Пъзели 44

  • 26 084
  • 750
# 555
Оооо, много е приятно - сядаш сутринта  с кафето и за 3 часа си готова. Особено както евето го пусна да пътува, вместо да го купуваме всички... нареждай се Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Ще послушам Тони и ще се запиша!

Ето моето малко пъзелче, страхотно беше:

Виж целия пост
# 557
Йоанка, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да си жива и здрава и да наредиш безброй красиви пъзели Heart Eyes Радвам се да науча, че има още едно лъвче в групата, аз също трябваше да почерпя преди 4 дена. Grin Но бяхме на море и попаднахме на къща с възможно най-бавния интернет. Нито ми зареждаше нещо, нито можех да ви чета и пак изостанах. Затова сега компенсирам и ви черпя на патерици с торта, направена от помощничката Heart
Скрит текст:
А като се прибрах ме чакаше това. Поредната изненада от спонсор sali и от една приятелка от Видин, която е решила да ме изненада за рождения ми ден Heart А утре и винарната ще пътува към мен, толкова затрупана не съм била никога.

А на който му е интересно, слагам в скрит текст наша семейна снимка от почивката. Grin
Скрит текст:
Виж целия пост
# 558
За Долината на виното ще помоля за сега да ме пропуснете. Знам, че съм след Bella98, но не предвидих, че ще стигне толкова бързо при мен, а до 20-ти съм по морето.
Виж целия пост
# 559
Ох, Бела, разсмя ме! Много сте фотогенични!

За Долината на виното ще помоля за сега да ме пропуснете. Знам, че съм след Bella98, но не предвидих, че ще стигне толкова бързо при мен, а до 20-ти съм по морето.

Няма проблеми, ще те преместим по-надолу.
Виж целия пост
# 560
Бела, страхотно семейство сте Grinning  Много харесвам сурикати. Между другото, в зоопарка имало бебе-сурикат, приличало на мишка, по думите на дъщеря ми. Та, може да се забързате в посоката, преди да е пораснало (не, че ще стане особено голямо Grinning).
Силно впечатлена и заинтригувана съм от почерпката. Бела, може ли рецептата тук или на лични.
Виж целия пост
# 561
Йоана,  честито на патерици! Здрава и щастлива!
Аз пък съм днес и с кафето получих изненада от мм - мистериозна кутия, от която се получо този дребос😊
Виж целия пост
# 562
Много рожденици тези дни.
Шантал, честито и на теб! Здраве и много поводи за радост!
Виж целия пост
# 563
Шантал честит рожден ден! Браво на мъжа ти.
Виж целия пост
# 564
Честит рожден ден, Шантал. Нещо ново от мен от този уикенд, Educa 1000

Кажете едно число до 50, кой да е следващия, стига да не е коледен или за някой определн празник, той ще е:)
Виж целия пост
# 565
Честито на рожденичката! Simple Smile
Йоана, нека е 25 Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Честито на рожденичката! Simple Smile
Йоана, нека е 25 Simple Smile
Ето го:)
Виж целия пост
# 567
Много интересен и с много детайли Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Мадам Шантал. честита да си и ти! Все по-големи мистериозни кутии да получаваш!
Виж целия пост
# 569
Честит рожден ден. Жива и здрава да си, г-жо Шантал.

А аз редя Зеленчуците и не мога да повярвам, че 30 дами са го редили преди мен, толкова е запазен, направо като нов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия