🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 10

  • 60 907
  • 739
# 315
Ооп, Джано рагаци, в бежово Долче Hands Ok Hand на вашето внимание! Sunglasses
Отива на Формула 1 Гран При на Италия,
като почетен гост на световната автомобилна марка Mersedes Benz Sunglasses Nature Star

Ново Стори от Джан Sunglasses

"Стартирайте двигателите си, да тръгваме!!
Формула 1 Гран При на Италия
MONZA"




--------------------------------



Локация: Mandarin Oriental, Милано

"Стартирайте двигателите си!!! Да тръгваме
@mercedesbenzitalia✅
Формула 1 Гран при на Италия 2022 🏆 | Монца📍
📎 Бърз поздрав с феновете преди да си тръгнем, благодаря за вниманието 🐣
•••
Total look @dolcegabbana ⭐️"


+ видео в публикацията му:
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1568915771883163649
Това "Аз съм много много добре", което казва, звучи страхотно! : ))  




Коментар от ТТ, за да се ориентирате (какво, къде, кога) в цялата бъркотия Wink Joy
"Тези 3  последни публикации показват всичко... Can Yaman изглеждащ божествено и облечен от Dolce Gabbana, оставайки в пищния Manderin Oriental насочвайки се към Italian GP като VIP член за Mercedes Benz Nature Star "

П.П. Италианските рагаци мислят, че най-вероятно още вчера сутринта е летял за Милано, когато го видяхме с Роберто да се качват с багаж в колата (още сутринта след нощното стори, спрягаха Милано, предполагам са разпознали нещо от обстановката в сторито) : ))
Виж целия пост
# 316
Джано е в бокса на Мерцедес, Sunglasses ама не мога да го кача, че съм на работа Sunglasses
Виж целия пост
# 317
Той е щастлив, забавлява се като дете.. : )) съчетава работа и удоволствие Wink перфектна комбинация Hands Ok Hand ии най-важното Hands V Джано винаги ни води със себе си! Wink Joy

Стори Джан: https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1568938107424178178



--------------------

Скрит текст:




"Минута мълчание за Queen Elizabeth II"


Ново Стори: https://twitter.com/Berna71164899/status/1568950867281285121 Започна! : ))

Пак Стори.. Heart Eyes

Джан, Radek Jelinek и Франси




П.П. А видяхте ли му аутфита?! Nerd People Eyes Толкова е стилен......  Sunglasses Nature Fire Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
Толкова се радвам за Джан, че е оценяван и желан навсякъде! SunglassesЗаслужава цялото това внимание, заради всичката помия, която се изля от горе му, без грам вина. Опитаха се да му извадят очите, а му изписаха вежди! Heart Eyes Нищо случайно няма! Stuck Out Tongue Winking Eye И Франси намаза една формула отблизо! Joy
Виж целия пост
# 319
Джаки, Джан е човек, който е падал (бутнат), станал, направил смел ход, усмихнал се на живота и казал: "Още съм тук“ Simple Smile  и гледайте сега, къде е той, къде са те.... Wink Simple Smile

В случай, че и вие като мен не знаете, Radek Jelinek е президент и главен изпълнителен директор на Mercedes Italia Sunglasses



-----------------------------

Виж целия пост
# 320
Грозде, след президента, ще чакаме и снимка с Хамилтън! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 321
Джаки, ако Хамилтън не е много замаян след финала, може и да помоли Джано за снимка Wink Joy

Ето, всички искат снимка с нашия! Nature Star Nature Star Nature Star

ИГ Alessandra De Simone (marketing comminication Mercedes Benz Italia)

Виж целия пост
# 322
Рикардо отпадна и излезе кола за сигурност. Финала ще се забави. Нещо не издържа единия двигател на Мерцедес. Confused Хамилтън каза, че ако му е скучно ще си пусне "Игри на тронове" Joy
Виж целия пост
# 323
Нищо не разбирам от коли и Формула 1, само знам, че Джан изглежда на мястото си и е адски готин с този костюм Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Рикардо отпадна и излезе кола за сигурност. Финала ще се забави. Нещо не издържа единия двигател на Мерцедес. Confused

Абе да се оправят.. За мен е важен само Джан! Joy Joy

Джаки, аз нищо не разбирам, нито имена знам.. Rolling Eyes Само Луис Хамилтън го знам.. и то, защото е секси пич Wink Прилича ми на детска игра с колички всичко това.. пълна безмислица Grinning само горят бензин, а е бая поскъпнал... Joy Joy
Виж целия пост
# 325
Грозде, Хамилтън завърши 5.
Виж целия пост
# 326
Грозде, Хамилтън завърши 5.
Ами, другия път да даде повече газ! Hands V Joy

ИГ Alessandra De Simone:
"Dream Team на деня ⭐️ 💨 Благодаря @canyaman за това, че останахте с нас 🔥 за F1 GP"


Виж целия пост
# 327
Грозде, Хамилтън завърши 5.
Ами, другия път да даде повече газ! Hands V Joy

Хамилтън, явно наистина е гледал "Игри на тронове"...... какво ги гледа като "Вратата" са първи по туитване и ги минаха....
Виж целия пост
# 328
Стори от Долчетата Sunglasses Nature Star
https://www.instagram.com/stories/dolcegabbana/2925041111268184450/

Рядко качват сторита, но Джано не пропускат.... Sunglasses



Пак е с кръст, за ужас на турчолята.. ама вече трябва да са претръпнали.... Wink Joy
Виж целия пост
# 329
Ихааа, две красоти една до друга...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия