Фауната около нас

  • 231 873
  • 3 752
# 3 330
GreenP, тези пернатковци от твоя двор ли са? Много обичат ябълки, няма да ти оставят нито за мармалад, нито за ракия Joy
Ето едни от миналата година от Барселона:   
Виж целия пост
# 3 331
Гол охлюв с модерен десен. Оказа се, че наистина се води леопардов Joy

Виж целия пост
# 3 332
Гол охлюв с модерен десен. Оказа се, че наистина се води леопардов Joy


: Open MouthЗа пръв път виждам такъв
Виж целия пост
# 3 333
Щъркели в Добруджа
Виж целия пост
# 3 334
Много голям таралеж, не можах да го снимам добре, защото съм със стар счупен телефон в момента:

Виж целия пост
# 3 335
Червеношийка в двора ни отпред.







И друга в задния ни двор.

Виж целия пост
# 3 336




Виж целия пост
# 3 337
  От мен в Рила планина
Виж целия пост
# 3 338

За пръв път виждам кафява богомолка, а не зелена.
Виж целия пост
# 3 339
Кафеви,зелени, тази година са напаст!
Както и на едни огромни скакалци!
На паяци и мравки!
Чудо е!
Виж целия пост
# 3 340
Аз пак таралеж видях, този път по-малък и по-срамежлив, т.е. кучето го забеляза, понеже беше мълчалив, обикновено издават разни странни шумове. Идват постоянно, защото обичат да ядат котешка храна.
Скрит текст:



Виж целия пост
# 3 341
Кръчмарска маца
Виж целия пост
# 3 342
Един слепок от мен.Добре, че мм го видя, че аз много не си гледам в краката, а трябва.
Виж целия пост
# 3 343

Тоз нахалник първо огледа хубаво по басейна да изоставена храна, после като лешояд от филмите направи 3-4 кръга ниско над чадърите и накрая се отдалечи като установи, че никой нищо не предлага...
Виж целия пост
# 3 344
Нахален нощен гостенин
 


И за да видите колко е голям,че се опита и да ме гризне!
 
Няколко такива и супата ще е готова Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия