Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 495
Споко аз ще юсна една и за теб Simple Smile
Виж целия пост
# 496
И пак ще станеш дебел чичко
Виж целия пост
# 497
Аз па са замислих. Зарад Холдън. Значи, Джасте,  имах предвид толкова да ти е лек живота, че винаги да си толкова мила. Щото човек като е щастлив и пръска около себе си радост. Нямах предвид да си мила заради другите. То насила не става, личи си някак. Kissing Heart
Виж целия пост
# 498
Има си един определен тип хора-слънца, на които просто отвътре им идва да са така милички. Имах такава приятелка някога, много е приятно и зареждащо
Виж целия пост
# 499
Норче, тия от ебаг тенденциозно ти забравят алкохола. Навик им стана.

Аз шс лягам. След 4 часа съм снощи, днес мий болно.

Слушам тия калъфи по телевизора, в новините.... Ма нищо не им е ясно на тез хорица. Ше кажеш, че преди 2 месеца са открили случайно някаква заровена в храстите държава и недоумяват какви проблеми има, еле пък как да ги решат Persevere .

Наздраве!
Виж целия пост
# 500
Норче, съвет. Следващата поръчка само алкохол вземи. Все ще донесат нещУ Simple Smile

Днес във Варна се живее лекинко. Не е задух и жега адска.
Виж целия пост
# 501
И при нас днес е хладно, попревалява. Ако после не вали, ще ходя да гледам фойерверките.
Наздраве!
Виж целия пост
# 502
И пак ще станеш дебел чичко

Дебел но благ, ако живеехме в римско време щеха да ми викат Гай Благий Simple Smile
Виж целия пост
# 503
Мъжката любов е най-силна. :>
Виж целия пост
# 504
А на мен КлеоПраста Джастева Богинята на Благостта.
 Joy Joy Joy

Инче, аз тъ разбраф. И ми стана много мило. От твоето пожелание и от на всички в темата. Стоплихте ми сърцето.
Че сутринта на рождения ми ден тъй ми бяха потънали гемиите, май бях в предпразнична дупка. Ама после всичко си дойде на място.
Пп И Холд те е разбрал, мъ съ прай. Joy
Виж целия пост
# 505
И пак ще станеш дебел чичко

Дебел но благ, ако живеехме в римско време щеха да ми викат Гай Благий Simple Smile
В днешно време ще си Мечо, ама кат купиш вилата.

Дойде и бирата сега, не ме мислете Grinning
Виж целия пост
# 506
А на мен КлеоПраста Джастева Богинята на Благостта.
 Joy Joy Joy

По-скоро Жастеопатра
Виж целия пост
# 507
Утре е почивен ден - заради фиестата.
Виж целия пост
# 508
слънче като Кикчи
Виж целия пост
# 509
Всички сме деца на тоа свет Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия