2АЕГ "Томас Джеферсън" - Тема 3

  • 71 731
  • 775
# 165
Честно казано ще се въздържа от коментари по повод този толкова "сложен" изказ. 😆
Вие какво очаквате да е нивото в добра гимназия?
Виж целия пост
# 166
Но пък е неприятно да не се придържа към учебника, по принцип за, всички учители. Не винаги в положително.
Виж целия пост
# 167
Но пък е неприятно да не се придържа към учебника, по принцип за, всички учители. Не винаги в положително.
Неприятното е, че се държи надменно и аругантно. Изключвам момичетата, към които проявява симпатии. Не е само мое мнение!
Виж целия пост
# 168
Аз видях учебника по история на английски, добре, че не се придържа към него, ако се придържаше, не ми се мисли тези деца какво щяха да разберат. Самият той съжали на РС, че са с този учебник.
Видях и чух на РС да говори хубави думи и за момчета, и за момичета, както и да критикува и момчета, и момичета. Може би защото е от старата школа, но познаваше поименно децата и за всяко каза по някоя дума за това как се справя. И не съм останала с впечатление да фаворизира момичетата. Пак казвам - вижте се с човека /Вие всъщност отидохте ли на родителската среща преди 1-2 седмици?/, говорете конкретно за Вашето дете какъв е проблема. Ако съдите само по разкази на очевидци /детето/, може да добиете грешно впечатление. Човекът е нормален и уважителен, но трябва да се учи и да се изпълняват възложените задачи. Ама то това не е ли задължително в училище всъщност...или имате други очаквания.
Виж целия пост
# 169
На моето дете не преподава точно този преподавател, била съм на родителската. Някои преподаватели не дойдоха.
Мнението ми е по принцип. Когато не се придържат към нормите и учебниците, не винаги е в плюс, възникват и спорни казуси кой какво казал, преподал и изисква. Възможно е да запали децата и да вдигне нивото, възможно е и да е анархия, на симпатии, даже по-лоши варианти. В крайна сметка не всички с историци. Който си е внрпфил история, ок. Общообразователното ниво си има критерии.
Виж целия пост
# 170
Средният успех на класа по история е 5.60.
Толкова, колкото и на цялото училище всъщност.
Видно е, че въобще не става дума за нещо друго, освен за някакъв частен случай.
Виж целия пост
# 171
На моето дете не преподава точно този преподавател, била съм на родителската. Някои преподаватели не дойдоха.
Мнението ми е по принцип. Когато не се придържат към нормите и учебниците, не винаги е в плюс, възникват и спорни казуси кой какво казал, преподал и изисква. Възможно е да запали децата и да вдигне нивото, възможно е и да е анархия, на симпатии, даже по-лоши варианти. В крайна сметка не всички с историци. Който си е внрпфил история, ок. Общообразователното ниво си има критерии.
Happy, аз всъщност питах Jacom, понеже нейното дете е при него и тя има забележки, а не стана ясно видяла ли го е на РС или индивидуално.
Иначе хипотези много, тези, които сте изброили, не се отнасят до този преподавател, анархия при него трудно ще просъществува. Симпатиите са към учещите деца, но видях и колко загрижен е за дете, което има регрес по неговия предмет.
Аз съм съгласна с Ред, че случая е частен, при нас също средният успех на класа е сходен.
Виж целия пост
# 172
Привет, на английски ли преподава господина? И изобщо историята на английски ли се преподава?
И аз следя темата, че ни предстои избор на паралелка тази година! 🙂
В сайта на гимназията има информация за всеки преподавател. За този господин се чува, че английският му е доста посредствен.
http://2els.com/%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D0%B8 … D1%82%D0%B0%D0%B2

Виж целия пост
# 173
Преподава на английски основно думички.
Четат текстове от учебника и превеждат.
Диктува на български и на английски разни изречения, които иска да се знаят.
Английския му е обикновен.
Виж целия пост
# 174
Преподава на английски основно думички.
Четат текстове от учебника и превеждат.
Диктува на български и на английски разни изречения, които иска да се знаят.
Английския му е обикновен.
Щерката харесва историята, доста е добра и ще й бъде още по-полезно да я изучава на английски език! 🙂
Виж целия пост
# 175
Здравейте! Бихте ли ми казали, откъде мога да купя тениски, от тези с които задължително ходят на училище и къде се изработва и слага щампата?
Виж целия пост
# 176
Купете си подобни тениски без щампата, също ще ви свършат работа в същите цветове. Има много в интернет магазините.
Виж целия пост
# 177
Здравейте! Бихте ли ми казали, откъде мога да купя тениски, от тези с които задължително ходят на училище и къде се изработва и слага щампата?
Мисля,че на вътрешните шевове съм мяркала етикет с името на производителя.
Виж целия пост
# 178
Аз купувм подобни тениски и пришивам щампа от стара тениска. Трябва да са сходни цветове. Този тип тениска бързо се захабява, пък и умалява.
Иначе се поръчват при секретарката, където се плаща по принцип, у ифрми, лаптопи, учебници, пропуски и прочие.
Виж целия пост
# 179
А в 11-ти и 12-ти клас официално са без униформи и такива тениски. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия