КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 248
  • 761
# 225
Знаете ли дали в някой от филиалите на Кауфланд в Ст. Загора има каси за самообслужване?
Според сайта им - няма.
Виж целия пост
# 226
Висях 30мин. на опашка за карта. Като се запецна една клиентка, чакане до откат, подведох се, защото имаше само 6 клиента преди мен. И греда, картата ми не можа да се аткивизира с изпратения код и си платих на редовна цена. Взех само от бананите, та малко се набутах. Служителката кисела, нервна, съжалявам, ама това е.
Виж целия пост
# 227
Пак да напомним за касите на самообслужване.
Монети пускайте една по една. Тук някой беше предупредил, благодаря!
Че вчера една жена преди мен, хем я предупредих, ги изсипа накуп и не отчете всички.
Наложи се да дава още.
Виж целия пост
# 228
В кауфланд има ли сос Цезар и ако да къде да го открия под*ягодите...... в цял град не го откривам , аз ли не гледам какво трябва .....
Виж целия пост
# 229
В кауфланд има ли сос Цезар и ако да къде да го открия под*ягодите...... в цял град не го откривам , аз ли не гледам какво трябва .....

За Кауфланд не знам, но аз го взимам от Метро.

Най-накрая успях да си направя карта, като този път се регистрирах с имейл, не с телефон.
Виж целия пост
# 230
Извинявам се за тъпия въпрос, но от каса ли може да се вземе тази Кауфланд карта?
От скоро пазарувам по-редовно там и съм нова в темата.
Виж целия пост
# 231
Не. От опашката на вход Клиенти - Информация.
Виж целия пост
# 232
Да кажа на мацките, които имаха проблем с приложението и картата, че ми дойде актуализация на софтуера на телефона, инсталирах я, промяна нямаше. Излезнах и наново влезнах в профила си и червения бутон с активен баркод на картата се появи.
Виж целия пост
# 233
За новото приложение - как мога да изтрия непотребна касова бележка? Рових доста, но не открих как.
Виж целия пост
# 234
Не. От опашката на вход Клиенти - Информация.
Да.
Виж целия пост
# 235
А този прах ЕСЕКС за бяло или за цветно е.
Има ли кислородни избелители....
Виж целия пост
# 236
Да кажа на мацките, които имаха проблем с приложението и картата, че ми дойде актуализация на софтуера на телефона, инсталирах я, промяна нямаше. Излезнах и наново влезнах в профила си и червения бутон с активен баркод на картата се появи.
аз нямам нова актуализация и съответно днес за  1000000000 път не стана нищо
Виж целия пост
# 237
А този прах ЕСЕКС за бяло или за цветно е.
Има ли кислородни избелители....

На мен за бяло ми трябва. Не съм чела.
Виж целия пост
# 238
Здравейте!
Аз купувах рафи сладолед тази пролет и е хубав на вкус - ще се възползвам от офертата тази седмица, че го поизядохме.
Виждам, че дискусията за картите е във вихъра си. Ако правилно съм разбрала - като имам дигитална карта, не е нужно да си вземам пластика и да регистрирам. Профил в приложението имам отдавна, но с картата видях зор.
Адски неудобно е добавяне на дата на раждане за карта - прелистваш до откат (за такива с по-отдавнашно ЕГН Simple Smile ).
Дано запазят отделни страници в брошурата за оферти с карта, а не да ги смесват с останалите.
Виж целия пост
# 239
А този прах ЕСЕКС за бяло или за цветно е.
Има ли кислородни избелители....
Според опаковката е за всякакво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия