КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 249
  • 761
# 150
Като не ми се е налагало да ги ползвам и не съм обърнала внимание. Вчера сефтосах картата. Обикновено ПОС терминала е вертикално поставен и не се виждат.
Виж целия пост
# 151
Здравейте, влязох да видя дали и други имат проблем с приложението и картата. Пробвах всичко описано по-напред и нищо! Писна ми да ви кажа. Освен да изтрия приложението и на ново да го изтегля др, не знам
Виж целия пост
# 152
И при мен регистрацията ми правеше правеше проблем, не виждах какво повече мога да направя и затоворих. След време като отворих приложението, ми искаше някакво съгласие, което разбира се не бях дала, щото не искам, ама клекнах и се получи регистрацията.
Виж целия пост
# 153
Аз имам регистрация в Кауфланд, в профила съм си, просто ме връща отново и отново към началната страница няма карта.
Виж целия пост
# 154
Днес е кошмар с тези карти. На Информация се вият опашки, а служителите казват, че има бъгове в системата. 😬
Виж целия пост
# 155
Ужас е и при нас. Сега се връщам.
Хубавото е, че за стоки със син етикет, системата те пита дали имаш карта.
Дори на касите на самообслужване беше лудница. Една баба  буквално ми се беше качила на врата. От бързане забравих краставиците. Приключих едната част от покупките, после наново влизах, за краставиците. И понеже бях прибрала вече телефона, не маркирах карта. Обаче системата ми напомни, което е супер. Simple Smile
Загубих 1 точка, че ми се раздели сметката, ама карай.
Виж целия пост
# 156
И при нас беше лудница, взех на майка пластика карта от информация, но за да я активирам трябвало и на касата да се сканира, поне така пише в брошурката. На касата си сканирах моята от мобилното приложение, отрази ми се отстъпката.
Виж целия пост
# 157
Не ми трябва пластика. Изобщо няма да вземам.
Виж целия пост
# 158
Влязох за 5 минутен пазар и се ужасих от гледката на Информация
Скрит текст:
Виж целия пост
# 159
А на касите има ли народ?
Виж целия пост
# 160
И сигурно има и недоразбрали пенсионери, че някои стоки са намалени само с картата...🙄
Виж целия пост
# 161
На касите беше спокойно, но тоз народ ще мине и от там...в магазина имаше доста напълнени колички.
Виж целия пост
# 162
Абе то като  им е непълна информацията в брошурата, бъгава ситемата с приложението, пък и все едно без пари ги раздават тия офертните стоки...

А на касите има ли народ?
Тъкмо малко по нагоре  DeVa®  писа... щом на касите за самообслужване е било лудница... понеже поне при нас там няма хора обичайно...
Виж целия пост
# 163
Спечелих първа награда Joy От рулетката.
Сладолед Галакси, ванилия, за 0.01 лв.
Аз съм фен на сладоледа, купувам редовно.
Долче да чака някой зеленчук. Blush
Виж целия пост
# 164
И сигурно има и недоразбрали пенсионери, че някои стоки са намалени само с картата...🙄
Пенсионерските агенции работят стабилно. Всичките са информирани но кой изкуфял кой пишман тарикат ще има 2-3 седмици наместване. Лошо че пуснаха пластиките. Само с приложението щеше да е гот. Няма опашки пред банкомата Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия