КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 249
  • 761
# 120
Здравейте, някой успя ли да се регистрира за дигитална карта за намаления? Изтеглих приложението, направих профил уж, сложих телефон и мейл, но не я намирам тази карта, както е на примерната картинка (с черния фон и кода). На началната страница все още ми стои отгоре да регистрирам карта, за да се възползвам от намаления. 🫤
След това трябва да влезеш в профила. Натискаш светло синята лента отгоре, избираш вход, въвеждаш мейл, парола, автоматично ти изпраща код за активиране на електронната поща, имаш 1:40 минути, за да го въредеш в приложението. Ако си регистриран с телефонен номер, получаваш sms с кода. Въвеждаш и чак тогава ти е активирано с твоя профил приложението и излиза достъпа до картата, най-отдолу.

Точно тези стъпки направих и въпреки това нищо не ми излиза. В профила съм вътре и ми излиза така:

Като натисна на синята лента имам бутон “към картата” и като го натисна след това нищо не става
Виж целия пост
# 121
Може да са дали пауза за влизането на нови акаунти до утре
Виж целия пост
# 122
Към 11 днес направих регистрация на ММ и влязохме без проблем. Следващата седмица има много неща, които ще бъдат с намаление само с карта. За това навярно е голям интереса.
Виж целия пост
# 123
Кометирали ли сте този блендер?
Става ли за мокрови, магданоз?


Коментирахме, аз не съм го ползвала за горепосочените. На етикета в магазина пише, че е смути блендер, което в брошурата е спестено.
Виж целия пост
# 124
За магданоз с вода може би ще става, но за моркови ме съмнява. Нямам го, но се ориентирам по мощността..
Виж целия пост
# 125
Здравейте, някой успя ли да се регистрира за дигитална карта за намаления? Изтеглих приложението, направих профил уж, сложих телефон и мейл, но не я намирам тази карта, както е на примерната картинка (с черния фон и кода). На началната страница все още ми стои отгоре да регистрирам карта, за да се възползвам от намаления. 🫤

Аз вчера се регистрирах и като ви гледам скриншота и сравнявам с моя, при вас има горе надпис "Регистрирай се или влез", при мен не, което означава, че вероятно не сте си влязла в профила.
Виж целия пост
# 126
В профила съм, няколко пъти влизах и излизах и преинсталирах приложението даже. Когато натисна на синята лента, ми излиза следното:

Като натисна “към картата” ме връща на началната страница със синята лента.  Като гледам ще трябва на място да си направя пластика, освен да сменя телефона 😃
Виж целия пост
# 127
В профила съм, няколко пъти влизах и излизах и преинсталирах приложението даже. Когато натисна на синята лента, ми излиза следното:

Като натисна “към картата” ме връща на началната страница със синята лента.  Като гледам ще трябва на място да си направя пластика, освен да сменя телефона 😃
Копирам мое мнение от 4 април.

Аз успях с картата.  Gmail поща. За да активирам картата, въвеждах около 20 кода. Пробвах и с грешни кодове умишлено  но дава грешка. С верните кодове връща в начална страница,  но стои регистрирайте картата. Влизах и излиза от профила , не стана с картата. Накрая минах през забравена парола и после се регистрира и картата.
Виж целия пост
# 128
Цитат
Копирам мое мнение от 4 април.

Аз успях с картата.  Gmail поща. За да активирам картата, въвеждах около 20 кода. Пробвах и с грешни кодове умишлено  но дава грешка. С верните кодове връща в начална страница,  но стои регистрирайте картата. Влизах и излиза от профила , не стана с картата. Накрая минах през забравена парола и после се регистрира и картата.
При мен сега и със забравена парола не става.... може ли да им е толкога бъгаво приложението от ден 1....
Виж целия пост
# 129
И при мен не стана, луда работа
Виж целия пост
# 130
Да споделя за 3/4 чорапи, които бяха 7 или 8 бр. в опаковка. Харесват ми, но ластика е много стегнат. Не знам как да го разпъна, за да ги ползвам.
Виж целия пост
# 131
Опитай да ги изпереш на висока температура или ги накисни в много топла вода и след това ги простри да съхнат наобратно, да висят с ластика надолу. Това помага понякога.
Виж целия пост
# 132
Опъни ластика  върху нещо с по- голям диаметър от крака ти  напр.шише за няколко дни.
Виж целия пост
# 133
Едва ли ще отпусне. Една позната ги беше разрязала. Което ги съсипва визуално, но поне ги носи. Има модели с нестегнати ластици.
Виж целия пост
# 134
Това с тая карта  е ново (от новата брошура), нали... или...
Чуденето ми е как ще се минава на касите на самообслужване?!  Ама вероятно и там ще има устройство де...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия