Фауната около нас

  • 231 859
  • 3 752
# 3 345
Това е тя.
Виж целия пост
# 3 346
Боже, не ми е хрумвало! Как се разбира , че е тя? Току- що я изпъдих да си ходи, че току- виж и от кафето ми си пийнала Grinning
Виж целия пост
# 3 347
Врабец
Виж целия пост
# 3 348
Боже, не ми е хрумвало! Как се разбира , че е тя? Току- що я изпъдих да си ходи, че току- виж и от кафето ми си пийнала Grinning
Този шип отзад е яйцеполагало. След като се чифтосат го забива в почвата и снася яйца.
Виж целия пост
# 3 349
Боже, не ми е хрумвало! Как се разбира , че е тя? Току- що я изпъдих да си ходи, че току- виж и от кафето ми си пийнала Grinning
Този шип отзад е яйцеполагало. След като се чифтосат го забива в почвата и снася яйца.

Леле, а пък се чудех дали не ни смяташ по върбите с това, че е женска.

Което ми напомня, че искам да снимам един котарак феномен и да го покажа на който има интерес, понеже е трицветен и това е единственият трицветен котарак, който съм виждала, на фона на стотици женски трицветна.
Виж целия пост
# 3 350
Боже, не ми е хрумвало! Как се разбира , че е тя? Току- що я изпъдих да си ходи, че току- виж и от кафето ми си пийнала Grinning
Този шип отзад е яйцеполагало. След като се чифтосат го забива в почвата и снася яйца.

Леле, а пък се чудех дали не ни смяташ по върбите с това, че е женска.

Което ми напомня, че искам да снимам един котарак феномен и да го покажа на който има интерес, понеже е трицветен и това е единственият трицветен котарак, който съм виждала, на фона на стотици женски трицветна.
Така е, и аз съм виждала само женски трицветни. Това си е женски геном при тях. Доколкото знам, обикновено трицветните мъжки, в повечето случаи, ако не и във всички, са стерилни. Трицветните мъжки котки са една на не знам си колко...
Виж целия пост
# 3 351
Стигнах до забива и си викам- въх, и тя ли като богомолките Rolling Eyes
 Благодаря, The_ Third! Пак научих нещо ново!
Виж целия пост
# 3 352
Птиците по Хичкок - 2025


Виж целия пост
# 3 353
Снощи успях да снимам котарака, но не беше много доволен, че го пипам и се опитвам да му видя под опашката, докато яде.
https://go.screenpal.com/watch/cTjjhDnI9Fx
Виж целия пост
# 3 354
Свил е ушите много, добре, че си се отървава без драскотини
Виж целия пост
# 3 355
кукумицинка, винаги съм искала да видя трицветен котарак, но все котки срещам. Много ти благодаря, че ни го показа! Heart Eyes

И добре, че беше това клипче, та да се сетя, че мога да кача и моето с едно таралежче:
https://files.fm/f/2jssq5jzet
Виж целия пост
# 3 356
Снощи успях да снимам котарака, но не беше много доволен, че го пипам и се опитвам да му видя под опашката, докато яде.
https://go.screenpal.com/watch/cTjjhDnI9Fx
Страхотен е! И аз не бях виждала. Казват, че малкото трицветни котараци са хермафродити.

Ето и един цитат:
Цитат
Тъй като мъжките имат само един ген за оранжево, не е възможно да има костенурков мъжки. Изключение към това правило е хермафродит, който има генетична структура XXY. Подобна котка може да бъде костенуркова, тъй като има две X хромозоми, но е почти винаги стерилна. Всъщност, независимо от наличието на мъжки гениталии, хермафродитът е също недоразвита женска котка, и може да има както яйчници така и тестиси, като нито едни от двете не са напълно функционално годни.
Виж целия пост
# 3 357
Една сърничка в горите на Северна Каролина. Хич не я беше страх от нас

Виж целия пост
# 3 358
Нахален нощен гостенин
 


И за да видите колко е голям,че се опита и да ме гризне!
 
Няколко такива и супата ще е готова Stuck Out Tongue Winking Eye

Никаква супа!  Simple Smile Застрашен вид е, ако не се лъжа и яде комари и други насекоми. И при нас се появяват нощем. Досега не съм виждала такива големи.
Виж целия пост
# 3 359
На терасата има поне пет такива!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия