Нашите кухни - тема 91

  • 54 286
  • 752
# 720
За мен най-практични са този тип ъглови шкафове, най-вече за малки кухни.
Скрит текст:


Всички тези от снимките изглеждат доста плитки. Аз за да стигна до дъното на моите ъглови шкафове трябва да вляза вътре.
Виж целия пост
# 721
Дорет, много ти е готина икейската кухничка! Може ли да ми кажеш плотът как се казва?
Виж целия пост
# 722
Дорет, много добре е станало
Елегантна и изчистена визия
Цветът много ми хареса
Фурната и индукционният плот от ИКЕА ли са и доволни ли сте?


Каква е дълбочината на горните ви шкафове. За дала съм 35-36, при плот ш60 да не е много..
Мивка с отцедник или без?
...
За моя проект от ИКЕА долните са 60, а горните 37
А избрах мивка само с корито, отцедник не харесвам, а при наличие на миялна не виждам и нужда
Виж целия пост
# 723
И аз това исках,  изчистено, че ми беше писнало да бърша праха по вратите.
Индукционните котлони и фурната са на Бош. Излезнаха ми по-евтино от най-скъпите икейски. А и съм фен на Бош. Мивката и тя е без отцедник, имах и кръгла, и с отцедник, сега смених с без. Само не прецених, че батерията е малко по-голяма и не идва чучура в средата, но пък купихме допълнителна джаджа с чупещо се душче.
Плота е този https://www.ikea.com/gb/en/p/saeljan-worktop-oak-effect-laminate-80439209/
Тук от бюджетните кухни само Икейските са с шкафове с дълбочина 60 см. и плота е 63.5 см и така може да се пъхне под плота невградени пералня и миялна.
Виж целия пост
# 724
Честита кухня! Много хубав цвят!
Чекмеджето за тави е разкош!
Виж целия пост
# 725
Дорет, много хубава е станала кухнята! Всичко си е на мястото. Аз също направих такова чекмедже за тави и дъски, много е удобно. Да си я ползваш със здраве!
Виж целия пост
# 726
Doret много хубава е станала, честито.
А какъв е плота, от къде, цена на линеен метър? 😂
Виж целия пост
# 727
Doret много хубава е станала, честито.
А какъв е плота, от къде, цена на линеен метър? 😂
Всичко е икейско, с изключение на уредите, плота и той, малко по-горе съм пуснала линк.
Наистина не очаквах да се получи толкова добре. Държах да е МДФ, да не е бяло и вратата да е гладка. От икейските само тези врати отговаряха. В икея вратите много простееха, но кухнята като я монтираха изглежда съвсем друго.
Виж целия пост
# 728
😂 😂 😂 Ясно защо ми хареса плота, мерси.
Аз и старите ти вратички мн харесвам, всъщност за себе си ги предпочитам.☺️😊☺️
Виж целия пост
# 729
Не знам дали е по темата, но какво слагате в коридора - ламинат или теракот/гранитогрес?
Виж целия пост
# 730
Каквото ти харесва на теб, за мен вид плои са по-лесни за поддръжка, все пак коридор е, влиза се до някой етап може би с обувки, според сезона кални, мокри... 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 731
Doret, много е хубава и функционална е кухнята! Да я ползвате със здраве.

Органайзерът за тави от Икеа ли е?
Виж целия пост
# 732
Не знам дали е по темата, но какво слагате в коридора - ламинат или теракот/гранитогрес?

Аз сложих ламинат, защото не исках да имам преход. Вратата на хола ми е точно срещу входната и когато настилките бяха различни, ми избождаха очите. Сега от входната врата докъдето ти стига погледът, настилката е една. Това разбира се може да се направи с всякаква настилка, просто аз исках холът да е с ламинат.
Виж целия пост
# 733
И аз това исках,  изчистено, че ми беше писнало да бърша праха по вратите.
Индукционните котлони и фурната са на Бош. Излезнаха ми по-евтино от най-скъпите икейски. А и съм фен на Бош. ...

Благодаря за отговора и полезната инф
Значи и уреди от други марки влизат с тези шкафове, не само икейските
И аз съм фен на Бош, в къщата всичко сменихме с тяхната серия 6, инокс, беше много добре

Ще го мислим още дали да поръчваме други уреди, че при нас е цялостен ремонт на апартамент и ще е голямо главоболие
Виж целия пост
# 734
Препоръчайте ми комбиниран плот електричество и газ!
Колебаем се между Горение и Бош, но приемам и други предложения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия