КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 249
  • 761
# 135
Това с тая карта  е ново (от новата брошура), нали... или...
Чуденето ми е как ще се минава на касите на самообслужване?!  Ама вероятно и там ще има устройство де...

Аз всеки ден си я маркирам без проблем на касите на самообслужване. Върху четеца слагам телефона все едно е продукт.
Виж целия пост
# 136
За първи път видях четци за карти, скрити под ПОС терминали днес. Поне в нашия К. там са ги "скрили".
Виж целия пост
# 137
Това с тая карта  е ново (от новата брошура), нали... или...
Чуденето ми е как ще се минава на касите на самообслужване?!  Ама вероятно и там ще има устройство де...
Аз писах, чете се с "пистолета" - четец
Виж целия пост
# 138
На самообслужване с пистолета, на другите каси - под ПОС терминала.
Ние отдавна ги ползваме.
Виж целия пост
# 139
Моите купони са много по-малко от показаните в брошурата, това не е ли подвеждащо 🤔

Виж целия пост
# 140
Другите оферти, ще са само с карта.
Както намаленията в Билла.
Поне така предполагам  🤗
Виж целия пост
# 141
Само с пластиката ли, е нали те ще се издават към основният онлайн профил, или поне аз така разбрах. Няма логика с едното да минава намалението, а с другото не. 🤔
Виж целия пост
# 142
Само с пластиката ли, е нали те ще се издават към основният онлайн профил, или поне аз така разбрах. Няма логика с едното да минава намалението, а с другото не. 🤔
С картата за сканиране, в телефона.  А купони аз само 6 виждам в брошурата и толкова имам в приложението.

Виж целия пост
# 143
А тези неща как можеш да си ги вземеш, след като нямаш купони за тях в приложението?


Виж целия пост
# 144
Само с маркиране на картата, без активиране на купон. И се взимат многократно, купоните само по
веднъж.
Виж целия пост
# 145
Лвми, тъкмо тия са с картата, аналогично на лидълските оферти.

Виж целия пост
# 146
Аха, ясно.
Виж целия пост
# 147
Добре е , че тези от брошурата  освен , че можеш да вземеш количества само с маркиране на карта не ти дърпат точки. Дано да има трайно такива заслужаващи си промоции.
Виж целия пост
# 148
Тези със сините етикети са без точки, Леми. Но ако си без карта, цената е по-висока.
От купоните нищо не ми харесва. Само от сините етикети.
Виж целия пост
# 149
За първи път видях четци за карти, скрити под ПОС терминали днес. Поне в нашия К. там са ги "скрили".

Отдавна ги има. Но не знам какво друго разчитат освен картите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия