АПРИЛСКИ БЕБЧЕТА 2023

  • 62 149
  • 622
# 180
Момичета здрвейте и от мен. Аз съм в 6 г.с.  Тревожи ме следното-имам планирана екскурзия до Истанбул с автобус  към края на септември. Питах лекарката дали е редно да пътувам и тя каза, че няма причина да не пътувам. Въпроса ми е вие пътували ли сте в толкпва ранна бременност и мислите ли, че е редно? Аз много се чудя....
Виж целия пост
# 181
Момичета, лоши новини. Спонтанен аборт. Бебето е спряло да се развива два дни след предишния преглед. Пожелавам на всички ви, да родите едни здрави бебета и вие да бъдете здрави майки, за съжаление няма да ви правя компания Април 2023.
Пазете се!

А за момичето, което писа за пътуването, аз не бих отишла в друга държава. До днес на обяд си бях добре...

Успех на всички отново! ❤️
Виж целия пост
# 182
Май и аз съм за тук Rolling Eyes нямам идея кога се определена термина, но ...с лесна математическа сметка и приложението (с което вече следя бременността) се вмъквам тук. Притеснено ми е. Нямам приятелки или познати бременни или с деца, и всичко ми е непознато и неясно Sad
Виж целия пост
# 183
Не си сама, сано няма да се притесняваш, повечето навлизаме в нов свят и всичко ни е ново, пък другите преди са били така….. В този ранен етап повечето не казват на никой и не споделят през какво минават. За това сме тук, толкова е хубаво да има на кой да споделиш, макар и анонимно. 🙂 Мен ме е страх от всичко, като зубарче пред изпит съм, постоянно съм притеснена. 😀 Но хубавите мисли и спокойствието ще са ни важни. Лека бременност! ❤
Май и аз съм за тук Rolling Eyes нямам идея кога се определена термина, но ...с лесна математическа сметка и приложението (с което вече следя бременността) се вмъквам тук. Притеснено ми е. Нямам приятелки или познати бременни или с деца, и всичко ми е непознато и неясно Sad
Виж целия пост
# 184
Не си сама, сано няма да се притесняваш, повечето навлизаме в нов свят и всичко ни е ново, пък другите преди са били така….. В този ранен етап повечето не казват на никой и не споделят през какво минават. За това сме тук, толкова е хубаво да има на кой да споделиш, макар и анонимно. 🙂 Мен ме е страх от всичко, като зубарче пред изпит съм, постоянно съм притеснена. 😀 Но хубавите мисли и спокойствието ще са ни важни. Лека бременност! ❤
Май и аз съм за тук Rolling Eyes нямам идея кога се определена термина, но ...с лесна математическа сметка и приложението (с което вече следя бременността) се вмъквам тук. Притеснено ми е. Нямам приятелки или познати бременни или с деца, и всичко ми е непознато и неясно Sad
Да , нито в училище, нито в университета не четях толкова... Всичко искам да прочета, проверя. Да си призная чувствам огромен натиск и стрес - здравото бебче зависи от мен... Даже вече мислех за училище хаха Joy

А Вие мамчета, избрахте ли си име? (:
Виж целия пост
# 185
Аз с първото ходех на училище за родители. Има из FB разни събития се организират и беше много полезно и интересно. Мисля че покрай пандемията са преминали на онлайн семинари повече.
Виж целия пост
# 186
Здравейте дами, с удоволствие се включвам в очакване на априлско бебче ☺️. Интересни са ми всякакви мнения относно женска консултация по здравна каса, ако някоя от вас се е записала или има идея. Следя се на частно при лекаря, при когото живот и здраве искам да ражда, но все пак предпочитам да се запиша и по зк, за да се възползвам от полагащите ми се изследвания. Предпочитам да не изражда докторът, за гр. София става въпрос🍀
Виж целия пост
# 187
Момичета, аз пък успях да отида на лекар. Яйце има, ама дали е кухо или има бебе вътре, не се знае още. Като бонус към бременността имам киста. Чудна работа.
Виж целия пост
# 188
В коя седмица си? Тя кистата може и сама да изчезне, какво каза лекаря?
Момичета, аз пък успях да отида на лекар. Яйце има, ама дали е кухо или има бебе вътре, не се знае още. Като бонус към бременността имам киста. Чудна работа.
Виж целия пост
# 189
Здравейте имам един въпрос към всички майки и бъдещи майки. Има ли някоя която е трябвало да пие антихистаминови лекарства по време на бременността, и дали знаете как ще се отрази на бебето ?
Виж целия пост
# 190
Предписа ми вагинални свещички, 2 на вечер. Но като цяло друго не каза, иначе аз съм в 7ма седмица от днес, но като ходих при нея бях 6гс+3, а тя ме записа 5гс+3. Не каза, дали би изчезнала от самосебе си. Иначе кистата е с размер 35, 8мм. Като цяло каза, че не е голяма, но не е и малка, но не била повод за притеснение. Бях писала в предишни коментари, че имам режещи болки отвреме навреме и се оказа, че е вследствие на кистата.


Цитат на: jinchen
link=topic=1468871.msg45250408#msg45250408 date=1662146860
В коя седмица си? Тя кистата може и сама да изчезне, какво каза лекаря?
Момичета, аз пък успях да отида на лекар. Яйце има, ама дали е кухо или има бебе вътре, не се знае още. Като бонус към бременността имам киста. Чудна работа.
Виж целия пост
# 191
Здравейте ! Включвам се и аз. На 43 г.бременна в 8 г.с.от пети опит инвитро с донорска яйциклетка. Днес ви открих и бързам да се включа. Още не мога да повярвам ,че чудото се е случило,но може би ,защото не ми е лошо. Леко ме наболява ниско долу и често ходя да пишкам. Това ,което беше ме притеснило е кафеникавото зацапване ,но то било от кринона.   Вие кога мислите да си вземате болничен ? Аз мисля и следващата седмица да съм на работа и да си стоя вече вкъщи.Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Здравейте ! Включвам се и аз. На 43 г.бременна в 8 г.с.от пети опит инвитро с донорска яйциклетка. Днес ви открих и бързам да се включа. Още не мога да повярвам ,че чудото се е случило,но може би ,защото не ми е лошо. Леко ме наболява ниско долу и често ходя да пишкам. Това ,което беше ме притеснило е кафеникавото зацапване ,но то било от кринона.   Вие кога мислите да си вземате болничен ? Аз мисля и следващата седмица да съм на работа и да си стоя вече вкъщи.Simple Smile
Добре дошла.  Аз си останах вкъщи  още от трансфера.
Виж целия пост
# 193
Здравейте ! Включвам се и аз. На 43 г.бременна в 8 г.с.от пети опит инвитро с донорска яйциклетка. Днес ви открих и бързам да се включа. Още не мога да повярвам ,че чудото се е случило,но може би ,защото не ми е лошо. Леко ме наболява ниско долу и често ходя да пишкам. Това ,което беше ме притеснило е кафеникавото зацапване ,но то било от кринона.   Вие кога мислите да си вземате болничен ? Аз мисля и следващата седмица да съм на работа и да си стоя вече вкъщи.Simple Smile
Добре дошла.  Аз си останах вкъщи  още от трансфера.
Благодаря !:heart:То по принцип имаме право на 280 деня болничен ,които би трябвало да стигнат до термина живот и здраве.
Виж целия пост
# 194
Здравейте ! Включвам се и аз. На 43 г.бременна в 8 г.с.от пети опит инвитро с донорска яйциклетка. Днес ви открих и бързам да се включа. Още не мога да повярвам ,че чудото се е случило,но може би ,защото не ми е лошо. Леко ме наболява ниско долу и често ходя да пишкам. Това ,което беше ме притеснило е кафеникавото зацапване ,но то било от кринона.   Вие кога мислите да си вземате болничен ? Аз мисля и следващата седмица да съм на работа и да си стоя вече вкъщи.Simple Smile
Честито. Наистина хубава новина Simple Smile
Аз все повече се замислям до кога ли ще мога да работя... Напоследък съм като парцал и просто едвам кретам.  За капак днес съм с температура 37.1 дали се разболявам или е нормално??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия