Егоист в секса

  • 21 724
  • 484
# 420
Жените са нежният пол( или бяха:)))
Женският силует е изкушаващ в изкуството…
В маркетинга се използват масово жени за реклами…( не че го одобрявам)
Войни се водят за и заради жени…
Това ми е мнението!:)
Сексуалността спрямо мъжете по-скоро се изразява относно чара им (ненапразно един популярен филм на тая тематика се казва опасен чар не опасна красота Yum ).
Виж целия пост
# 421
Бях забравила за тази тема и сега като рових из новите съобщения по темите, които следя, попаднах на тази тема. Сетих се да споделя с вас следната случка.

   Преди 3 години имах приятел с привилегии, но ми беше и добър приятел. Но прекъснахме връзка. Но след 3 години той ме потърси в скайп и така реших да му дам шанс, защото исках да видя дали беше се променил. И така. В петък си пишем по вайбър и пак стигнахме до интимност. Накратко ще го напиша, без да звучи вулгарно. Искаше да си го вкарва и в ануса ми. И аз му написах с главни букви, че без ануса. Той ми отвърна, че ще видим. И аз продължих да пиша пак с главни букви, че няма ще видим и решението ми е категорично. И той ми написа да се спря и да не приказвам глупости. Повторих пак, че съм категорична в решението си и няма да прави секс в ануса ми. И написах, че сексът е взаимно удоволствие и се стреми да се задоволят двама души, а не единият да доминира. Той ми написа, че никога не беше доминирал. И аз му отвърнах вече много ядосана, че не зачиташе моето решение и му написах, че с него не може да се говори изобщо. Пожелах му лека вечер и от тогава не ми се обаждал или писал.

    Вие на мое място как бихте постъпили с такъв индивид?
Виж целия пост
# 422
Не искаш анално онлайн ли?
Виж целия пост
# 423
Бях забравила за тази тема и сега като рових из новите съобщения по темите, които следя, попаднах на тази тема. Сетих се да споделя с вас следната случка.

   
Скрит текст:
Преди 3 години имах приятел с привилегии, но ми беше и добър приятел. Но прекъснахме връзка. Но след 3 години той ме потърси в скайп и така реших да му дам шанс, защото исках да видя дали беше се променил. И така. В петък си пишем по вайбър и пак стигнахме до интимност. Накратко ще го напиша, без да звучи вулгарно. Искаше да си го вкарва и в ануса ми. И аз му написах с главни букви, че без ануса. Той ми отвърна, че ще видим. И аз продължих да пиша пак с главни букви, че няма ще видим и решението ми е категорично. И той ми написа да се спря и да не приказвам глупости. Повторих пак, че съм категорична в решението си и няма да прави секс в ануса ми. И написах, че сексът е взаимно удоволствие и се стреми да се задоволят двама души, а не единият да доминира. Той ми написа, че никога не беше доминирал. И аз му отвърнах вече много ядосана, че не зачиташе моето решение и му написах, че с него не може да се говори изобщо. Пожелах му лека вечер и от тогава не ми се обаждал или писал.
    Вие на мое място как бихте постъпили с такъв индивид?

Мъж, който не уважава една жена, нейното мнение и интимността и просто няма място до нея.
Жена, която ясно не показва самоуважението си и своето достойнство просто .... не струва като жена.
Кажи му на бедния келеш, като толкова много иска такова преживяване да отива да си търси любителка на такива неща и да не те занимава повече с приказки и присъствие.
Виж целия пост
# 424
Бих постъпила, като теб. Когато нещо не желая, си го казвам. Отначало-  да се знае.
И няма мъж, който да ме накара да направя нещо,  против волята ми.
Ако е умел и знае как да ме склони, Евала.
Виж целия пост
# 425
Не искаш анално онлайн ли?
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 426
Не искаш анално онлайн ли?

    Хахаха разсмяхте ме наистина. Не говоря за онлайн, разбира се. Като се срещнем, имах предвид. Той е мой реален познат. От различни градове сме. Преди имахме, направо ще го напиша - приятелство със секс. И съм сигурна, че следващият въпрос, който ще дойде, като сме прави секс, той не е ли правил анален секс с мен!!! Да, 2-3 пъти му дадох, но изобщо не ми хареса. Много ме болеше, а той е доста надарен. Това беше по негово настояване и за да го задоволя и зарадвам, му позволих. Дори сега той не си спомня, че сме правили такъв вид секс.

   Lan_7 - много сте права. Не мисля, че повече ще ме потърси. Ако ме потърси, дори ако пак настоява за такъв вид секс, още по-груба ще бъда с него. Направо ще му кажа, че аз ще му вкарам нещо в задника и ще го изчукам там, като толкова много иска такъв вид секс от една жена. Вие казахте най-точно, че мъжът, който не уважава желанията, мненията и решенията й, няма място в живота на една жена. Дори съм сигурна, че ако се видим и правим секс, той насила ще вземе от мен такъв вид секс.
Виж целия пост
# 427
Ами, намери си друг познат, тоя не е твоя.
Виж целия пост
# 428
Бях забравила за тази тема и сега като рових из новите съобщения по темите, които следя, попаднах на тази тема. Сетих се да споделя с вас следната случка.

   Преди 3 години имах приятел с привилегии, но ми беше и добър приятел. Но прекъснахме връзка. Но след 3 години той ме потърси в скайп и така реших да му дам шанс, защото исках да видя дали беше се променил. И така. В петък си пишем по вайбър и пак стигнахме до интимност. Накратко ще го напиша, без да звучи вулгарно. Искаше да си го вкарва и в ануса ми. И аз му написах с главни букви, че без ануса. Той ми отвърна, че ще видим. И аз продължих да пиша пак с главни букви, че няма ще видим и решението ми е категорично. И той ми написа да се спря и да не приказвам глупости. Повторих пак, че съм категорична в решението си и няма да прави секс в ануса ми. И написах, че сексът е взаимно удоволствие и се стреми да се задоволят двама души, а не единият да доминира. Той ми написа, че никога не беше доминирал. И аз му отвърнах вече много ядосана, че не зачиташе моето решение и му написах, че с него не може да се говори изобщо. Пожелах му лека вечер и от тогава не ми се обаждал или писал.

    Вие на мое място как бихте постъпили с такъв индивид?

Ами такъв е абсолютен тъпанар и егоист.
За такива жените не са хора, а играчки и не му пука искаш или не.  Просто няма грам уважение.
Важното е да получи каквото иска.
И да, такъв индивид ми опротивя яко и прекратих бързо. Не му дадох. Даже трябваше да кресна, че да стопли.
Иначе горкия си въобразява, че е вървежен много Joy
Интелигентен човек ще стопли от един път. Простия, нахалния и егоиста все едно няма да те чуе.
Виж целия пост
# 429
Бях забравила за тази тема и сега като рових из новите съобщения по темите, които следя, попаднах на тази тема. Сетих се да споделя с вас следната случка.

   Преди 3 години имах приятел с привилегии, но ми беше и добър приятел. Но прекъснахме връзка. Но след 3 години той ме потърси в скайп и така реших да му дам шанс, защото исках да видя дали беше се променил. И така. В петък си пишем по вайбър и пак стигнахме до интимност. Накратко ще го напиша, без да звучи вулгарно. Искаше да си го вкарва и в ануса ми. И аз му написах с главни букви, че без ануса. Той ми отвърна, че ще видим. И аз продължих да пиша пак с главни букви, че няма ще видим и решението ми е категорично. И той ми написа да се спря и да не приказвам глупости. Повторих пак, че съм категорична в решението си и няма да прави секс в ануса ми. И написах, че сексът е взаимно удоволствие и се стреми да се задоволят двама души, а не единият да доминира. Той ми написа, че никога не беше доминирал. И аз му отвърнах вече много ядосана, че не зачиташе моето решение и му написах, че с него не може да се говори изобщо. Пожелах му лека вечер и от тогава не ми се обаждал или писал.

    Вие на мое място как бихте постъпили с такъв индивид?

Ами такъв е абсолютен тъпанар и егоист.
За такива жените не са хора, а играчки и не му пука искаш или не.  Просто няма грам уважение.
Важното е да получи каквото иска.
И да, такъв индивид ми опротивя яко и прекратих бързо. Не му дадох. Даже трябваше да кресна, че да стопли.
Иначе горкия си въобразява, че е вървежен много Joy
Интелигентен човек ще стопли от един път. Простия, нахалния и егоиста все едно няма да те чуе.

   Права сте. И той мисли, че просто е неустоим, а от 1 година не е правил секс. Изобщо няма да се занимавам. Съжалявам, че му дадох шанс. Когато с някой си прекъснал връзка, то има защо, и трябва да остане в миналото.
Виж целия пост
# 430
Има жени се кефят на този вид секс и си го търсят. При теб явно не се е получило, на сила не става, както и много зависи от него самият. Ако бърза и не е внимателен, много ясно че няма да се получи. Ако знаеше какво прави, може би щеше да ти хареса, както виждам обаче нито знае как да убеждава, нито явно и как се прави.
Виж целия пост
# 431


   Права сте. И той мисли, че просто е неустоим, а от 1 година не е правил секс. Изобщо няма да се занимавам. Съжалявам, че му дадох шанс. Когато с някой си прекъснал връзка, то има защо, и трябва да остане в миналото.

Има хора им е трудно да слязат от облака и да видят истината в очите.
А като им я кажеш ти казват, че си ужасна и груба Joy
Жените не бягат от вървежните и можещите/и в леглото и в други неща/.
Виж целия пост
# 432
Има жени се кефят на този вид секс и си го търсят. При теб явно не се е получило, на сила не става, както и много зависи от него самият. Ако бърза и не е внимателен, много ясно че няма да се получи. Ако знаеше какво прави, може би щеше да ти хареса, както виждам обаче нито знае как да убеждава, нито явно и как се прави.

    Да, бързаше много, не използваше лубрикант, а само слюнка, и той е много надарен - тоест дълъг е. При последния път дори ме нарани и затова намразих този вид секс. Но горкичкият, той не си спомня дори, че беше ме наранил там. И в това ме обвини в петък, че съм си измислила. Той е бил много внимателен с такъв вид секс, когато го прави с една жена.

    Елора - по-добре ужасна и груба да бъда, но да кажа всичко каквото не ми харесва. Но ако един ден правя секс с някой мъж и се опита да си го вкара там, ще го сритам яко в топките, и така ще ме запомни завинаги.
Виж целия пост
# 433
Баси и подхода, направо ме разсмя този, такива догиворки по чата още преди даже да сте си легнали отново. Все едно се пазари за работа, баси пичът. Не се прави така, аз съм свикнал с усмивка и добра дума да ми се отварят всички врати ...и други работи Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Нали ти казах, пълни психопати са такива.
Защо му е да помни, че те е наранил. Дреме му за теб.
И да ти кажа точно по такова отношение можеш да прецениш един мъж.
И в моя и в твоя случай става въпрос за мъже, които не стават за връзка.
За нищо не стават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия