на вашето внимание! 
Отива на Формула 1 Гран При на Италия,
като почетен гост на световната автомобилна марка Mersedes Benz

Ново Стори от Джан

"Стартирайте двигателите си, да тръгваме!!
Формула 1 Гран При на Италия
MONZA"

--------------------------------
Локация: Mandarin Oriental, Милано
"Стартирайте двигателите си!!! Да тръгваме
@mercedesbenzitalia✅
Формула 1 Гран при на Италия 2022 🏆 | Монца📍
📎 Бърз поздрав с феновете преди да си тръгнем, благодаря за вниманието 🐣
•••
Total look @dolcegabbana ⭐️"
+ видео в публикацията му:
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1568915771883163649
Това "Аз съм много много добре", което казва, звучи страхотно! : ))

Коментар от ТТ, за да се ориентирате (какво, къде, кога) в цялата бъркотия

"Тези 3 последни публикации показват всичко... Can Yaman изглеждащ божествено и облечен от Dolce Gabbana, оставайки в пищния Manderin Oriental насочвайки се към Italian GP като VIP член за Mercedes Benz
"П.П. Италианските рагаци мислят, че най-вероятно още вчера сутринта е летял за Милано, когато го видяхме с Роберто да се качват с багаж в колата (още сутринта след нощното стори, спрягаха Милано, предполагам са разпознали нещо от обстановката в сторито) : ))
Джано винаги ни води със себе си! 





Толкова е стилен......
И Франси намаза една формула отблизо!
и гледайте сега, къде е той, къде са те.... 
Хамилтън каза, че ако му е скучно ще си пусне "Игри на тронове"
Само Луис Хамилтън го знам.. и то, защото е секси пич
само горят бензин, а е бая поскъпнал... 

