Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 051
  • 739
# 360
За изкупуване не си заслужават. Не повече от 30% от коричната цена даваХа. Сега не знам как е. От три години не ми се е налагало да ги ползвам.
В ПГЕЕ има добра практика, в началото на учебната година, организарат борса в гимназията и по-големите ученици си продават учебниците. Понякога и цял комплект може да се намери, но зависи дали ще съвпаднат специалностите на продаващ/купуващ.
Виж целия пост
# 361
Имате ли информация къде има велосипедни стойки в центъра? Знам само за тези до радиото, но има ли накъде около капана или по продължение на главната? Въобще около центъра..никъде няма актуална карта къде има поставени стойки..
Виж целия пост
# 362
Къде утре мога да ида на нефролог? В кои Дкц-та има?
Виж целия пост
# 363
Във всяко има. Нефролог, или уролог търсиш? В Тракия също има, но само уролог съм ползвала аз.
Виж целия пост
# 364
Във всяко има. Нефролог, или уролог търсиш? В Тракия също има, но само уролог съм ползвала аз.
за цистит и бъбреци диря...нефролог.
Виж целия пост
# 365
Имате ли информация къде има велосипедни стойки в центъра? Знам само за тези до радиото, но има ли накъде около капана или по продължение на главната? Въобще около центъра..никъде няма актуална карта къде има поставени стойки..

По мои спомени на Джумаята има. Мисля, че беше до чешмичката. Беше маркирана с розов велосипед.
Виж целия пост
# 366
За цистит съм ходила при уролог, но със сигурност знам, че проблем с бъбреците нямам.
От Тракийските - не ходи при Кьосев!
Виж целия пост
# 367
Аз препоръчвам д-р Димитър Николов в Хипократ. Обадете се да питате дали работи утре.
Виж целия пост
# 368
Аз също съм с много добри впечатления от доц. Николов.
Не намерих графика му, но е обявен мобилния му телефон, освен този на регистратурата.
https://hipokrat-n.com/
Виж целия пост
# 369
Моля препоръчайте ми студио за перманентен грим - очна линия, в Пловдив?

Цената няма значение, въпросът е гримьорката да може да ме консултира адекватно и да ми предложи вариант/и, който да ми подхожда. Разбира се и да работи качествено и внимателно Simple Smile

Благодаря!
Виж целия пост
# 370
Препоръчайте ми зъболекар в Смирненски, благодаря
Виж целия пост
# 371
Д-р Али Ахмед в АлДентал срещу мола. Не с две ръце, а с всичко го препоръчвам. Това беше най-добрата препоръка, която аз съм получавала от друг човек за доктор

Препоръчайте ми зъболекар в Смирненски, благодаря
Виж целия пост
# 372
Къде в Пловдив мога да поръчам персонализирани етикети за дрехи?
Виж целия пост
# 373
Привет отново, момичета!
Бях направила запитване по-рано за заведение с музика. Ето няколко места, които намерих. Тук ми казахте Хитър Петър, останалите са При Румен и Мегдана. Ако имате впечатления, ще съм благодарна да споделите. Извинявайте, ама изобщо не знам какви са, а като е за повод искам да е все пак прилично.

За етикетите може би  печатница, color print, 2x2, може и други. Но не съм компетентна.
Виж целия пост
# 374
При Румен си е чалга и кючеци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия