Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 315
Море, за първи път ще пазарувам от Алесса, така, че ще го преживея Joy
Виж целия пост
# 316
Здравейте и от мен. Simple Smile Бих искала да се консултирам с по-вещите от вас (тъй като аз съм клиентка на Алесите от скоро) за едно зимно якенце, в което направо съм се влюбила, но не мога да се реша да поръчам, и аз не знам защо. Предполагам го отдавам на факта, че в сайта са одобрени предимно позитивните отзиви, а със сигурност дрехите си имат и недостатъци (поне някои от тях, доколкото прочетох и тук). Та, става въпрос за това яке, оставям и линк:
https://alessa.bg/alessa-luxury-zimno-yake-s-podvizhen-topl-khas … ry=winter-jackets

Ако някой има такова или подобно яке, бих се радвала да сподели впечатленията си! Simple Smile
Благодаря предварително на всяка една от вас! ♥
Якенцето е уникално. Любимото ми.... За зимата честно казано на мен ми идва късо. Предпочитам по - дълги... Но това яке го нося почти цяла пролет и есен, тъй като подплатата се сваля и става чудесно якенце за преходните сезони. Не запарва и в същото време държи топло. Материята е много хубава, въпреки че съм чела отзиви, че ставало на топчета, но аз до момента съм нямала проблеми. Освен това моите колежки и приятелки също много го харесват вкл. и баща ми, който не се впечатлява от дрехи много много ми каза, че якето било много красиво... Та няма сбъркаш ако го поръчаш. 🙂
Виж целия пост
# 317
Мен пак ме облъчват смс първо 10,сега 15%. Чудя се на свежия панталон, хубав модел е, но ми идва too much цветове особено червеното. Като знам, че трябва да го скъсява и малко се демотивирам


Относно якета за 300 лв есенно зимно преспокойно се взимат при намаления Liu Jo, Pinko, Versage jeans и др хем интересни, хем лъхат на стил. За мен яке с огромни щампи Alessaaaa лъха на първеню или
Пак ще кажа : да залагат на кройка, материал, не щампи..
Примерно яке много добро, имам от тази серия наживо е супер матетия и изработка. Разбира се, друг стил, само давам пример за цена - стойност

Виж целия пост
# 318
Хубаво е якенцето, идеално е за млади слаби момиченца. Като ти харесва вземи си го. Шуби до колената ще има кога да носиш... например като станеш на 40 като мен хаха.
Виж целия пост
# 319
christinna1 , аз също го имам въпросното яке и смея да твърдя , че е много хубаво и готино на живо. Определено хваща окото. Единственото , което бих отчела като забележка , е че качулката му не е чак толкова пухкава , колкото изглежда на снимката. Даже първото яке , което ми бяха изпратили , го върнах заради това. То направо си беше проскубан пухът на места , караха ме да правя снимки и да им пращам. Съгласиха се с мен,де и ми го замениха за друго , не са правили проблем. Но и второто не е с уау пух , да го имаш предвид ако решиш все пак да поръчаш. Но за мен няма какво да губиш , щом толкова много го мислиш давай смело Simple Smile Ако не ти хареса-връщаш.
Виж целия пост
# 320
Хубаво е якенцето, идеално е за млади слаби момиченца. Като ти харесва вземи си го. Шуби до колената ще има кога да носиш... например като станеш на 40 като мен хаха.
Въпросното яке е вече много преиздавано и доста често се среща.
А относно шубата до коленете ... аз не съм на 40 /макар че възрастта не знам какво значение има, просто съм зиморничева/, но имам такава на Пинко и е страхотна. Имам и къси на Алеса де, но за по-топли дни.
Виж целия пост
# 321
Хубаво е якенцето, идеално е за млади слаби момиченца. Като ти харесва вземи си го. Шуби до колената ще има кога да носиш... например като станеш на 40 като мен хаха.
Въпросното яке е вече много преиздавано и доста често се среща.
А относно шубата до коленете ... аз не съм на 40 /макар че възрастта не знам какво значение има, просто съм зиморничева/, но имам такава на Пинко и е страхотна. Имам и къси на Алеса де, но за по-топли дни.

Да разбира се. Всеки може да носи каквото си поиска, просто аз на тази възраст не бих си го купила, въпреки че ще ми заспи, защото имам малка талия (62-3 см), стегнати крака и тн, (ходя 4х седмично на фитнес) и тн, и кройката на това якенце ще ги подчертае. Но не мога да го сложа, защото всички във входа ще ме гледат странно. Не че ми пука, но все пак трябва да изглеждам горе-долу нормално, а не като някакво хахо. Та така, който е млад и слаб да купува, иначе за шубите... Супер са.
Виж целия пост
# 322
И аз нещо загубих желание да поръчвам заради много цветните дрехи и липса на нови кройки и модели. Това новото гащеризонче ще го откажа, тъй като повече не ми се чака. А отделно от това си харесах няколко чифта къси гащи и рокли от Мохито, които преоткрих тази година след дълги години непазаруване по моловете, а и имаха хубаво намаление. Аз ще чакам евентуално нов бански и намалението септември на 30% на стари неща. Не съм впечатлена, а и ми идват доста скъпи вече. Преди беше по-добре, а съм пазарувала с 10%, не с 15% на мораното.
Виж целия пост
# 323
Странно е защо не пускат другата част от новитe неща.
Виж целия пост
# 324
То ни се изчака чакането...
Виж целия пост
# 325
Даже спрях да чакам 🤣 взех да обмислям кое да връщам вече, наистина надути цени за нищо. Взех кожени панталонки от Зара за 45-6лв /без намаление/, при тях 100 и не отстъпват по качество .. наистина, явно улучих качествена бройка! 🤣
Виж целия пост
# 326
Оф и аз така имам последна поръчка от новата колекция както и една замяна..... И спирам, ще изчакам намалението на стари неща и след това ще огранича максимално достъпа си до тях. Безумни пари летят на вятъра,няма смисъл просто от толкова скъпи дрехи. ... То това е болест 😷
Виж целия пост
# 327
Оф и аз така имам последна поръчка от новата колекция както и една замяна..... И спирам, ще изчакам намалението на стари неща и след това ще огранича максимално достъпа си до тях. Безумни пари летят на вятъра,няма смисъл просто от толкова скъпи дрехи. ... То това е болест 😷
и аз се отказвам, радвам се че манията ми приключи бързо, за няколко месеца. Достатъчно спестявания профуках. То толкова неща поръчвах, че уж имах едни отделени пари там в картата и почнах и от тях да дърпам! И само си обяснявам, че такъв тип  нещо си нямам, ама вече имам всякакви базови дрешки, край.
Виж целия пост
# 328
То в яда си и аз все се заканям да се въздържам от покупки, но винаги имам по нещо. Наистина е болест! Сега чакам с нетърпение останалите неща от колекцията и това чакане ме ядосва....
Мая беше качвала снимки от Германия. Докато не се върне не вярвам да пуснат нещо.
Виж целия пост
# 329
На Алеса дрехите поне ги продавам, като ми омръзнат, та донякъде си избивам разходите. Grinning Няма нещо, което да съм пуснала и да не се е продало. Голямо търсене има. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия