Сподели откога си фенка на Джан, какво си гледала
така де, сподели колко тежка ти е диагнозата
Иначе това е Джан уж от вчера, поне тогава са качени фотките
да се крие, колко да се крие, няма спасение за него 
Сподели откога си фенка на Джан, какво си гледала
така де, сподели колко тежка ти е диагнозата
да се крие, колко да се крие, няма спасение за него 


Каква жертва, че трябва да видя всичко това отново....

Липсва все по-рядко, от края на септември на Canale5!
"



И него щяхме да обичаме!


Гретка се прави на ни лук яла, ни лук мирисала


Явно не й дават да каже, че ще е ИЗБРАНАТА, ама много й се иска да се похвали
Пфу, не мога да повярвам, че може би скоро ще стане ясно коя е новата жертва на либидото 


"севгилим" галиба


Все повече се убеждавам, че тези лудетини са на един акъл

Благодаря ви много!!


Хайде да ви видя...........




ще ходи на екскурзия


Май са му се скарали!
Явно се опитват да са потайни, ама все някой ги дъни.. 




Ако е от "лошите", ще тормози Балабан и няма да го обичаме!
От тези абонаменти ще си скалъпим целия каст, а пък те нека си мълчат и се крият!
















Долчетата помолиха ли Хотела* в Будапеща да "лекува" Джано?

тъй като вероятно е една от най-любимите им знаменитости
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1568749281095426048
)


Нямаме грам покой..


Разбира се, той сам ни насади това чувство!
М/у другото, наистина сам изгради такава истинска/хармонична връзка с феновете си.. Постепенно, лека-полека, стъпка по стъпка - ги допусна толкова "близо" до себе си, отделяйки им достатъчно време и внимание, споделяйки им плановете и преживяванията си, правейки им чести и неочаквани изненади и най-важното
никога не ги остави да им липсва за дълго.. : ))

Здраве и много усмивки на всички! 











Препоръчани теми