Сватба - Булките на 2022-2023 |Тема 10|

  • 56 508
  • 759
# 375
Май Жоро Манолов и Илиян Георгиев знам, че работят в тандем и цените са им по - ниски. Друг вариант е да изберете по - евтин пакет на популярните имена видеографи, фотографите са около 2к така или иначе. Хубавите.

Благодаря за мнението. И ние се бяхме спрели на тях, но онзи ден, разглеждайки сайта на Илиян, установих, че от 1800 е вдигнал цената на 1900лв за видео. Аз така и така не разбирам кое обуславя 1800,но 1900 и ако има овъртайм, може и на над 2000 да отиде само за него. Ще го мисля.
Виж целия пост
# 376
Тези, с които аз говоря започват от 2300 и стигат до 2800. И това без разни екстри като дронове, оувъртайм и т.н. Да не говорим, че обещава видео между 60-120мин., стандартните по - комерсиални видеографи са между 30 - 60мин. макс. Офертата ми се вижда много добра на мен. Bowtie

Някоя от тазгодишните булки получила ли е вече видео, много невероятно ми звучи, но все пак. Laughing С каква продължителност са вашите видеа или трябва да бъдат?
Виж целия пост
# 377
Нашето видео е от 4К Студио - не сме го получили още, гледахме само трейлъра и много ни хареса.Освен видео ще имаме и филм. Много сме доволни от тях, големи професионалисти са, разгледайте ако имате желание какво правят Wink Работят и с фотограф.
Виж целия пост
# 378
С ММ сме на етам подписване на документите за придобивките след брака, ние искаме да сключим нормалното споразумение - то трябва ли да бъде заверено от нотариус?
Виж целия пост
# 379
Момичета, можете ли да ми препоръчате фризьор и гримьор от Пловдив, които работят в неделя и нямат условието "Ако сте поне 3 момичета или повече можем да поемем ангажимента"? Sad Тъкмо си харесах екип и ми отговориха това. Търся екип само за себе си, тъй като всички останали гости не са от Пловдив.
Виж целия пост
# 380
Вержи Ганчева?
Виж целия пост
# 381
С ММ сме на етам подписване на документите за придобивките след брака, ние искаме да сключим нормалното споразумение - то трябва ли да бъде заверено от нотариус?

Какво е това нормално споразумение? Ако не изисквате нещо специфично, т.е. придобивките ще са по стандарта на закона в БГ, не се попълва нищо.
Виж целия пост
# 382
На нас фото и видео ни излезнаха около 3400, като тук имаме снимки, трейлър, филм (около 2,5-3ч), дрон, запис глас (било допълнителна екстра), с транспортните разходи и овъртайм. Дори това ни се вижда доста, но това, което виждаме като качество си заслужава (на други парвени сватби) и чакаме нашите неща скоро.

Нищо не сме попълвали. Имаше да се отбелязва в декларацията в общината, ама забравихме.
Виж целия пост
# 383
Момичета, моля да ми кажете подарява ли се подарък на моминско парти. Помогнете ми да не се изложа.
Виж целия пост
# 384
Ако има подарък, обикновено е групов и част от общата организация. Най-добре питай останалите момичета дали такъв е предвиден.
Виж целия пост
# 385
На нас фото и видео ни излезнаха около 3400, като тук имаме снимки, трейлър, филм (около 2,5-3ч), дрон, запис глас (било допълнителна екстра), с транспортните разходи и овъртайм. Дори това ни се вижда доста, но това, което виждаме като качество си заслужава (на други парвени сватби) и чакаме нашите неща скоро.

Нищо не сме попълвали. Имаше да се отбелязва в декларацията в общината, ама забравихме.

Кои са ви фото и видео на вас? И при нас ще се налага поемане на нощувка и пътни, най-вероятно и овъртайм. Гледам Жоро Манолов има пакет за до 8 часа. Това нормално време ли е, или е малко? Трябва ли ми фотограф, докато се оправям, ако не дойде за подготовката кога идва? Много съм объркана, а мислех, че всичко ми е ясно. Grinning
Виж целия пост
# 386
Ние бяхме с Jeny's photography. Нямахме особено снимане на подготовката, младоженеца ги видя чак за first look, фотосесията беше предвидена за 2 часа, но времето промени плановете. Наблягат повече на булката, останалото е малко на заден план. Пакетът им по спомен е за 8ч, около 200лв/час беше овъртайм. Но ние бяхме и на цени за сезон 2021 (работят с агенцията, която ползвахме и не ни вдигнаха цената, за сезон 2023 нямам идея как ще е, но още за този бяха вдигнали).

Иначе ние нямахме идея как ще станат нещата до последно, на място дойдоха и казаха това така и така. Снимаха ме за 10тина минути подготовка и директно за фотосесията, после почти не разбрахме, че има камера и фотоапарат. Общо взето имат някакъв поглед над обстановка, хора, пози и казват кое как да изглежда и как да се застане.
Виж целия пост
# 387
Според мен 8 часа са напълно достатъчни. Фотографите снимат малко от подготовката, украсата (преди да наслагат лимонадите и бирите, обърнете внимание на ресторанта да не ви слагат Фантите и Колите още в началото, че язък за цялата концепция) и обикновено остават до разрязването на тортата. Може да снимат и след това, по ваша преценка.

Имайте предвид, че няма как да ви снимат цялата подготовка, а и няма смисъл. Накрая като вече сте гримирани и ви слагат червилото и обличането на роклята е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 388
Ние сме с малки деца и не ми се искаше да ми се пречкат хора в нас. Видеото дойде в ритуалната зала. Фотографа отиде при кумувете и дойде в нас да ми снима букет, обувки и пръстените ни. И двамата седяха до рязането на тортата.
Виж целия пост
# 389
С ММ сме на етам подписване на документите за придобивките след брака, ние искаме да сключим нормалното споразумение - то трябва ли да бъде заверено от нотариус?

Какво е това нормално споразумение? Ако не изисквате нещо специфично, т.е. придобивките ще са по стандарта на закона в БГ, не се попълва нищо.

Да, не искаме нищо специфично и няма да имаме предбрачен договор. Благодаря за отговора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия