🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 10

  • 60 895
  • 739
# 285


И още от вечерта.



И малко в скрития текст.
Скрит текст:



Виж целия пост
# 286
Джан е пуснал ИГ пост, с който ни намеква, че ще се покрие
Ще настъпи мрак за нас... как ще се издържа бе, хора?


NEW IG canyaman:
Още снимки от невероятния червен килим #Venezia79 🇮🇹

Благодаря за всичко и ласкавата награда. Успешни хора, блестяща атмосфера, адски усещане, страхотно изживяване 💯

Очаквам с нетърпение сериала ни в ефир на 30 септември и нямам търпение да споделя много, много емоции с всички вас през екрана. #ViolaComeIlMare ♈️

Ще отсъствам, но ще съм наоколо. До следващия път 🌪

Пазете се ⭐️








Виж целия пост
# 287
Ето я и Албанската преса Hands V
С големи и дебели букви в заглавията съобщават новината - няма завист, няма шикалкавене..
Има намек за произход и ГОРДОСТ..... Triumph






https://blogin.al/aktori-me-origjine-shqiptare-shpallet-aktori-m … betar-ne-venecia/


Джаки, с това "но ще съм наоколо", ни успокоява един вид.. Joy ако беше написал само "Ще отсъствам", щеше да настане олелия Joy Душица, колко е мил и съобразителен.. Simple Smile
И пак благодарности и красиви думи от златната му уста/душа.... Heart

За снимките в публикацията му (няма да ги цитирам от горния коментар), само ще кажа:
Кой има дума или фраза, която може да определи, обхване и обобщи красотата на този човек??
Обичам еволюцията му! Много се гордея с него, ама до пръсване.... Харесва ми как ходи бавно и величествено по подиума, порасна и узря много в тази нова среда! Харесва ми как винаги отделя време за феновете си, независимо от случая/събитието или на улицата. И много други неща обичам и харесвам в него............ ама ще ми коства повечко време да ги изброя.. Simple Smile


Виж целия пост
# 288
Това за мен е най-трогателният поздрав за Джан! Много ме разчувства!


New IG canyamanforchildren:
„Искаме да споделим това послание на любов с вас. Това, което постигаме заедно, е огромно. Нека продължим да обединяваме усилията си, все още можем да направим много за нашите малки приятели.“
"Мили Джан, красив си, виждаме те по телевизията с нашите майки. Винаги си усмихнат и понякога ни разсмиваш. Добре, че обичаш децата, особено тези, които като нас имат затруднения. Знаете Джан, че работим малко повече, но също като другите деца сме малко упорити Искаме да ви благодарим за прекрасния подарък, който ни направихте. Ще се видим отблизо възможно най-скоро. EVET EVET, сега това е нашето да. Благодаря ти много Can, една целувка от всички нас".


https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456245615%2F5aa … l_wall_-199343470
Виж целия пост
# 289
Joy Бирсен избухна в ИГ и ТТ Misc Bomb Misc Bomb Misc Bomb









П.П. Бая ги жегва турчулята, с това "нашата национална гордост" ............. Joy Joy




Виж целия пост
# 290
Оп, оп! Пост от Мариано убавеца "Брат от друга майка", което в оригинал на английски звучи много по-готино Joy (Brother from another mother).



Но, но, но! Важното е, че Джан се сдоби с още един секси брат Grinning Вече страшни неща ми се заформят в ума с тримата братя близнаци Джан, Микеле и Мариано.. Flushed Значи бай Лука да се взима с ръце, да пише спешно сценария и да ги мята.. още по-голям милиардер ще стане Sweat Smile



Виж целия пост
# 291
Напомняне за Акиф! Rage

Мноооого яко видео, направо ми напълни душата..... Heart Eyes Heart Eyes
Notes https://twitter.com/caroltraces/status/1567589199137722369 Notes
Виждам го как пие три литра вода на екс сега Joy Joy
даже би трябвало да е минал на нещо по-силно Head Band Joy


И приятелите му да не забравяме!! Rage Rage
Вижте ги каква сборна дружинка и каква жалка картинка са.. Animal See No Evil Joy



 

------------------------------------------------------


Майко мила.. какво шоу! Scream Joy



Рагаци, и този брат ще го обичаме, нали?! Hug Hug Joy
Ами какво да кажа.. Rolling Eyes ИСКАМ ДА СЪМ ИМ СЕСТРА!! Innocent Joy Joy



Лице на Dolce & Gabbana, Hugo Boss и Calvin Klein

И тримата братя са вътрешни на Долчетата  Joy
Елке, ако не филм, то поне едно ревю да им спретнат! Hands Pray Joy

----------------------------


А Бирсен снощи доказа, че е истински професионалист в работата си! Hands Clap Hands Clap

Wear Crown "Нашата национална гордост Can Yaman" Wear Crown

Трябваше да се каже и беше казано! Hands Clap Hands Clap

Виж целия пост
# 292
Да започнем деня с Джан.




Виж целия пост
# 293
Рагаци, и този брат ще го обичаме, нали?! Hug Hug Joy
Ами какво да кажа.. Rolling Eyes ИСКАМ ДА СЪМ ИМ СЕСТРА!! Innocent Joy Joy

Разбира се! Нали е казано да обичаш ближния си. Аз не съм много религиозна, но този ближен на нашия ближен ще го обичам, имам ли избор Joy Иначе най-много да стана сестра в някой манастир без достъп до Тв и нет, че не се издържа Joy

Толкова събития в последните 5 дни, че не мога да изкоментирам всичко.. изморително е да си фен на Джан Яман... май ще взема да се преориентирам към някой по-семпъл актьор Smiley

Та, БРАВО на Бирсен!!! Евала, машала! Винаги със своята открита и безкомпромисна позиция! Heart Eyes

На другия полюс е онзи шматарок, чието име  няма да споменавам, сигурно се е удавил в Босфора от мъка Grinning

Ей това не коментирах също! Какво ли е бъркаш в носа на Джан??? Тази Франческа вече почва да дразни Joy Айде да я гледа като влюбен загубен, да я хваща нежно през кръстчето и да й кавлерства, преживява се... но да му бърка в носа, нечувана интимност Joy тя сигурно майка му не му бъркала в носа от 2ри клас, голямата зима Joy



Отделно и се плези, на маймуна се прави! Joy на тази снимка не я гледа обаче като влюбен Joy луда сладурка! Heart Eyes



А ето така явно се излиза на спокойствие! По тъмно, към 5 часа, когато фенките ти вече сънуват блажени сънища с теб.. оглеждаш се наляво, после надясно, да не би някоя да се е събудила и да те дебне и после отиваш някъде да хапнеш в тишина Joy

Виж целия пост
# 294
Дано да ме приемете като момиче на Джан при Вас!!
Прекрасник е този Джан,АМА си го мисля аз него!!
Колко ли му е трудно бе на този мъж!Мъж с главно М!
Заобиколен от досадни фенки,ок!
Обаче той,нали така.....трябва да си има някоя!
Може ли млад,красив,неотразим Аполон да е сам!!!САМ!
Това е против всякакви природни закони!
Севгили му трябва галиба!!!!
Трябва му,иначе не е добре!
Турчин,след италианки,го-ре-що!!!
А той.....сам!!
Милия!!!
Изплаках си болката!!!
Виж целия пост
# 295
Здравейте,момичета!





Много неща сте донесли и изкоментирали вчера и сутринта! WinkTwo Hearts

Валерка 20 Hug,добре дошла сред момичетата на Джан! Flowers Hibiscus

Ами като видиш тази снимки можеш да си представиш
как е приет Джан в Италия и какво са изпуснали в Т-я.


още от Будапеща...






Желая ви приятен петък!
Виж целия пост
# 296
Кати, много красив Джан си ни донесла рано рано за събуждане, станах разногледа от толкова красота! Обожавам го това момче! Heart

Valerka20, добре дошла при нас.... лудите фенки на крал Джан!.
Всеки обичащ и луд по Джан е добре дошъл в нашата прекрасна и любяща къщичка.
Сега дали има или няма някоя не знам, ама съм сигурна, че не седи на сухо. Пък и още му е рано за сериозна връзка. Първо трябва да мине да я изберем тук, че той не е мъж за всяка жена. На специален мъж му трябва специална жена!


🆕🆕🆕

Кан, седнал до Катерина Касели (певица и продуцент), вижда Алесандро Сиани (актьор, режисьор) да пристига, двамата се ръкуват и Джан казва:

„Моето момиче.“

https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456245633%2F9c9 … -199343470  
Виж целия пост
# 297
Е, как ще му е рано, ще прави 33 скоро Grinning аз като една свекърва чакам внуци Joy Вас, ако ви пита, никога няма да го дадете Joy

Че не стои на сухо, то е ясно. Но се чудя как си ги намира жените, в смисъл то жени около него бол, но просто се чудя как преминава комуникацията и свалката Joy Не знам как още някоя не се е похвалила Joy
Виж целия пост
# 298
От егоизъм, Елке. От егоизъм. Никоя не ще да ѝ се завижда от няколко милиарда земно женско население, затова си трае. Да си е само за нея. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 299
Джан ни предупреди, че ще отсъства и вие веднага сте подхванали неудобен въпрос Grinning Аз лично, не съм толкова модерна/демократична, че да говоря за женските на "нашето" момче, ей така свободно! :Joy Кат се вика - и да има, добре прави, че я крие в дълбока тайна! Wink Joy Човека знае, че фенките му едвам приемат партньорка за екрана, учителка, треньорка и т.н., ами трябва да е луд да цъфне с някоя изгора, ей така на показ, ала - вижте ме и сълзи не ронете..... Joy А пък въпросната, едва ли е расла в гората , че да се покаже/издаде пред безброй критични и (меко казано) неприятелски настроени очи Joy Ако има такава дама, имам един приятелски съвет към нея -  бъди толкова тиха, че да изглеждаш липсваща! Wink Joy
Абе да ви кажа, нямам представа как стоят нещата..  а и само като си го представя, ми пада мотивацията да разбера.. тц, не съм заинтересована! Joy

Валерка, добре дошла и се чувствай като у дома! Simple Smile Flowers Rose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия