АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 48 468
  • 753
# 450
Честито на младоженците! Бъдете здрави и много щастливи!
Виж целия пост
# 451
R.T.J, а от кой размер си ползвала на Лупилу? Защото аз започнах от 3ката и имам спомен, че някой ми обясняваше, че 1 и 2 пропускали.

Аз съм последно с хемоглобин 95, пия засега само Малтофер и след две седмици трябва да направя контрола, че нали ми вливаха желязо венозно. Отделно съм на Неоренал СР, уробиотик, натаспин, кандида пробиотик, диаспорал, биозин мама, протеин и имам да слагам още няколко капсули полижинакс. Като ходеща аптека съм.
Виж целия пост
# 452
Неизвестна 16 не съм сигурна, но май и аз от 3ка съм почнала.
Виж целия пост
# 453
Аз мислех да се оплаквам пак и се спрях ама ще се оплача.
Преди седмица започнах да получавам обаждания от странен номер, и разбира се не вдигам, чакам да оставят да съобщение да разбета кой е. На третия ден съобщение - мидуайфката. Кръвните ми излезнали, желязото ниско, да отивам при личната за рецепта - добре.
На другия ден, мъжа ми на работа до 6 цяла седмица, искам не искам трябва да отида пеша, защото до там друг транспорт няма - пак добре, разходка  40мин в посока. Отивам, седя 30мин на опашка, пребледняла, без сили вече на никой не му пука разбира се. Идва реда ми, няма рецепта ( аз по друг начин не мога да си купя)... 30мин се обеснявах на продавачката в аптеката, няма и няма... Излезнах, сълзите ми тръгнаха от яд, умора и нерви.
На другия ден пак звънят, взела ли съм хапчетата, обеснявам ситуацията и ми отговарят "А ние ще ви изпратим, рецептата във вашата най близка аптека" (тя ми е на 3 мин)... Питам аз, колко ми е желязото, че такава паника и такова звънене 5 дена..... 122 при референтни 135... Ядосах се, не го подценявам, знам че е много важно, ама на маймуна ме направиха, а когато кървях и имах нужда от тях, никой не се трогна... След 6 дена, днес успях да си взема желязото, при това безплатно - ти да видиш.
Щастлива се прибирам и си чакам ваната със стойка... Пристига, и какво да видя, за 40£ да ми изпратили само стойка, която тежи поне 15кг... Айде пак ми падна пердето. Ако искам и самата вана още 47£. Сега ще я връщам и нова ще търся пак. Лошото е че няма наистина къде да отида, да видя, да преценя, да пипна. Пак ще се поръчва. И с две думи пак - Писна ми от скапаната Англия!
Измрънках... Ама много ми дойдоха нервите тея дни, и по цял ден не се спирам, измарям се. Колкото бях спокойна и дзен, и нищо не ме трогваше, сега съм бомба със закъснител. Добре, че малчо активно спортува в корема ми, само това ме успокоява и радва... Много ми е криво
Виж целия пост
# 454
Magic1720, от една страна има и хубави неща при вас. Тук за хемоглобин 122, никой няма да изпише желязо.

Ако някой си търси стерилизатор, ето този идва на доста добра цена с отстъпката.
https://www.emag.bg/elektricheski-sterilizator-5-v-1-mappy-za-8- … n=share%20product
Виж целия пост
# 455
Моят хемоглобин е 119 и доки ми каза, че за бременна е перфектен. Нищо не ми изписа..
Виж целия пост
# 456
Magic1720, от една страна има и хубави неща при вас. Тук за хемоглобин 122, никой няма да изпише желязо.

Ако някой си търси стерилизатор, ето този идва на доста добра цена с отстъпката.
https://www.emag.bg/elektricheski-sterilizator-5-v-1-mappy-za-8- … n=share%20product

И аз се учудих, че изписаха.
Миналия път беше 114, нищо не казаха
Започвам да си мисля, че не съм разбрала правилно, но тя като на идиот ми го каза цифра по цифра. В петък ще видя колко точно.

Има има и хубави неща, но докато се стигне до тях - ох майко....
Pensive
Виж целия пост
# 457
Меджик, на мен пък мидуайфката ми донесе желязото у нас на същия ден. Каква ваничка си поръчала, ако искаш прати на лични.
Да се опитам да ти оправя настроението, свали ли си приложението на emmas diary? С него ще получиш едни безплатни пакети с полезности от boots. Аз втори ден нямам време да отида да си ги взема.
За хемоглобина, тук е друга таблицата. При мен в Бг е 120 обикновенно и се смята в норма, тук са други мерителните единици. Но моя е доста по-нисък.
Виж целия пост
# 458
Меджик, на мен пък мидуайфката ми донесе желязото у нас на същия ден. Каква ваничка си поръчала, ако искаш прати на лични.
Да се опитам да ти оправя настроението, свали ли си приложението на emmas diary? С него ще получиш едни безплатни пакети с полезности от boots. Аз втори ден нямам време да отида да си ги взема.
За хемоглобина, тук е друга таблицата. При мен в Бг е 120 обикновенно и се смята в норма, тук са други мерителните единици. Но моя е доста по-нисък.

Качвам я скрита, някой да не се излъже
Скрит текст:




По коментарите се разбира, че не съм единствената. А ги гледах, защото тогава поръчах и гардеробчето и други неща, и с мъжа ми даже гледахме и винаги гледаме снимките и коментарите на потребителите.
Не е болка за умиране, но когато се случва, често и когато нямаш избор в начина на пазаруване, а толкова неща още ми се налага да поръчам. По цял ден ровя и отлагам, и не искам и не искам да рискувам... Занимавка голяма после с връщане - не обичам така.
Свалих си приложението, Червенокоса Blush
Мхммм и се регистрирах, доста интересно ми стана. Започвам да ровя там Grinning Верно ме усмихна, благодаря Hug
Виж целия пост
# 459
Аз днес бях на ЖК и ме сдухаха, че коремната обиколка изостава, миналата седмица на ФМ също казаха, че коремът е по-малък, но е ок, сега ще си тъпча протеините тука и ще чакам след 2 седмици пак преглед са видим как е
Виж целия пост
# 460
Меджик, ужас. Аз щях да поръчвам същата. Другият ми вариант е ваничка а на shunuggle, често е на промоция £20 и по разни сайтове има стойка за още £30. Но не ми харесва, че е малко като леген. Но пък и £100 за вана със стойка стиснатата ми душа няма да го преживее.
Виж целия пост
# 461
Аз днес бях на ЖК и ме сдухаха, че коремната обиколка изостава, миналата седмица на ФМ също казаха, че коремът е по-малък, но е ок, сега ще си тъпча протеините тука и ще чакам след 2 седмици пак преглед са видим как е

С колко изостава, че са те сдухали? А другите неща как се движат? Не казаха ли, че е ок да не е всичко "еднакво"?
Виж целия пост
# 462
Момичета, спрели ли сте се на някакви спални комплекти за колкчката? Знам, че може би е малко тъп въпроса, но просто се чувствам изгубено от толкова много избор.. 😅
Виж целия пост
# 463
Аз днес бях на ЖК и ме сдухаха, че коремната обиколка изостава, миналата седмица на ФМ също казаха, че коремът е по-малък, но е ок, сега ще си тъпча протеините тука и ще чакам след 2 седмици пак преглед са видим как е

С колко изостава, че са те сдухали? А другите неща как се движат? Не казаха ли, че е ок да не е всичко "еднакво"?

Другото е Ок, седмица уж, аз съм 29 точно, коремът излиза 28ма, дано навакса, че в нета пише ужасии Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Аз днес бях на ЖК и ме сдухаха, че коремната обиколка изостава, миналата седмица на ФМ също казаха, че коремът е по-малък, но е ок, сега ще си тъпча протеините тука и ще чакам след 2 седмици пак преглед са видим как е

С колко изостава, че са те сдухали? А другите неща как се движат? Не казаха ли, че е ок да не е всичко "еднакво"?

Другото е Ок, седмица уж, аз съм 29 точно, коремът излиза 28ма, дано навакса, че в нета пише ужасии Simple Smile

Как ти мерят корема? Моя го мерят как да кажа… на дължина от комтта до пъпа май. Акушерката каза че седмица напред или назад е ок. На ехограф гледаха ли те?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия