Плодове и чай с мед - 2 част

  • 19 021
  • 266
# 135
Привет Ladies,
Успях да изчета всичките ви постове и искам да споделя някои неща. Лечебното гладуване съм го правила 3 пъти по 10-15 дни и винаги съм имала резултати, но това, което действително трябва да се знае(и вие го знаете де) е, че това не е ДИЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ. Някакси е неестествено да се мъчите да задържите килограми със ЗАБАВЯНЕ на метаболизма, защото точно това прави гладуването. Диетата ще бъде ефективна когато ЗАБЪРЗВА метаболизма ви. Не съм съгласна и с изявлението, че не трябва да се пие вода. За Бога, нима не сте чували милярд пъти "И трябва да пиете много вода!". Водата извежда токсините от организма е 10 пъти по-необходима точно в този период (на гладуване), отколкото когато и да е било. Не ме разбирайте погрешно, аз в момента също съм на чай с плодове, просто исках да ви кажа, че специално за отслабване, по-добре е да изберете диета, в която се яде ЧЕСТО. Очаквам коментарите ви с нетърпение... Grinning
Виж целия пост
# 136
здравейте момичета, как сте? Аз до сега кростренажирах и се чувствам чудесно. И лунатичка успявах да бъда. Виждам, е има двама включили се гости - poisonchoice и Бойко , радваме се, че темата ни ви е заинтересовала. Но нека да обясня нещо - почти всички от нас са наяно, че тази диета е не просто отслабване, а изчистване на организма и сме наясно с оздравителния й процес. Голяма част сме били и при Д-р Емилова. Но не може да не се съгласите, че многото килограми еминуемо водят до заболявания. Именно с такава цел правим и ние тази диета-да се отървем от излишното. А излишното...суета, както са посочили Byni и  just_a_mamma Grinning А относно другите диети - когато ги прекратиш, ако възвърнеш стария си начин на хранене качваш пак и килогжрами, точно както е и тук. Все пак благодаря ви, че се опитвате да ни обърнете внимание...!  bouquet
Виж целия пост
# 137
Аааа и относно водата - ами никой не е имал в предвид да не се пие вода въобще. Просто при приемането на повече от 2 литра затормозяваме бъбреците.
Виж целия пост
# 138
Как е възможно да броите килограми и грамове денонощно с единствената цел да се пъхнете в тази или онази рокличка, обувки или секси блузка? Колко милиметра намаляха талията и ханша за 5 дни? Нима това е най-важното?

      Това е нещо, което никой мъж не би разбрал  Mr. Green... Тъй че Бойко, няма място за притеснения  Whistling...
      tzvety26, завиждам ти за кростренажирането, аз днес май ще пропусна... Иначе се чувствам страхотно, от утре (единадесети ден) започвам да се захранвам... Ще опитам да използвам момента, че изобщо не ми се хапва, за да се захраня правилно този път  Flushed... Искаше ми се да сваля повечко, ама.... януари ще да е...
Виж целия пост
# 139
     Чудя се дали не мога да направя няколко дни (5?) овесуване/житуване ВМЕСТО истинско захранване?  newsm78
     Нещо такова имам предвид...
Виж целия пост
# 140
       Крейзи, на първа страничка в петдневното захранване:
               А/ ..
               Б/ ..
               В/ ..
               С/ ..     
      Дзверих се 5 минутки и не видях Г/  Mr. Green... и З/ пак така... Ама включих по някое време, де  Peace...
Виж целия пост
# 141
poisonchoice, Бойко разбира се, че това не е стандартна диета за отслабване, а е цяла философия за прочистване на тялото от токсини, за лечение и т.н., но не сте ли се замисляли, че първото нещо, което казват много лекари когато отидеш при тях с определени болежки е: "Трябва да свалиш някой друг кг." Е не трябва да се вманиячаме на тема отслабване но ние искаме да поддържаме добър външен вид или по-простичко казано без излишни кг. които да затормозават нашето здраве.
Виж целия пост
# 142
Nadya K, разбрала си погрешно това, което исках да кажа...Освен това, нима мислиш, че има доктор, който да ти каже "Отслабни с глад!"?(ако има такъв, нека надебелее дано Twisted Evil) Не желая да ти препоръчвам диети, само казвах, че РЕАЛНО НЕ ОТСЛАБВАШ С ГЛАД. Защо ли? ЗАЩОТО НЕ МОЖЕШ ДА ПОДДЪРЖАШ ТОЗИ РЕЖИМ. Жените правим така: по празници особено, яко тъпкане, тук пред телевизора похапваме, там с кафето забърсваме и по някоя пастичка....  И после като се постопли, почваме да се тюхкаме "морето идва" и прочие. Междувреммено, от телевизора нон-стоп ни заливат със слаби жени, които ни натрапват ужасно чувство на малоценност и ние все се оплакваме, че сме дебели.....=> Глад.  И си казваш, "Сега ще се накажа, за дето хапвах вафли и мезета"..... И аз съм такава..., Същата. Но чесно, като свърша утре гладуването, мисля да се наплюскам по празниците и да почна друг режим. Нова Година, нов късмет! А, дано!
Виж целия пост
# 143
  Здравейте, момичета...нещо не ми се отваряше сайта известно време...та ето сега съм тук...Simple Smile..много се радвам за tzvety26 и Mecho Puh...стискам палци...аз все се опитвам да ям здравословно ,но ще видим накрая:)Simple SmileSimple Smile...готвя се психически за първи хехехе:)...ами това е от мен...пак ще ви навестя...целувки на всички...  bouquet
Виж целия пост
# 144
Здравейте!
Малко късничко се включвам ,но днес ми е първи ден на плодчета! newsm44
Вие как сте , кой ден?Отслабвате ли?Аз искам до Нова година да сваля 6 кг мин ,дали ще успея това са 15-16 дни? smile3511
Виж целия пост
# 145
как да неможеш да ослабнеш за 14 -15 дни  какви мерки има6,Аз сам решила от утре да започвам диетата имали някой с мен Party
Виж целия пост
# 146
МИ ПОПРИНЦИП ВИНАГИ СЪМ БИЛА 54-55 КГ И СЪМ169СМ,НО СЕГА ПИХ ЕДНИ ХОРМОНИ И КАЧИХ ЗА 2 МЕСЕЦА ОКОЛО 10 КГЛМНОГО МИ ТЕЖАТ newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 147
на колко години си бе миличка.ако искаш да започнем и двете от утре аз сашто ка4их  висока сам 169  и теща около 60 кг искаш ли да пробваме за една седмица двете .преди една седмица бях цялата седмица само на плодове и се чуствах страхотно но после се нахварлих без захранване
Виж целия пост
# 148
 Момичета, пак съм тук за да ви се оплача-позволих си прекалено много откъм ядене днес...направо съм си така ядосана...sweet_angel,добре си ни дошла...ще те подкрепяме а относно килограмите, мисля че за 15 дена спокойно ще ги свалиш...ама ти няма да сядаш на масата по празниците,момиче???Simple Smile...доста смело решение... Peacesintia2, почвам с теб утре, миличка...обаче само 5 дена и после 4 дена захранване...все пак на Коледа ще се събираме и ми се иска и аз да взема участие на масата:)Simple SmileSimple Smile...ееее,по-умерено разбира се...ами всъщност незнам дали след тези 27 дена гладуване и няколко дена захранване е подходящо пак да съм на глад ,но...само 5 дена все пак е...посъветвайте ме...
Виж целия пост
# 149
Сладурки,мерси много че ме подкрепяте!  bouquet
Днес издържах,но с малко повечко плодчета, че някак е много трудно от много ядене да минеш само на плодчета! BlushЗатова си позволих и печена тиква без захар естествено,а доколкото знам тя е много полезна за диетки все пак само 17 ккал на 100гр!  Joy
От утре продължавам с вас , че не остава време до Нова Година!За празниците не знам ,но мисля ,ако успея да пропусна печеното прасенце! smile3505Но има 10 дена все пак!Ще видим до тогава как ще съм с килцата! newsm17
За 10 дни не знам колко мога да сваля!
Ще се подкрепяме , няма да се предадем! family
Ще ви чакам да пишете! Hug
Успех!!!! smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия