
И още от вечерта.

И малко в скрития текст.











ако беше написал само "Ще отсъствам", щеше да настане олелия
Душица, колко е мил и съобразителен..


Бирсен избухна в ИГ и ТТ





(Brother from another mother). 
Вече страшни неща ми се заформят в ума с тримата братя близнаци Джан, Микеле и Мариано..
Значи бай Лука да се взима с ръце, да пише спешно сценария и да ги мята.. още по-голям милиардер ще стане 


https://twitter.com/caroltraces/status/1567589199137722369 





ИСКАМ ДА СЪМ ИМ СЕСТРА!!




"Нашата национална гордост Can Yaman" 
ИСКАМ ДА СЪМ ИМ СЕСТРА!!

Иначе най-много да стана сестра в някой манастир без достъп до Тв и нет, че не се издържа 



Айде да я гледа като влюбен загубен, да я хваща нежно през кръстчето и да й кавлерства, преживява се... но да му бърка в носа, нечувана интимност
тя сигурно майка му не му бъркала в носа от 2ри клас, голямата зима 

на тази снимка не я гледа обаче като влюбен
луда сладурка! 







,добре дошла сред момичетата на Джан! 




Обожавам го това момче! 

аз като една свекърва чакам внуци
Вас, ако ви пита, никога няма да го дадете
Не знам как още някоя не се е похвалила
Аз лично, не съм толкова модерна/демократична, че да говоря за женските на "нашето" момче, ей така свободно! :
Кат се вика - и да има, добре прави, че я крие в дълбока тайна!
Човека знае, че фенките му едвам приемат партньорка за екрана, учителка, треньорка и т.н., ами трябва да е луд да цъфне с някоя изгора, ей така на показ, ала - вижте ме и сълзи не ронете.....
А пък въпросната, едва ли е расла в гората , че да се покаже/издаде пред безброй критични и (меко казано) неприятелски настроени очи
Ако има такава дама, имам един приятелски съвет към нея - бъди толкова тиха, че да изглеждаш липсваща!

Препоръчани теми