Звездни компромати - Август'22

  • 338 826
  • 3 213
# 210
Ау, Том Брейди е бил истинско пате превърнало се в лебед в по-възрастните си години. Много му се кефя! Жена му обаче ми е крайно антипатична и ужасно изкуствена. Как па точно нея избра не знам.
Виж целия пост
# 211
Той не е ли на другия бряг? Всеки път като го видя някъде и ми навява такива мисли.
Будинов ли? Мисля, че е женен и има дете.
Две деца има.
Виж целия пост
# 212
Още един морски гларус - Свилен Ноев от група Остава.

Доста се състари този човек, заприлича на чичак. Нищо общо с по-младите му години. В клипа на "Шоколад" е къде по-добре.

Виж целия пост
# 213
Сигурна бях, че веднага ще се появи някоя да ме опровергае. :joy:
Браво на теб! Няма нужда от крещене, де.
Ние от простолюдието имаме доста по широк мироглед и гледаме и се интересуваме от всякакви продукции.
и аз затова се зачудих защо с такава сигурност го пишеш

Абе точно си има нужда от крещене, защото никой не може да ми повярва, че и 5 минути не съм заглеждала нищо турско по телевизията и все си мислят, че ги базикам. Тия бози не ме вълнуват грам.
Виж целия пост
# 214
Скоро някой пита за Джино Бианкалана

Скрийншот от клип в инстаграм. Ще се жени за докторката и ще става баща.
Виж целия пост
# 215
А те къде живеят?
В Америка ли? Къщите са уау...
Виж целия пост
# 216
Тъкмо малко по-назад споделих и аз, че се е сгодил. Много се радвам за тях. Той доста искаше да има детенце един ден и семейство. Събра си ги съдбата по нейн си начин и ето, че му се сбъдна мечтата. Да са живи и здрави и тримата!
Виж целия пост
# 217
А какво стана с заведението на Джино в София? Имаше един мотор вътре, беше се снимал там в Черешката.
Виж целия пост
# 218
Сигурна бях, че веднага ще се появи някоя да ме опровергае. :joy:
Браво на теб! Няма нужда от крещене, де.
Ние от простолюдието имаме доста по широк мироглед и гледаме и се интересуваме от всякакви продукции.
и аз затова се зачудих защо с такава сигурност го пишеш

Абе точно си има нужда от крещене, защото никой не може да ми повярва, че и 5 минути не съм заглеждала нищо турско по телевизията и все си мислят, че ги базикам. Тия бози не ме вълнуват грам.

Хубаво е, че не се заглеждаш. Не го прави, че може и да се зарибиш по гадните бози
Виж целия пост
# 219
Будинов е заслабнал
Вече не е депутат Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 220
Много се радвам за Джино Бианкалана. Изглежда свестен човек и заслужава да има щастливо семейство.

Попадна ми ИГ група с клипчета заснети от папараците, на които Джей Ло и Бен Афлек изобщо не изглеждат толкова влюбени (по-скоро той)
Тук тя лекичко го подпира: https://www.instagram.com/p/Cgaye6CqSy8/
Той е неадекватен при излизането от хотела: https://www.instagram.com/p/Cga4gVMKkEW/
Много е обсесивна: https://www.instagram.com/p/CfIWK1_Kq_j/
https://www.instagram.com/p/CcWEVXRKqbn/
Виж целия пост
# 221
Не ми изглежда неадекватен на втория клип
Виж целия пост
# 222
Балончето с райски газ ли е 😁
Виж целия пост
# 223
На мен също не ми се видя неадекватен, но личи, че е адски отегчен. Общо взето изглеждат добре само на нагласените снимки, които асистентите им правят отдалече и представят за спонтанни.
Виж целия пост
# 224
Не знам на мен ми се струва ,че Джен е обсебена от Бен,а той е някак безличен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия