Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 688
  • 1 537
# 285
Здравейте ,прекрасни момичета!Моли ви за помощ в избора една слабо запозната с темата баба.На 55 години съм,с нормалните за тази възраст изменения.Препоръчайте ми уред за домашна грижа.Колебая се между Триполар/но цената е доста висока/ и уред за Хай фу.Кой ще е по-подходящ за стягане на лицевия контур?

Аз направих 4 процедури HiFu в клиника, процедурата не е подходяща при лица с липса на достатъчно мастна тъкан и намален обем. Аз правих защото имам двойна брадичка, бузи и съм в процес на рязко сваляне на килограми ( за стягане и повдигане). Процедурите ми бяха много болезнени. Прави ми ги д-р Маринова в Легеартис. Не бих правила това у дома на лицето си, въпреки че си купих уреда.
Виж целия пост
# 286
Здравейте ,прекрасни момичета!Моли ви за помощ в избора една слабо запозната с темата баба.На 55 години съм,с нормалните за тази възраст изменения.Препоръчайте ми уред за домашна грижа.Колебая се между Триполар/но цената е доста висока/ и уред за Хай фу.Кой ще е по-подходящ за стягане на лицевия контур?

Аз направих 4 процедури HiFu в клиника, процедурата не е подходяща при лица с липса на достатъчно мастна тъкан и намален обем. Аз правих защото имам двойна брадичка, бузи и съм в процес на рязко сваляне на килограми ( за стягане и повдигане). Процедурите ми бяха много болезнени. Прави ми ги д-р Маринова в Легеартис. Не бих правила това у дома на лицето си, въпреки че си купих уреда.
Нямаше и нещо обезболяващо?
Виж целия пост
# 287
Здравейте ,прекрасни момичета!Моли ви за помощ в избора една слабо запозната с темата баба.На 55 години съм,с нормалните за тази възраст изменения.Препоръчайте ми уред за домашна грижа.Колебая се между Триполар/но цената е доста висока/ и уред за Хай фу.Кой ще е по-подходящ за стягане на лицевия контур?

Аз направих 4 процедури HiFu в клиника, процедурата не е подходяща при лица с липса на достатъчно мастна тъкан и намален обем. Аз правих защото имам двойна брадичка, бузи и съм в процес на рязко сваляне на килограми ( за стягане и повдигане). Процедурите ми бяха много болезнени. Прави ми ги д-р Маринова в Легеартис. Не бих правила това у дома на лицето си, въпреки че си купих уреда.
Нямаше и нещо обезболяващо?

Обясниха ми, че само местна упойка може да се намали болката, Лидокаин няма да промени усещането. Аз чинно си издържах Wink Заслужава си, но трябва да имаш мазнинка за това.
Виж целия пост
# 288
Някой знае ли дали и къде ще има намаления на Триполар за Черния петък?
Виж целия пост
# 289
Здравейте , кой точно дермапенси заслужава сега от намаленията на 11 11 в алиекспрес.. чета чета и не мога да се ориентирам, благодаря
Виж целия пост
# 290
Тук повечето сме с най-новия:
Dr.pen Ultima M8 W Wireless Professional Derma Pen Electric Skin Care Kit Microneedle Therapy Rolling System Home Beauty Machine
( поне досега беше най-новия модел)

Дойдоха ми нано накрайниците.Направих се, заглади ми се кожата, както след измиване с ексфолиант.Не знам дългосрочно дали ще ползвам, не са евтини, за да ги купувам за по веднъж в седмицата, както съм чела, че се ползват.
Виж целия пост
# 291
ДХЗ, кои накрайници имаш впредвид?
Виж целия пост
# 292
Виж целия пост
# 293
сега разбрах, и аз трябва да си поръчам. Между другото с какви серуми използваш дермапена?
Виж целия пост
# 294
Преди си взимах мезосеруми, сега имам на Sinceuticals, които са ми нови и внимавам да не допирам пипетата никъде, капя на кожата. Ползвам с пептиди.
Иначе мила съфорумка ми беше
подарила едни стерилни серуми и с тях също.Не ги намирам
кои бяха.Ето ги:
Виж целия пост
# 295
Благодаря ти. Гледам през Али че, има много опции за серуми, но все още не съм правила поръчка през тях. Купувах едни ампули с хиалурон от бг сайтове.
Виж целия пост
# 296
чудя се дали това Dr Pen A6S Professional Microneedling Pen With 12pcs Needle Cartridge Wireless Derma Pen Micro Needle Skin Care Tools или DR PEN W8 да си взема... как мислите
Виж целия пост
# 297
Някой знае ли дали и къде ще има намаления на Триполар за Черния петък?


И аз чакам хубаво намаление за този уред. Преди време на Черния петък си купих NuFace от Currentbody с много добро намаление. Не знам дали тази година този сайт ще предложи нещо, но го следя.
Виж целия пост
# 298
Този Триполар дали ще свърши работа за 50+ Годишните,че с дермапена ми е много болезнено
Виж целия пост
# 299
С дермапен може да се ползва обезболяващ
крем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия