нея и не стоеше добре.


В тази се влюбих, страхотна ефирна пола, но не се вписваше в концепцията за сватбата ми. Ако беше градинска или плажна, щеше да е идеална. 
Мега яки са и двете рокли, направо поръчвам.
Виж целия пост
# 641
Здравейте момичета, някоя от вас дали е правила сватба в р-т Кухнята на Рая в Пловдив? Колко горе долу варират кувертите? Позволяват ли внасянето на собствен алкохол?
Виж целия пост
# 642
Роклите на Асос имат много добро качество. Ако се вписват в концепжията, поръчвайте, над 30 евро е безплатна доставката и връщането, та нищо не губите.
Виж целия пост
# 643
Здравейте, колко взимат на час оркестрите за извеждането на булката в Пловдив?
Виж целия пост
# 644
Здравейте, колко взимат на час оркестрите за извеждането на булката в Пловдив?
Гайдари за 2ч 300лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия