Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 071
  • 900
# 105
Аз ги откривам. Ето го например най-малкия: https://www.ikea.bg/products/cookware/frying-pans-woks/frying-pa … e-13-sm/00461237/
Виж целия пост
# 106
Тези не са чугунени, а са от въглеродна стомана.
Виж целия пост
# 107
Ето такъв уок. Имам го от доста години, не залепва, и се твърди, че е абсолютно безвреден. Със сигурност няма тефлон в него. Има го в доста сайтове, моят преди немалко години е купен от биощанда в Метро.
https://domashnica.com/porachka/hrani-paketirani/%D1%83%D0%BE%D0 … io-cook-oil-illa/
Виж целия пост
# 108
Да, видях в описснието сега. Сега се загледах, че серията не беше с такова име. Явно наистина ги няма. Но и въглеродната стомана е ок. За палачинки даже още по-добре.
Виж целия пост
# 109
Някой с мнение за комплекта неръждавейки, който ще пуснат в Лидл от четвъртък? Няма нито думичка за обема на съдовете. Иначе са споменали, че стават за всички видове котлони.
Виж целия пост
# 110
Има го обема.
Виж целия пост
# 111
Дайте мнение за тази форма за кекс:
https://2styrkela.com/forma-za-keks-riess-classic-red-masiven-em … -24-sm-22337.html
Приемам и други предложения.
Виж целия пост
# 112
Много са хубави и качествени нещата им, но цените им са високи. Ако ще се ползва редовно си заслужава, но аз правя 2-3 пъти в годината и не ми се инвестира.
Emile Henry имат ли такива кръгли с дупка или само правоъгълни кексови форми?
Виж целия пост
# 113
Дайте мнение за тази форма за кекс:
https://2styrkela.com/forma-za-keks-riess-classic-red-masiven-em … -24-sm-22337.html
Приемам и други предложения.
Нямам такава форма, но от тенджерите и тиганите съм доволна. Проверете в немският Амазон, там съм ги виждала около 30 евро и по малко.
Виж целия пост
# 114
Emile Henry имат ли такива кръгли с дупка или само правоъгълни кексови форми?
Нямат.
Нямам такава форма, но от тенджерите и тиганите съм доволна. Проверете в немският Амазон, там съм ги виждала около 30 евро и по малко.
Не изтраях и вече я поръчах от тук.
Виж целия пост
# 115
В сайта на  Riess  са по 65евро, но сега погледнах в Амазон и е 45евро, което не е зле Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Имат доста често в немския Амазон намаления на различни неща на Riess, ако не спешна покупката, си струва да се следи
Виж целия пост
# 117
Аз имам една чуденка -тиганите и тавите с керамично покритие, с какво точно са покрити? С чиста керамика или някакво
химично съединение,което наричат керамика? Имам стар тиган на Делимано,с керамично покритие,което вече май се е износило и си търся нов тиган (за яйца,пържоли..)
Виж целия пост
# 118
Чел съм, че е на силициева основа плюс още някакви неорганични съединения. Водят го че по-лесно деградира от тефлона, който също не е особено траен. Какво е станало с твоя тиган, паднало е покритието или вече не е толкова незалепващо?
Виж целия пост
# 119
В средата е станал  по-тъмен,по стените си е приятно кремав цвят, в центъра е вече сивкаво,предполагам там най-често се бърка и вече е изтрито покритието... обмислям да го заменя с обикновен тиган от неръждавейка, като слагам повече мазнина,се надявам да не залепва и да е лесно чистенето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия