Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 390
Диди, аз визирах късите панталонки Forever and a day в розово. Мисля, че говорим за различни модели.
https://alessa.bg/forever-and-a-day-ks-pantalon-pink?current_category=short-pants
Виж целия пост
# 391
Принтчето е супер, но аз имам много дрехи от Answear с подобен мотив или птици, мания са ми. Даже днес бях с панталон за 30 лв, много хубав принт, широки 7/8 крачоли, висока талия. Не мисля, че откриват топлата вода, но за феновете е глътка свежест ☺️😎
Виж целия пост
# 392
Диди, аз визирах късите панталонки Forever and a day в розово. Мисля, че говорим за различни модели.
https://alessa.bg/forever-and-a-day-ks-pantalon-pink?current_category=short-pants
Ааа да, да, аз за този с птиците говоря. Панталонките ги бях харесала още от рождения им ден, но сега си мисля, че са доста претенциозни.
Не мога да влезна да видя новите модели 😆 в Гърция съм и автоматично ме прехвърля към гръцката версия, без значение, че изписвам alessa.BG . Ееее още седмица съм тук , ще ми е любопитно да ги видя, като се прибера 🙂
Пробвай да влезеш в инкогнито.
Виж целия пост
# 393
Аква принтър в розово и зелено май е само за рекламата на виното. Не мисля, че ще го пускат в продажба.
Късата рокля с новия принт е много сладка, но аз имам подобна и ще пропусна.
Виж целия пост
# 394

Ето още един цвят .
Виж целия пост
# 395
Някой ще пита ли по телефон дали наистина ще има нови модели с аква принт ?
Виж целия пост
# 396
Някой търсеше черната рокля. Сега видях, че има една в S размер.
https://alessa.bg/love-is-the-answer-ruffles-roklya-cherna?current_category=new
Виж целия пост
# 397
Някой ще пита ли по телефон дали наистина ще има нови модели с аква принт ?

И аз се интересувам 😋
Виж целия пост
# 398
Аз мисля , че ще има , нали все пак трябва да има и още неща .
Виж целия пост
# 399
Говорих с тях по телефона, казаха че е много вероятно да пуснат и новите разцветки на Аква принта ( значи ще ги има) . Както и да очакваме скоро още нови модели на сайта .
Виж целия пост
# 400
Страхотно. Тогава ще откажа поръчката с роклята на колибрито и ще изчакам розово/зелена рокля на аква принт, за да поръчам !
Ще следя ...
Виж целия пост
# 401
Те и днес ли отговарят на клиенти ?
Обаче тази година за сега нямат много хубави модели или просто едни и същи неща в различни цветове омръзват .
Виж целия пост
# 402
Те и днес ли отговарят на клиенти ?
Обаче тази година за сега нямат много хубави модели или просто едни и същи неща в различни цветове омръзват .
Да , те работят и събота.
Виж целия пост
# 403
Омръзва по-скоро. Нещата са хубави, но когато години наред се ползва един и същи принт или кройка, в крайна сметка вече омръзва. Роклята с колибрито е като глътка свеж въздух и заради това я поръчах, не са имали май подобен модел в друг принт. Сега нещо много се навих на бодикон роклята Insta sensation, a е изчерпана и никаде по групите я няма. Дали някоя от Вас я продава? Имах я, но ми стана голяма и я продадох, а сега много ме е яд.
Те и днес ли отговарят на клиенти ?
Обаче тази година за сега нямат много хубави модели или просто едни и същи неща в различни цветове омръзват .
Виж целия пост
# 404
Tези роклички  с колибрито и бялата, колкото повече ги гледам, много къси ми изглеждат. Искам нещо, с което спокойно да мога да ходя не само на дискотека.  За това обичам да поръчвам нещата, когато вече има снимки на клиентки, качени на сайта, но на тези модели ще качат снимки август- септември, когато вече няка да ми се купуват летни рокли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия