Плодове и чай с мед - 2 част

  • 19 018
  • 266
# 150
И аз съм с вас мацки.ОТ 10дни съм на глупава диета -плодове и солети  но от утре мисля да мина на плодчета и чай само-.Тъй че съм плътно с вас.Нека да си пожелаем успех и по-малко килца Mr. GreenЦелувки на всички гладни момичета.
Виж целия пост
# 151
здравейте плодчета, как сте? На новите попълнения пожелавам успех! just_a_mamma пази се, че с теб, MechoPuh, Емия и Крейзи тиквата съм тоооооооолкова горда! Да не издъним сега работата! Май само ние петте останахме да се мъчим от началото на ноември до сега, но да кажа на всички останали-ужасно си заслужава! Аз от вчера започнах да се захранвам и....надявам се да изкарам. И след нова година пак. А за Л Карнитина да питам - като спра диетата да го пия ли? MechoPuh, Емия каде се загубихте? Как са нещата при вас? На баткото мина ли му Емия? За Крейзи знам, че се прави на япанка, но след нова година пак ще я придълпаме при нас! Целувки на всички!!! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 152
Ами аз се загубих,защото се захраних вече.Явно този път няма да сатне като първия.След нова година пак.Цвети,  bouquetсъжалявам,но не стана. Cry
Виж целия пост
# 153
  Здравейте...нещо се бяхте умълчали, но се радвам да ви видя редовните:)...tzvety26, успех на теб в захранването, но аз вярвам, че си достатъчно силна за да успееш Joyна Емия...не се притеснявай, мамче...понякога просто не се получава...най-важното е да почустваш,кога ти е дошъл момента за гладуване,защото никак не е лесно...аз така...преди да започна, просто чаках да "позная" момента и да давам напред:)...на victory, успех!...sintia2, ти започна ли днес както планува?...аз започнах на мандарини/пак  #Crazy/ и така 5 дена, после 5- захранване...а на Коледа и Нова година, ще "празнуваме"хехехе Laughing Laughing Laughing...чао,момичета и лек ден на всички...УСПЕХ...  bouquet
Виж целия пост
# 154

Ей плодчета къде сте? welcome
Къде се изгубихте?На мен вече ми е втори ден!  newsm44 Ама има още много време докато се оттърва от гадните 10 килограмчета!  smile3508 Но няма да се предам!Ще ги сваля!Хайде пишете че ми доскуча!Нали не съм сама! smile3506
Чакам ви! Two Hearts
 smile3525
Виж целия пост
# 155
Здравейте плодчета  Hug Нещо се позагубих и аз напоследък и какъв е резултата от това, ха познайте Simple Smile имах няколко дена на прегрешения и се върнах леко назад (почерпихме се с колегите и нямаше шанс просто), но не съжалявам, защото не съм се отказала. От днес и аз съм с вас или поне ще се опитам да започна sintia2 и just_a_mamma  Hug Изкарах 20 дена на плодчета и 5 дена захранване, но много яко се омотах - имах някои леки прегрешения, но физически се чувствам добре и имам сили да продалжа. Ще направя още няколко дена на плодове от 5 до 10 - ще си споделяме резултатчетата пак заедно.  Heart Eyes Днес Ви е 1 ден, нали? Добре дошла sweet angel   bouquet желая ти успех и на теб. Ама така като чета из форума, направо сте ме забравили Sad((
Виж целия пост
# 156
      И аз съм си тук... Захранването върви.. някак  cry... Честно - не ми е хубаво, искам пак на плодове... Обмислям скоро да направя няколко разтоварващи дни... Успех на всички продължаващи  Hug!
Виж целия пост
# 157
Ама така като чета из форума, направо сте ме забравили Sad((
Е как можа такова нещо да напишеш!  Hug Аз дори на личния ти писах преди няколко дни, но ти беше пълна кутията и не го получи. А иначе като не се появи няколко дни с Бигбрадъровите ми очи Mr. Green ,  които всичко виждат разбрах, че си прегрешила и викам я да остава момичето да се порадва на прегрешенията си Grinning. Много ни липсваше!
Емия как е баткото?
Виж целия пост
# 158
Simple Smile Здравейте сестрици... Даммм така е tzvety26, не си бях в къщи няколко дена и ето прегрешението е на лице...  Blush С колегите му направихме едно здраво хапване и пийване - все пак имахме повод (дипломиране)... Днес успях 1 ден на плодчета, ще видим как ще е за напред... Предния курс свалих 8 кг. и качих 2 кг. някъде, но имам да свалям доста още, ще се опитам да направя плодовия режим до коледните празници, после малка почивка и после пак съм на старта  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 159
  Добро утро, момичета..еееее, miranda_rs,ама как сме те забравилил...просто нещо всички се бяха изпокрили известно време:)..Mecho_puh, какво ядеш при захранването точно?колко дена ще го правиш?...tzvety26, ти докъде си?...аз качих килограмче и затова днес ще си ям мандарините...момичета, кои от вас ползват кантари и какви видове?...айде чао и ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН:)...  bouquet
Виж целия пост
# 160
Оооо аз държа фронта.Гордея се със себе си EmbarassedЩе държа до Коледа -да става каквото ще SickУспех на всички мами и зайте че жените сме силни и издържливи.Я не се давайте .Нали после ще сме убави бре Joy
Виж целия пост
# 161
Just_a_mamma кантарче ли си нямаме?  Hug Кантарът който имам е електронен и показва с точност до 100 грама, взех го преди месец от магазините МЕТРО, представлява едно квадратно стъкло (стъклен е, но има и пластмасови) и с леко настъпване с върха на пръстите първо се задейства и после се стъпва на него. Лично аз съм много доволна, защото показва и грамчетата и така, ако някои път сваля между 100 и 500 грама примерно ги виждам много ясно на екранчето, докато с предния кантар, който имах - съвсем обикновен, че не знам как им се вика не бях доволна  #Cussing out всеки път ''крещях'' след като слизах от кантара и го изкарвах него виновен, понеже пазех диети, а не мърдаше, затова мое мнение е, че електронните са по точни, а и по-удобни - поне може да сме сигурни в резултатите, докато обикновенните, които се регулират ръчно някъде отстрани дават отклонение -/+ 1 или 2 кг. зависи как сме го настройли... Вчера се опитах да бъда на плодчета, но пих и кафенце и сокче  Sick веднъж оттървеш ли фронта имаш няколко неуспешни опита, докато се настроиш пак... Ще видя днес как ще е и после ще ви пиша. До после сладурки   bouquet
Виж целия пост
# 162
през сабота се изложих хапвах здраво  но най -официално казвам че започвам сериозно от утре понеделник 18 .12.2006 има ли желаещи
Виж целия пост
# 163
Аз съм с теб!!!!!!
И аз се изложих днес!Но от утре съм  с теб! Hug
Виж целия пост
# 164
Mecho_puh, какво ядеш при захранването точно?колко дена ще го правиш
     Харесах си 5-дневното захранване (има го в началото на тази тема), но минах без супите... А, и го направих за 4 дни  Mr. Green... Последното обаче не е много хубаво май, метаболизмът ми не успя да се възстанови напълно за това време, поради което имах известни неразположения... Бавно, но сигурно, по метода опит-грешка установих, че захранванията трябва да се правят съвсем точно по схемите...
     Кантарчето ми е най-обикновено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия