Сполучливи имитации на маркови парфюми - 45

  • 58 961
  • 735
# 315
Пробвай, това е много хубаво.Добър бюджетен вариант на My WAY.
Виж целия пост
# 316
Mimeto, траен ли е?
На La Rive досега нищо не съм пробвала.
Виж целия пост
# 317
Скрит текст:
Преди малко си взех 514 Rose de vents и черното Версаче от Рефан. За първия отнесох яко крещене, тъй като тъпата аз не съм знаела, че
номерата след 500 са тройно концентрирани и не се предлагат с капки.
Скрит текст:
Както и да е. Роза и мускус долавям, парфюма на първо четене е страхотен. Мускуса не е отровен като в Ерба пурата и се търпи.
В обектите с наливни никога не съм намирал нищо с номера 500+. А си търся 513 Louis Vuitton Ombre Nomade. Дори нямат такива номера и на техен фирмен щанд в Елитис Варна. Май ще трябва да проверя директно в някой магазин в моловете.
Тройно концентрирани за същата цена........по скоро на телешопа ще повярвам.
Любипитно ще ми е колко издържат точно те, ще се радвам да споделиш за 514.....всъщност не е ли 511. Защото 514 ми излиза LV Les sables rose Hands Plus1
Виж целия пост
# 318
514 е моят и изнервената женица каза, че е Rose de vents. А и в състава му има точно рози и мускус. Другият трябва да го видя във фрагрантика 😊

Виж целия пост
# 319
Момичета, идвам да дам отзив за Crystal Noir на Парфен, който взех по ваша препоръка - много съм доволна! Много, много близък до оригинала. Само за трайността не мога още много да преценя, но ми се струва, че е около 4, 5 часа.
Искам също да ви попитам, имате ли наблюдения за имитацията на Zag Zogiak на This is her. Взех си тестер на Парфен, обожавам аромата, но трайността е около 3 часа при мен.
Ще съм ви благодарна за препоръки за трайна и добра имитация на This is her. ☀️💕
Виж целия пост
# 320
Mimeto, траен ли е?
На La Rive досега нищо не съм пробвала.
Ами да, при мен се оказа, че е учудващо траен.
Виж целия пост
# 321
Аз ги поназнайвам тези 500+ от Рефан. Миналата година бях наляла и доста ползвах 508 което отговаря на Роза Берберанца. След това доста го търсих , но не намерих. Имах около 5 мл. останало в шишето. Вчера вече го имаха и днес си доналях. Капки обаче ми сложиха. Преди не слагаха. Тествах и черната серия Ванилия роза, той същия аромат, но вече са 22 лв. Имала съм по малко за проба от розите на Вюитон, аз розоманка Simple Smile) но повече от 10 мл. не съм изпръскала. Приятни са и двете определено.
Омбре номад пробвах два пъти преди време и пак ще го преслушам, но за мен доста мъжки ,а нося доста унисекс. Повечето от тази серия черните имат аналози 500+.
Днес тествах , но само на блотери 002 и 003. Доста бадеми , не са за мен. Първия беше нещо Профумум Рома, втория май Ласт чери ТФ.  
Имала съм малко от Тосканската кожа, не ми хареса имитацията.
Тобаклор и Гри Диор имам по 10 мл. Познавам оригиналите. Тези няма да ги нося също. Тобаколор не е лош, но Тобако ванил ми застава тяхното много по- добре.  Уд испахан не ми хареса, роза на Армани също.
Като ме хване музата наливам някои неща, но в много минимални количества и рядко допълвам.
Повече от 10 - 12 лв за 50 мл. каква да е имитация няма да дам. Шишета си намирам стъклени.
Питах в центъра при нас в Пловдив ок ще си налея в тяхно шише, но може ли примерно  15 мл. Не можело първия път. Simple Smile) Аз пък не обичам шишето да е догоре.
Мацките иначе са любезни.
Сан Сиро са ми идеални като цена и качество, но напоследък нямаше нещата които търсих за проба.

ПП. 510 мисля беше Роз Империал Крийд.  Който обича рози да го пробва. Рефан.
Виж целия пост
# 322
Скрит текст:
Аз ги поназнайвам тези 500+ от Рефан. Миналата година бях наляла и доста ползвах 508 което отговаря на Роза Берберанца. След това доста го търсих , но не намерих. Имах около 5 мл. останало в шишето. Вчера вече го имаха и днес си доналях. Капки обаче ми сложиха. Преди не слагаха. Тествах и черната серия Ванилия роза, той същия аромат, но вече са 22 лв. Имала съм по малко за проба от розите на Вюитон, аз розоманка Simple Smile) но повече от 10 мл. не съм изпръскала. Приятни са и двете определено.
Омбре номад пробвах два пъти преди време и пак ще го преслушам, но за мен доста мъжки ,а нося доста унисекс. Повечето от тази серия черните имат аналози 500+.
Днес тествах , но само на блотери 002 и 003. Доста бадеми , не са за мен. Първия беше нещо Профумум Рома, втория май Ласт чери ТФ.  
Имала съм малко от Тосканската кожа, не ми хареса имитацията.
Тобаклор и Гри Диор имам по 10 мл. Познавам оригиналите. Тези няма да ги нося също. Тобаколор не е лош, но Тобако ванил ми застава тяхното много по- добре.  Уд испахан не ми хареса, роза на Армани също.
Като ме хване музата наливам някои неща, но в много минимални количества и рядко допълвам.
Повече от 10 - 12 лв за 50 мл. каква да е имитация няма да дам. Шишета си намирам стъклени.
Питах в центъра при нас в Пловдив ок ще си налея в тяхно шише, но може ли примерно  15 мл. Не можело първия път. Simple Smile) Аз пък не обичам шишето да е догоре.
Мацките иначе са любезни.
Сан Сиро са ми идеални като цена и качество, но напоследък нямаше нещата които търсих за проба.
[/quote]
Благодаря за щателната информация!
Ombre Nomad предполагам, че наистина повече ще отива за мъж и затова го търся. Ще се тества първо обаче.
Tobacolor си е чисто мъжки за мен. "Сипах" си 35мл и ще изкарам поне десетилетие с толкова. Много траен и с отлична проекция и сила беше още преди да му сложа допълнителните капки.
Tuscan Leather си ми е неприятен, независимо от кой производител е аналога. Една и съща неприятна острота. На някое застаряло денди или чичак-коцкар би отивал като аромат.
Виж целия пост
# 323
Остра е Тосканската кожа и според мен на почти всички имитации. По едно време я издирвах, отказах се.
Много са вдигнати цените на имитации наистина.

Интересува ме рефанския Галоп Хермес който го познава или ползва да каже роза усеща ли се? Забравих да потърся днес. Сигурна съм, че съм го пробвала, но нямам спомен.
Виж целия пост
# 324
514 е Rose des vents. Днес си взех Tobacolor 15 мл с 15 капки. Пръснах един път на китката, усещам го доста силен , предполагам в студено време ще е прекрасен . Пробвах 143 Black orchid new, мнооого ми хареса. Следващата ми покупка от Рефан ще е точно този. При мен парфюмите на Рефан не са особено трайни въпреки че обичайно ги взимам с двойна есенция. Друго което ми допадна е 104 very good girl Simple Smile
Виж целия пост
# 325
На някое застаряло денди или чичак-коцкар би отивал като аромат.
А сега си представи, че го обожаваш този парфюм, че си го носиш с кеф...И четеш тая лична /твоя си/ асоциация...За мен това не е ОК.
Пробвах 143 Black orchid new, мнооого ми хареса. Следващата ми покупка от Рефан ще е точно този.
Някаква различна Черна орхидея ли е това или са пренареждали номерата ? Рефанската Черна орхидея беше мисля в мъжкия списък и, ако се не лъжа беше 051 или нещо такова...Като аромат същото ли е или е нещо различно ?
Виж целия пост
# 326
Скрит текст:
На някое застаряло денди или чичак-коцкар би отивал като аромат.
А сега си представи, че го обожаваш този парфюм, че си го носиш с кеф...И четеш тая лична /твоя си/ асоциация...За мен това не е ОК.
Скрит текст:
Пробвах 143 Black orchid new, мнооого ми хареса. Следващата ми покупка от Рефан ще е точно този.
Някаква различна Черна орхидея ли е това или са пренареждали номерата ? Рефанската Черна орхидея беше мисля в мъжкия списък и, ако се не лъжа беше 051 или нещо такова...Като аромат същото ли е или е нещо различно ?
[/quote]
Префразирам тогава - мъж в зряла възраст, искащ да бъде забелязан задължително, където и да влезе!
Bowtie
То пък някой щото ще се ръководи точно от моето мнение. Парфюмните усещания са си строго субективни.
Виж целия пост
# 327
ОК, само ще кажа, че личните ни асоциации са си именно това - лични асоциации. Тоест, нещо, което се случва само в собствената ни глава. И далеч не е обективно и меродавно. Знам със сигурност, че този парфюм го носят и жени, и то красиви и успели...Така, че...толкова по въпроса за личните ни асоциации  Hands V
Виж целия пост
# 328
ОК, само ще кажа, че личните ни асоциации са си именно това - лични асоциации.
Добре че никой не е повдигнал темата и да си дам становището за Dior Sauvage Elixir, оригинал и много добрата трактовка на Рефан. Че тогава щяхте да ме анатемосате хахаха.
Виж целия пост
# 329
Искам да попитам Сан Сиро дали имат имитация на My way, защото прегледах каталога, но не го открих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия