Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 653
  • 1 537
# 375
Да споделя първи опит с "Дермапен". Реших да пробвам с 9 игли. Аз действах по следния начин. Намазах лицето с лидокаин и изчаках 10 - 15 мин. да изтръпне. След това го изчистих хубаво със спирт и ръцете също и почнах да слагам серум на малки участъци и да минавам с пен-а приплъзвайки го. Само на челото ме боля. В момента съм червена на маймунски г*з. Утре сутрин ще споделя най-важното - дали кожата ми има подобрение:)
Виж целия пост
# 376
Тъкмо да ви пиша днес “ ще се дупчим ли” и първия смелчага на линия 😊

Bug, не знам колко на дълбоко си дупкала, за утре сутрин не знам, но за утре вечер трябва да си пушка.
Виж целия пост
# 377
Тъкмо да ви пиша днес “ ще се дупчим ли” и първия смелчага на линия 😊

Bug, не знам колко на дълбоко си дупкала, за утре сутрин не знам, но за утре вечер трябва да си пушка.
Почнах от 0,5 и най-ниските обороти, но увеличих на назолабиалните и на марионетните бръчици - стигнах до 1,5 и най-високи обороти. Никъде не прокървих (както гледах по доста клипчета)
Виж целия пост
# 378
Ее щом нямаш кървене, може и да си ок за сутринта. Аз на места доста кървене имам. Сигурно закачам вена. Край устата, слепоочието най-често.
Виж целия пост
# 379
Здравейте,
И аз смятам тази седмица да направя сефтето на дерма пена, който ми отлежава от лятото.
Тук е много слънчево тези дни и все отлагам началото.
Имам въпросчета:
- На едно и също място повтаряте ли ?
- Може ли да споделите някои клипчета за подготовка , че имам лек страх да не объркам нещо?
Виж целия пост
# 380
Аз поръчах нано игли. Не знам дали вършат въобще някаква работа. Дали въобще пробождат. Но да има там. И тях между сериозното дупкане планувам да ползвам.

Клипчета има в тубата. Аз лично конкретно не мога да посоча. Но като ми е трябвало там съм намирала. Ако някой има конкретно, дано пусне.
Виж целия пост
# 381



Виж целия пост
# 382
Здравейте,
И аз смятам тази седмица да направя сефтето на дерма пена, който ми отлежава от лятото.
Тук е много слънчево тези дни и все отлагам началото.
Имам въпросчета:
- На едно и също място повтаряте ли ?
- Може ли да споделите някои клипчета за подготовка , че имам лек страх да не объркам нещо?
Аз днес повтарях многократно върху финните линиики, баркода над устните, марионетните и назолабиалните, дори отстрани на очите - без болка мина, но силно се зачерви. Искаше ми се бръчиците на челото да бодна многократно, но не успях, защото там доста боли.
А за клипчета, гледах в ютуб, но повече ме стреснаха, заради кървенето.
Най-добре пробвай без много страх, не забравяй, че имаш пълен контрол над уреда и винаги можеш да го намалиш/спреш Simple Smile
Дезинфекцията със спирт на лицето е задължителна!!!
Виж целия пост
# 383
Момичета препоръчайте ми уред, най-вече за преернция на бръчки и заличаване на някои, стягане като цяло. Лицето ми е слабо с чувствителна кожа, с някой друг капиляр. Дермапен имам, доволна съм, но просто с него нямам възможност да съм толкова постоянна. Предвид това, че там има период на възстановяване и голямо пазене. Както и ампули, които използвате при процедура с Дермапена, да пробвам нещо по-различно.
Виж целия пост
# 384
Да споделя първи опит с "Дермапен". Реших да пробвам с 9 игли. Аз действах по следния начин. Намазах лицето с лидокаин и изчаках 10 - 15 мин. да изтръпне. След това го изчистих хубаво със спирт и ръцете също и почнах да слагам серум на малки участъци и да минавам с пен-а приплъзвайки го. Само на челото ме боля. В момента съм червена на маймунски г*з. Утре сутрин ще споделя най-важното - дали кожата ми има подобрение:)
Bug,моля те снимай ми Лидокаин-а който ползваш.
Аз също се дупках,със 16(такива имам)мазах се с Лидокаин 5%,маз,чаках,но пак ме болеше,а ти с 9😫
Сега мисля да си поръчам 36 и 42 ПИН-а,дано да са по-безболезни.Имам и Нано ,с тях е ОК,но незнам да вършат някаква работа.
Виж целия пост
# 385
Да споделя първи опит с "Дермапен". Реших да пробвам с 9 игли. Аз действах по следния начин. Намазах лицето с лидокаин и изчаках 10 - 15 мин. да изтръпне. След това го изчистих хубаво със спирт и ръцете също и почнах да слагам серум на малки участъци и да минавам с пен-а приплъзвайки го. Само на челото ме боля. В момента съм червена на маймунски г*з. Утре сутрин ще споделя най-важното - дали кожата ми има подобрение:)
Bug,моля те снимай ми Лидокаин-а който ползваш.
Аз също се дупках,със 16(такива имам)мазах се с Лидокаин 5%,маз,чаках,но пак ме болеше,а ти с 9😫
Сега мисля да си поръчам 36 и 42 ПИН-а,дано да са по-безболезни.Имам и Нано ,с тях е ОК,но незнам да вършат някаква работа.

Нано иглите всъщност са за пилинг по-скоро, пробождабе няма. С 35 и 42 боли по-малко и са препоръчителни за лице. Както и използването на по-силна степен е по-безболезнено отколкото на бавна. Пробвай вместо с плъзгане, да го правиш като печат. Аз ледокаин не слагам и така не ме боли, на места естествено боли, но в рамките на нормалното.
Виж целия пост
# 386
SILNA333 Абсолютно със същия се мазах 5% маз. Аз имам сравнително висок праг на болка, но за всеки случай реших да се намажа. Усетих, че подейства защото намазах и устните и те изтръпнаха (точно както когато ходя да слагам хиалурон)
В действителност забелязах, че и при мен на най-високите обороти по-малко боли. Кожата ми беше солидно намазана със серум и много лесно се приплъзваше. На сухо ме е страх да пробвам, защото мисля, че ще падне голямо дране.
Виж целия пост
# 387
Аз направих две процедури от началото на този сезон, 2-3 дни след това такъв разкошен оток,така ми се опва лицето, жалко,че бързо минава . Минах и по ръба на устните, стават като току що освежени с филър,но пак е докато спадне отока. Аз повтарям по няколко пъти на места с по-дълбоки линии,до кръв не стигам никога, не ме боли без лидокаин,с 16 игли се минавам. Имам нано игли,но не вършат нищо,така си стоят.
И шията и деколтето минавам,там зачервяването се задържа повече от лицето, беля се още след третия ден.
Виж целия пост
# 388
На мен мн.добре ми се отразява дермапенът.Макар да не мога да съм редовна, виждам разлика.Бода се с 36/42 игли, гледам да е печат, пускам си кръв тук-таме.Не ползвам лидокаин, но някой път мн. ме боли и май ще почна.Бода шия, деколте , корем, едни стрии на краката.
Виж целия пост
# 389
Аз съм много доволна от първия опит. Днес сутринта като, че ли финните линиики се бяха позагладили. Не знам внушавам ли си Grinning
Определено кожата е освежена.
Нямаше и помен от силното зачервяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия