Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 051
  • 739
# 480
Основният въпрос е дали детето има нужда от развитие, и подкрепа, на таланта. Ако няма афинитет към математиката, уроците ще са докато завърши 12 клас.
Виж целия пост
# 481
Не се целим в МГ.
Тя няма афинитет към математиката. Аз съм учител, баща ѝ - също (само по диплома) и беше в отбора по математика на ПУ, но тя просто отказва помощ от нас.
В момента е в начално училище и искаме да попадне в добро училище с подобна среда в Пловдив.
Виж целия пост
# 482
В тази връзка кои училища определяте като добри след 4 клас в Пловдив?
Виж целия пост
# 483
Не знаех ,исках да при Геника, аз къде се замотах такова чудо като мен няма никъде. Но така иили иначе като погледнах в геника цервикален секрет 120лв е изследването, което нямаше как да си позволя и май не работят с НЗОК , но иначе щях в бодимед да ги пусна всичко там си пускам хормони особено.  И аз не знаех че съществуват докато не ги обърках онзи ден.
Виж целия пост
# 484
Зинвест съществува от над 10 години и са сериозна лаборатория.
Виж целия пост
# 485
А школа по английски за 2 клас къде бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 486
За мен след 4 клас добри училища са: Душо Хаджидеков, Райна княгиня, Александър I, Патриарх Евтимий. И разбира се, ОМГ.
Виж целия пост
# 487
Има си тема за училищата след 4 клас.
Там може да се пита и за школа, курсове, уроци и подобни.
Виж целия пост
# 488
А школа по английски за 2 клас къде бихте препоръчали?
Хилс, Максимус, Британика.
Виж целия пост
# 489
Зинвест съществува от над 10 години и са сериозна лаборатория.

Плюс, че цените им са доста по-ниски от Бодимед. Веднъж се наложи да ползвам Бодимед, заради майка ми.
Двойно повече пари дадох, но просто беше в близост до очната болница, където я водих на преглед.
Виж целия пост
# 490
А школа по английски за 2 клас къде бихте препоръчали?
Бих препоръчала г-жа Царева, в Общинския детски комплекс (ОДК).
Виж целия пост
# 491
Има си тема за училищата след 4 клас.
Там може да се пита и за школа, курсове, уроци и подобни.
Къде да я търся?
Виж целия пост
# 492
Има си тема за училищата след 4 клас.
Там може да се пита и за школа, курсове, уроци и подобни.
Къде да я търся?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1425750
Виж целия пост
# 493
Дами, може да е смешно, но търся ключодържател с малка лопатка.
Някой да е виждал да продават такова чудо някъде?
И ръчна  чанта за багаж къде да видя, търся  бюджетен вариант.
Виж целия пост
# 494
В китайските магазини  Панда провери
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия