КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 252
  • 761
# 195
В началото сканирам картата. Иначе как ще отчете намаление?

При мен касиерката я сканира след като маркира всички продукти. Отразиха се намаленията.
Виж целия пост
# 196
Сканирам картата (на каса с обслужване) и на екрана тя се изписва като артикул- Каufland card.....
Имам си и пластика вече. Аз бях доста бърза, но почаках доста заради хората пред мен...
Виж целия пост
# 197
Напазарувах си нормално още около обяд,в магазина беше сравнително спокойно,но на информация беше голяма лудница. Чакаха сигурно 100 човека и направо съжалих служителите. Касиерката при която се наредих беше много любезна или  й беше писнало да се разправят с нея ,но на двама преди мен им обясни защо има разлика в цените като директно си им маркира някаква нейна карта. От колелото на късмета нищо не ми се падна, но аз съм си карък Grinning
Виж целия пост
# 198
Аз имам регистрация в Кауфланд, в профила съм си, просто ме връща отново и отново към началната страница няма карта.

Същото и при мен. Дори преинсталиране на приложението не помогна.
Аз имам същият проблем! Не разбирам защо така се получава?
Виж целия пост
# 199
Пишете им, не е читаво още приложението, а уж го тестваха колко седмици....

При взимане на карта на информация какво се прави ..попълват се лични данни..?
Виж целия пост
# 200
При взимане на карта на информация какво се прави ..попълват се лични данни..?
Искат телефон или имейл, име и фамилия  квартал, град, пощенски код, дата на раждане- половината служителката попълваше сама...На мен не ми искаха адрес, на хората преди мен- да...Трябва ви телефон във вас, защото пращат смс с код, който трябва да се потвърди.
Чудя се дали моята карта автоматично е сдвоена с пластиката или не...защото май при регистрация в приложението си дадох телефонния номер, за да ми пращат смс-и...
Доста объркани и неориентирани хора имаше...
Виж целия пост
# 201
Аз имам регистрация в Кауфланд, в профила съм си, просто ме връща отново и отново към началната страница няма карта.

Същото и при мен. Дори преинсталиране на приложението не помогна.
Аз имам същият проблем! Не разбирам защо така се получава?
Ъпдейт.
Стана след като се регистрирах с мейл. С телефон не се получаваше.
Виж целия пост
# 202
Направо ми е жал за служителите днес. Бях в магазина към 9 и беше доста празно. Докато изляза, след час и нещо вече беше ад на информация. Наложи се да изчакам, защото бях решила да дам шанс на крилцата "чики рики", но само тяхната отстъпка не ми беше калкулирана. Не успяха да оправят цената и просто ги върнах.
Виж целия пост
# 203
Долче, може би имаш 2 отделни карти? Thinking
Днес слушах коментари по коридорите, то беше лудница, че на някой му излезнал "вече съществуващ имейл". Може би затова си успяла, с телефон.
Тези пластики как се следят за точките?
Виж целия пост
# 204
Долче, може би имаш 2 отделни карти? Thinking
Днес слушах коментари по коридорите, то беше лудница, че на някой му излезнал "вече съществуващ имейл". Може би затова си успяла, с телефон.
Тези пластики как се следят за точките?

Влизаш си в профила в сайта и ти пише колко точки имаш: https://moiat.kaufland.bg/

Аз имам въпрос относно играта за автомобилите Taigo. Днес звънях на националния телефон, но всички служители
 бяха заети и няма опция да изчакаш. Оставих съобщение да ме потърсят ама тръц, а на информация като ходих днес да пазарувам имаше 5-6 човека опашка за регистрация на карти.

Та въпроса ми свързан с условията на играта, в които пише, че за да играя за колата трябва да регистрирам картата си в периода 16.05 до 03.07, но аз моята карта я регистрирах миналия месец. Някой дали е питал относно това? Участваме ли със старите карти или трябва нови да си регистрираме?
Виж целия пост
# 205
Чух момичетата от персонала на Кауфланд да обяснявам на няколко човека, че и с приложението, и с пластика се участвало за кола, но с картата от приложението имало повече функции- като колелото, което се върти...Имаше хора с вече инсталирано приложение, както к такива, които го бяха деинсталирали и инсталирали повторно...На тях им изписваше някаква грешка при нов опит за регистрация май...
Някой наскоро търсеше мас, нависоко стои над масла и маргарини:

Хубаво ли е това масло?
Виж целия пост
# 206
LB нямат лоши продукти, dolce. Купувай смело
Виж целия пост
# 207
RebelHeart, имах едно ужасно преживяване с тяхно кисело мляко 4%- ужасно рядко беше и даже след цедене продължаваше да се отделя отгоре течност и да стои рядко...Не знам дали партидата беше такава тогава, но не смея да купя пак от млякото им 4%...
Ъпдейт- явно ще си имам 2 профила и 2 различни рождения дни!🤣 Момичето в магазина ме е регистрирало за физическата карта с рожден ден с 1 един ден по-рано...😄 Пише ми и, че има 5 точки и колко точки са ми "недостигащи" за активиране на някои купони...Може пък да не е лоша идея за някои оферти да имам 2 вида карти...🙂
Виж целия пост
# 208
RebelHeart, имах едно ужасно преживяване с тяхно кисело мляко 4%- ужасно рядко беше и даже след цедене продължаваше да се отделя отгоре течност и да стои рядко...Не знам дали партидата беше такава тогава, но не смея да купя пак от млякото им 4%...
....
Вероятно технологична грешка или нещо, но точно тяхно високомаслено мляко Proway съм споменавал в темата за какво ще купя отново.
При все, че съм писал сигурно 3 пъти в темата, значи много ме е впечатлило.
Виж целия пост
# 209
Може някой ден пак да му дам шанс. Но определено нещо не беше наред тогава, някаква грешка имаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия