Звездни компромати - Август'22

  • 338 831
  • 3 213
# 240

Нова тв е проправителствена медия, но във вечерните новини излъчиха репортаж по темата и завършиха клипчето в момента, в който много очевидно ленето си извърта китката и улавя кирето за… клипът свърши, защо ли?!?
Нямало други издънки ли?!? Ама много са затънали в битовизмите някои хора… чак коне с капаци.

В пълния клип ясно се вижда, че никой не хваща никого за ръка. Лично за мен историята е повод да се замисля и за предните снимки с апартамента, ето че тук доказано от видеото хващане за ръка е зрителна измама. А знаем и колко лесно се манипулират снимки.
И ако предния път беше под въпрос, тук се вижда в цялото видео, че хващане за ръка няма, но продължава да се твърди противното, което е меко казано странно, ако човек иска да е обективен.
Дано някой не снима мен на обяд с колегите всеки ден, а когато съм на такива токове на моменти по стълбите си позволявам да помоля колега за подкрепа, Имаме едни стръмни стъпала до обяда и редовно някой ми подава ръка там без никакви задни мисли.
За протокола - Бориславова ми е антипатична по други причини, но не виждам причина да кажа на черното бяло. Дали има нещо между тях за момента по-скоро не съм видяла значимо доказателство, че има. Между другото в 24 часа има статия на журналистка, която твърди, че е била с още доста колеги на онзи самолет за Рим, където уж Линда е свалила Бориславова от самолета и казва, че такова нещо на самолета не е имало.
Виж целия пост
# 241
Значи Николета си е нормална за годините. Лицата на слабичките жени поувисват, не е нещо невиждано. Само тия джуки утежняват и бюста - толкова неестествен.
Виж целия пост
# 242
Свилен е на 45+. Как да изглежда? Според мен за възрастта си е супер.
Виж целия пост
# 243
Честно казано и аз почнах да се дразня. Ми хората остаряват. И са различни. Не е нужно всички да са по калъп " красиви". Чак ми е свежо като тук там някой е поувиснал или побелял
Виж целия пост
# 244
Ох, гледам сега в Хайлайф снимки пт рождения ден на един бизнесмен и попадам на Тита

И понеже искрено ме разсмяха тези снимки и решавам да погледна още някой албум и попадам на някакви безсмислени вечеринки, на които присъстват непознати хора, увеселителната част са почти едни и същи.
Някаква Мис Англия била тук, парти ѝ правили. Ама за какво е това парти, какъв е смисълът...?!
После певиците от партито, барабар с миската, заминали на рожден на тоя бизнесмен, правили някакъв конкурс мис не знам си какво с 6 участнички...
Снимали се пред Ферарито му, което е изтъпанчено като част от декорацията Joy
После гледам дебелата адвокатка Биляна не знам си коя правила рожден ден като малка сватба. Детето ѝ строено на всяка от 865те снимки пред стената...
Някакви български филмови награди имало, амс освен почетния патрон на фестивала - Илиана Йотова и Йоана Буковска (която предполагам е била водеща), друг не можах да разпозная.
Някакви хора си се снимали пред стената с имената на спонсорите.
Изобщо пълен смях...
И тия хора вярно си мислят, че водят светски живот и са много хай Joy
Виж целия пост
# 245
А всъщност какъв е проблемът с КП и Лена? Не са първите колеги изпаднали в тази ситуация. Вече и конфликт на интереси няма.
Виж целия пост
# 246
А всъщност какъв е проблемът с КП и Лена? Не са първите колеги изпаднали в тази ситуация. Вече и конфликт на интереси няма.
Проблема е, че това е най-хубавото, което направиха за цялото си "управление" и май максимума на капацитета им.
Виж целия пост
# 247
С това не съм съгласна. Имаха потенциал. Креватния такъв, не ме вълнува.
Виж целия пост
# 248

Нова тв е проправителствена медия, но във вечерните новини излъчиха репортаж по темата и завършиха клипчето в момента, в който много очевидно ленето си извърта китката и улавя кирето за… клипът свърши, защо ли?!?
Нямало други издънки ли?!? Ама много са затънали в битовизмите някои хора… чак коне с капаци.

В пълния клип ясно се вижда, че никой не хваща никого за ръка. Лично за мен историята е повод да се замисля и за предните снимки с апартамента, ето че тук доказано от видеото хващане за ръка е зрителна измама. А знаем и колко лесно се манипулират снимки.
И ако предния път беше под въпрос, тук се вижда в цялото видео, че хващане за ръка няма, но продължава да се твърди противното, което е меко казано странно, ако човек иска да е обективен.
Дано някой не снима мен на обяд с колегите всеки ден, а когато съм на такива токове на моменти по стълбите си позволявам да помоля колега за подкрепа, Имаме едни стръмни стъпала до обяда и редовно някой ми подава ръка там без никакви задни мисли.
За протокола - Бориславова ми е антипатична по други причини, но не виждам причина да кажа на черното бяло. Дали има нещо между тях за момента по-скоро не съм видяла значимо доказателство, че има. Между другото в 24 часа има статия на журналистка, която твърди, че е била с още доста колеги на онзи самолет за Рим, където уж Линда е свалила Бориславова от самолета и казва, че такова нещо на самолета не е имало.

24 часа също обслужва кликата, съответно информацията е недостоверна.
Клипове се манипулират, на кой още трябва да му се разясняват базови неща?!?
Ако и Вие се държите непредумишлено близко с колегите си е проблем между вас и благоверния ви, не засяга никого друг.
За протокола, харесвам Лена чисто човешки, бих ѝ простила всичко, очевидно не съм единствена.
Цитат на: Reunion
link=topic=1469816.msg45125249#msg45125249 date=1659523735
А всъщност какъв е проблемът с КП и Лена? Не са първите колеги изпаднали в тази ситуация. Вече и конфликт на интереси няма.
Грешка, вече може и да няма, но когато трябваше абсолютно конфликт на интереси съществуваше. Но кой ли пък българин няма да си награди жената?€?
А и за да приключим неуместната дискусия вече, признавам, всичко беше илюзия, просто кризисен пр.
Виж целия пост
# 249
Цялото управление на тези закономерни случайници беше един компромат.
Николета е заприличала на Нина от Пиленцата. Как се окепази само, като траверс е.
Виж целия пост
# 250
На Николета лицето не знам с какво не е напълнено, за какви слабички лица говорим, че увисват? А и тя е на 34, леко е рано за увисване. Така изглежда от намесите, които има.
Виж целия пост
# 251
Според мен изглежда тaкa от дебелите вежди и тенa.
Виж целия пост
# 252
Sydney Sweeney
Скрит текст:


Виж целия пост
# 253
Доктор Петрана Каляшева - дерматоложката, която поддържа Гущерова така неустоима (и още доста актуални бръмчалки). Направила си е зъби при зъбаря на Анелия.
Виж целия пост
# 254
Николета според мен най-вече заради тъмните палитри, солариум, бронзиращи продукти и прочие изглежда вехта. Веждите не помагат особено..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия