Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 390
Браво, желязна воля!
Виж целия пост
# 391
Куга шса нагърмим Simple Smile

Виж целия пост
# 392
И що се мъчиш, Норче?!
Отрицателен калориен баланс, яж си, пий си, но изразходвай повече с движение – гимнастики, ходене, тичане, обръш, кот ти идва. Shoe
//
Шопска салата с кюфтаци люти на скара и траминер от мен. При мен рано се яде, свърши се таа. Наздраве! Smile
---
Пънчен, ти си гърмян заек. Ни са прай.
Виж целия пост
# 393
Не гладувам, ми чакам да изтече горчилката от патладжаните за да ги готвя.
Тея от ебаг си правят гаргара с мене. Пратили ми за подарък това:
Виж целия пост
# 394
Е, това е за мен. Sunglasses
Виж целия пост
# 395
Аз колелирах и са се наград8х с уно вино порфавор
Виж целия пост
# 396
Запазвам ти го, Лори, аз такива извращения не бих пила
Виж целия пост
# 397
Вода, кисело мляко и ананас - това ми е днес менюто. Wink
Виж целия пост
# 398
Меню, меню... Само плюскате.
От стрес се дебелее.
Виж целия пост
# 399
Аз съм си дебела и със стрес, и без стрес. А това, дето днес трябва да ям, ми е назначено от мед. лице. Не че ми е любимо, ама няма как. Трябваше да избирам - или ананас, или аспержи. Не едното харесвам, ни другото, та по-малкото зло...
Доживяхме до 25 градуса, дано още малко се смъкнат градусите, че поне малко да поспим. Simple Smile
Виж целия пост
# 400
От лакомия дебелея аз, не от стрес, ама ще приема, че си права, та.. Пънчи, душа, защото си се така изстресирал напоследък? Joy
Виж целия пост
# 401
Пънчи, душа, защото си се така изстресирал напоследък? Joy

Кълве ма кат Уди Кълвача Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Докато не вземеш мерки, ми дължиш по бира на ден Grinning
Виж целия пост
# 403
Щом казваш Simple Smile

Виж целия пост
# 404

Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия