Созопол 2022/2023 г.- мнения , впечатления и препоръки.

  • 69 813
  • 744
# 360
Да
Виж целия пост
# 361
Как стои въпросът с паркирането по плажовете, Смокиня и Аркутино?
Виж целия пост
# 362
На Смокиня има платен паркинг. 10 лв. беше за цял ден, миналата седмица. Предполагам на Аркутино също има паркинг.
Виж целия пост
# 363
Как е в Созопол, духа ли? Чета, че на някои курорти доста духа.
Виж целия пост
# 364
Как е в Созопол, духа ли? Чета, че на някои курорти доста духа.
Зависи къде ще отседнете нашата квартира е на първа линия до плажа и е невъзможно да не духа от морето следобед и вечер.
Виж целия пост
# 365
На морето винаги има вятър.
Виж целия пост
# 366
Аз пък да попитам комари или някакви други мушици има ли? Има ли нужда от репелент?
Виж целия пост
# 367
Аз пък да попитам комари или някакви други мушици има ли? Има ли нужда от репелент?

Има всякакви насекоми, вземете си.
Виж целия пост
# 368
Здравейте, почивах в Созопол от 10 до 16 юли и ще изкажа мнение и впечатление. Бяхме отседнало в хотел Кристиани 3 звезден е и впечатлението от хотела ми е добро, сравнително нов и поддържан хотел, собствениците са приветливи и народни хора, закуската и вечерята са вкусни и има голям безплатен паркинг. Най-близък плаж е Харманите на 650 метра, но този плаж не ми хареса, дълбок с водорасли и много бурно море, плажа който предпочетохме е Каваци, но той е на един километър пеша или с автомобил, плитък голям, подходящ и за деца. Това което не ми хареса, импровизиран паркинг при Каваците с туби от 10л вързани с въже и събират по 10лв на ден, а на улицата има достатъчно място за паркиране, но полицаите изчакат  да паркират хората и да отидат на плажа и към 13ч им наслагат фишове и глоби по чистачките, за да вървят импровизираните паркинги българска работа. Цените на плажа също ми се видяха високи 21лв пица с кренвирш и 8лв фрапе. Направи ми впечатление, че има отлив на туристи, предни години, като съм ходил винаги имаше много хора, сега плажовете са полу празни, шезлонги или свободна зона има място по-всяко време. Заведенията и улиците също не са пълно по централната улица, явно тези опашки към Гърция си оказват влияние.
Виж целия пост
# 369
Четох назад малко, плаж Харманите отпада, щом е опасен, но близо до града, без кола, какъв друг плаж има..по картата ми е трудно да се ориентирам.
Например ако се отседне в града, къде се ходи пешком на плаж?
Виж целия пост
# 370
Четох назад малко, плаж Харманите отпада, щом е опасен, но близо до града, без кола, какъв друг плаж има..по картата ми е трудно да се ориентирам.
Например ако се отседне в града, къде се ходи пешком на плаж?
Ами те са Хармани, след него Бамбу или нещо такова се казваше, но той е малко плажче, и от другата страна на града е централният плаж на Созопол.
Била съм много пъти на Хармани, да понякога има водорасли, но чак пък опасен...
Виж целия пост
# 371
Четох назад малко, плаж Харманите отпада, щом е опасен, но близо до града, без кола, какъв друг плаж има..по картата ми е трудно да се ориентирам.
Например ако се отседне в града, къде се ходи пешком на плаж?
Ами те са Хармани, след него Бамбу или нещо такова се казваше, но той е малко плажче, и от другата страна на града е централният плаж на Созопол.
Била съм много пъти на Хармани, да понякога има водорасли, но чак пък опасен...
Има и малък плаж до Стария град в Созопол.
Виж целия пост
# 372
Четох назад малко, плаж Харманите отпада, щом е опасен, но близо до града, без кола, какъв друг плаж има..по картата ми е трудно да се ориентирам.
Например ако се отседне в града, къде се ходи пешком на плаж?
Ами те са Хармани, след него Бамбу или нещо такова се казваше, но той е малко плажче, и от другата страна на града е централният плаж на Созопол.
Била съм много пъти на Хармани, да понякога има водорасли, но чак пък опасен...
Има и малък плаж до Стария град в Созопол.
Това не беше ли между къщите, на едни скали?
Виж целия пост
# 373
Четох назад малко, плаж Харманите отпада, щом е опасен, но близо до града, без кола, какъв друг плаж има..по картата ми е трудно да се ориентирам.
Например ако се отседне в града, къде се ходи пешком на плаж?
Хармани и Централен са в града. Като малка все ходихме в Созопол. Или на станцията на нашите , ако се вредим или на квартира. Но никога не сме ходили на плаж в самия град. Не са хубави. И да , Хармани е опасен плаж. Течения мисля се получават често. Местните разправяха истории страшни за погубени/ удавени хора, това ми се върти като спомен. Даже и детето миналата година случиха на удавник , едър, силен млад мъж ( бог да го прости) и ми вика - Няма нужда да ме плашиш повече като ходя на море с приятели на всички ни се запечата тая случка до живот. Никой не е могъл да помогне, бързо става лошото. Та отишли към централния,  че нямали време, ама май и там не бяха посмели да се топнат над коленете. Аз не съм ходила на Централния , но от човека , който го чистеше навремето- Бай Яни ( брей какви неща помня) знам, че не е хубав. Те и ние си ходим по Златна рибка, Каваци, Смокиня, Градина и тн хубавите и плитки плажове. В Созопол като че ли се ходи повече заради атмосферата,  но до хубавите плажове с кола. Или пеша ходеха младежите до Каваци , не знам дали е безопасно обаче. Дано да е! Ей и тая година след артфеста в Несебър ще ходят до Созопол за няколко дни децата , та пак ще съм на тръни. Китен, Бургас дори, Приморско- не! Все на Созопол да е. Аман!
Виж целия пост
# 374
Между другото оправиха ли пречиствателната станция в Созопол? Как е чистотата на морската вода, че преди години всичко си се изливаше откровено в морето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия