С РЕКА НА СЪРЦЕТО - в очакване на новия сериал на NOVA

  • 45 163
  • 739
# 540
Героинята на Даниела като я видя да крачи из лозя и нивя с тия дълги и широки крачоли и все си представям, че всеки момент ще се спъне.
Тая жена дали е известена, че съществуват дънки и сникърси!?
Виж целия пост
# 541
Тя е за баланс на гащеризоните и дънките в облеклото на другитe героини Grinning
Виж целия пост
# 542
И аз се чудя. Май да хубавее и да си упражнява сръбския.
Напоследък епизодите ги гледам на 20%, докато си върша нещо друго и то от пуст патриотизъм, да не пусна турския сериал.
Покрай този сериал разбрах колко е тъпо ако ти излъчват ден по ден какво прави един човек и чакаш белким да се случи нещо интересно в рамките на няколко месеца. Не е като да няма интересни идеи, ама толкова мудно и бавно - не знам какво са решили. Че така ще представят по-добре забравения Северозапад ли? Ако не бяха красивите гледки бих му дала оценка 2/10. Сега ще е 4/10.
Направо ми се плаче за Христина и Откраднат живот, хем последните сезони не бяха на ниво, ама пак на фона на последните два сериала на Нова, бяха върха.
Виж целия пост
# 543
Микито май ще завърти главата на Сома.
Виж целия пост
# 544
Микито май ще завърти главата на Сома.
Аз се чудя дали не е нарочно.
Но още не мога да схвана кой с кого играе, против кого е ясно.
Виж целия пост
# 545
Микито май ще завърти главата на Сома.

Мдааа, агнешкото си е агнешко.
Виж целия пост
# 546
Ти, па, агнешко! 😁 Те са набори.
Виж целия пост
# 547
Аз също мисля, че Мики съвсем нарочно се докопва до Сома. Специално обърнаха внимание на синджирчето, оставено в колата му, а и тя доста умело флиртува с него, като го насърчава той да поема инициативата.
Виж целия пост
# 548
Ти, па, агнешко! 😁 Те са набори.

Абе 14 години са си 14 години, недейте така.
Виж целия пост
# 549
Е, значи Сомът изглежда много добре! Тц, тц, тц... 🤔
Виж целия пост
# 550
Или е Даниела, или майката на Даниела. Да не се окажат брат и сестра Даниела и Борис?

И аз мисля, че ще се окае майката на Даниела жената с бижутата, но едва ли са брат и сестра,  защото Даниела плака когато го видя със приятелката на Вяра, по-скоро е влюбена в него.
Виж целия пост
# 551
Или е Даниела, или майката на Даниела. Да не се окажат брат и сестра Даниела и Борис?

И аз мисля, че ще се окае майката на Даниела жената с бижутата, но едва ли са брат и сестра,  защото Даниела плака когато го видя със приятелката на Вяра, по-скоро е влюбена в него.

Да, възможно е. Честно казано, ако нямат роднинска връзка, тя е най-добрата партия за него.
Виж целия пост
# 552
Аз си мисля, че парите са свързани с шахматните фигури, които е завещал на внука си.Нали имаше някакви числа отфолу, сигурно са код от сейф...
Виж целия пост
# 553
Аз си мисля, че парите са свързани с шахматните фигури, които е завещал на внука си.Нали имаше някакви числа отфолу, сигурно са код от сейф...
И аз си го мисля, Кокич ще разкрие тайната.
Виж целия пост
# 554
Или е Даниела, или майката на Даниела. Да не се окажат брат и сестра Даниела и Борис?

И аз мисля, че ще се окае майката на Даниела жената с бижутата, но едва ли са брат и сестра,  защото Даниела плака когато го видя със приятелката на Вяра, по-скоро е влюбена в него.

Да, възможно е. Честно казано, ако нямат роднинска връзка, тя е най-добрата партия за него.

Въпроса е дали Борис мисли така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия